Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Kam vyrazit na dětský den 2010?

Kam vyrazit na dětský den 2010?
23. 05. 2010 Výchova
Dětský den děti slaví různými hrami, soutěžemi a spoustou veselí a určitě rádi jedou s rodiči na pěkný výlet nebo uspořádají dětskou párty. Pokud nemůžete jet na výlet, udělejte jim dětský den  …více»

Osudový okamžik

Osudový okamžik
23. 05. 2010 Vaše příběhy
Budu vám vyprávět příběh, který znám už od malička, i když jen z vyprávění. Velice mě zasáhl a rozhodl vlastně i o mém bytí či nebytí. Také jsem díky němu došla k přesvědčení, že každý z nás má svůj  …více»

Proč všichni tak riskují?

Proč všichni tak riskují?
23. 05. 2010 Vaše příběhy
V dnešní době na nás čeká mnoho nástrah, dá se říci, že na každém rohu se může něco stát. Když pominu velké množství nejrůznějších nemocí, pak jsou to dopravní nehody, nejrůznější úrazy a podobně.  …více»

Za dobrým číšníkem na kraj světa…

Za dobrým číšníkem na kraj světa…
23. 05. 2010 Zajímavosti
Příjemné prostředí, chutné jídlo a dobré ceny dávají restauraci šanci, že ji navštívíme ještě jednou. Ne jednou, ale opakovaně se do restaurace vrátíme, pokud nám nabídne profesionální personál,  …více»

Jen si tak zašpásovat

Jen si tak zašpásovat
23. 05. 2010 Vaše příběhy
Často se stává, že život ubíhajícími léty se stává běžnou rutinou, všechno začíná být automatické, plníme si všechny povinnosti a někdy začnou dotírat myšlenky, zda tohle všechno je život nebo má  …více»
 

Vzpomínka na konec války a osvobození

Vzpomínka na konec války a osvobození
22. 05. 2010 Vaše příběhy
V malé vesničce u Brna jsem prožila konec války s mojí rodinou. Byla vyhlášena kapitulace německé armády, ale 10. května na Moravě stále probíhaly přestřelky mezi německými oddíly a vojáky rumunské  …více»

Životní příběh první část - Rozvod rodičů

Životní příběh první část - Rozvod rodičů
22. 05. 2010 Vaše příběhy
Naši se rozvedli, když mi byly asi 3 roky. Táta mamku podváděl a pamatuji se jen na facku, kterou mamka dostala, když táta odcházel. Další události ale nebyli o nic růžovější. O pár let později  …více»

Rodičovská odpovědnost

Rodičovská odpovědnost
22. 05. 2010 Zajímavosti
Myslíte si, že jako rodiče víte snad všechno o tzv. rodičovské povinnosti? Co všechno tento pojem zahrnuje? Jedna ze základních definicí hovoří o rodičovské povinnosti jako o souhrnu práv a povinností  …více»

Cesta přes Olši

Cesta přes Olši
21. 05. 2010 Vaše příběhy
17. 05. 2010 jsem jela jako vždy z Karviné do školy v Orlové. Jinak než přes most se tam nedostanete. Venku to moc hezky nevypadalo, pořád pršelo, foukal vítr. Taťka se rozhodl, přibrat mě do školy.  …více»

Naše příliš sebevědomá dcerka

Naše příliš sebevědomá dcerka
21. 05. 2010 Vaše příběhy
Znáte to? Takové ty uplakané dětičky, co se drží máminy sukně a když je někdo pozdraví, zaboří tvářičku do maminčina stehna? Tak takové dítě já tedy doma nemám, ale povím vám - co bych za něj dala.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !