Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Příběh téměř detektivní

Příběh téměř detektivní
18. 05. 2010 Vaše příběhy
Ne všichni lidé jsou dobří a ostražitosti není nikdy dost. Všichni tuto pravdu známe, ale přesto se stává, že na ni zapomínáme, nebo dojde k okolnostem, kdy nejsme dostatečně ostražití, stačí chvíle  …více»

Maminko, přijď i s miminkem do kina! ...a užijte si to oba

Maminko, přijď i s miminkem do kina! ...a užijte si to oba
17. 05. 2010 Výchova
Pilotní akce byla již v listopadu minulého roku v Pardubicích za účasti kmotry a patronky projektu, rodačky z města perníku, paní Jolany Voldánové, která je královnou zpravodajství.  …více»

Můj příběh o osmákovi Arturovi

Můj příběh o osmákovi Arturovi
17. 05. 2010 Vaše příběhy
Mám moc ráda zvířata. Tak jsem jednoho krásného dne ukecala mamku, ať mi koupí nějaký další přírůstek do mojí "zoo" . Mam sice 3 psy a morče, ale další zvířátko určitě neuškodí. Vydali jsme se do  …více»

Samota - aneb, nenechte si vzít úplně všechno!

Samota - aneb, nenechte si vzít úplně všechno!
17. 05. 2010 Vaše příběhy
Seděla na kraji zamrzlého jezera. Černé vlasy splývajíce s kalnou temnou lesklou hladinou. Vzhlížela k nebi – jen tak. V očích se jí zaleskl třpyt – snad hvězda? Měsíc? Ne byla to slza – obyčejná slza  …více»

Tajemno

Tajemno
16. 05. 2010 Vaše příběhy
Psal se rok 1968. Tenkrát mi bylo 11 let, vlastně ještě dítko. Měla jsem otce, který v této době pracoval u vojska. Byla jsem takové dítko zvědavé, a proto jsem hlavně kamarádila s různými babičkami  …více»
 

Sny? Nebo skutečnost?

Sny? Nebo skutečnost?
16. 05. 2010 Vaše příběhy
Podívej, koukni se... sněží! Vidíš? Vidíš ty třpytivé vločky, které dopadají na zmrzlou zem? Jsou nádherné, ledové, ale nestálé ... jako lidé. Zasypaly hluk velkoměsta, zasypaly jeho prach. Najednou  …více»

Dobrá rada nad zlato

Dobrá rada nad zlato
15. 05. 2010 Vaše příběhy
Je běžnou věcí, že se lidé moc nezajímají o zákony, mnohdy je ovšem potřebují znát a často s hrůzou zjišťují, že měli znát věci předem, protože neznalost zákona neomlouvá. Jak se však může orientovat …více»

Opravdový příběh z červené knihovny

Opravdový příběh z červené knihovny
14. 05. 2010 Vaše příběhy
Když bylo mojí generaci kolem 17 let, nebyly ještě diskotéky, ale pořádaly se taneční čaje. Jistě to byly jiné čaje než za časů našich maminek, ale říkalo se tomu tak. Vždy v neděli od 18. do 21.  …více»

Vyrob si sama - Čajový náhrdelník

Vyrob si sama - Čajový náhrdelník
14. 05. 2010 Vyrob si sama
Tento náhrdelník je netradiční jak vzhledem, tak použitým materiálem. Zároveň (samochvála sice smrdí, ale nikdo jiný to za mě neudělá, takže se pochválím sama) je v souladu se současnými trendy.  …více»

Neplatná výpověď – aneb jak se bránit?

Neplatná výpověď – aneb jak se bránit?
14. 05. 2010 Finance
Pracovní právo není mezi obyčejnými pracovníky příliš často kvalitně a hlavně spolehlivě prezentováno, a proto většina zaměstnavatelů spoléhá na to, že jsou v podniku jedni z mála, kteří tomuto …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !