Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Když přijdou na návštěvu vši

Když přijdou na návštěvu vši
14. 03. 2012 Péče o tělo
Máte s těmito nevítanými společníky zkušenost? Pak jistě víte, že dovedou potrápit děti a s nimi i celou rodinu... Jestli Vás při přečtení tohoto článku začne svědit hlava, nemusíte se bát -  …více»

Cviky na posílení pánevního dna

Cviky na posílení pánevního dna
13. 03. 2012 Fitness
Existuje spousta cviků na posílení svalů pánevního dna, ta nejznámější jsou asi tzv. Kegelova cvičení. Cviky můžete provádět jak doma, tak kdekoli venku. Cvičení je jednoduché a není nijak náročné,  …více»

Několik rad jak překonat zácpu

Několik rad jak překonat zácpu
12. 03. 2012 Nemoci
Zvyšte příjem rozpustné a nerozpustné vlákniny – preferujte vlákninu, která nemá svůj původ v pšenici. Idelálním zdrojem jak rozpustné tak i nerozpustné vlákniny, která je vhodná pro každé trávicí  …více»

Porucha srážlivosti krve

Porucha srážlivosti krve
11. 03. 2012 Nemoci
Tromboembolická nemoc je poruchou rovnováhy mezi tvorbou a likvidací drobných sraženin v krvi. Nejčastěji postihuje osoby v produktivním věku. Kardiovaskulární nemoci jsou častým důvodem úmrtí v ČR.  …více»

Hot Stones, masáž lávovými kameny

Hot Stones, masáž lávovými kameny
10. 03. 2012 Péče o tělo
Masáž lávovými kameny je exkluzivním relaxačním zážitkem, který spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Je povznášejícím prožitkem jak pro vás, tak zároveň pro  …více»
 

Pomoc, deprese!

Pomoc, deprese!
9. 03. 2012 Péče o tělo
Také už se těšíte, jak si konečně užijete jara? Pozor, konec zimy s sebou nemusí přinést jen více slunce, tepla a rozkvetlé květiny. Na někoho může padnout jarní únava nebo dokonce i deprese...  …více»

Klíšťová encefalitida a lymeská borelióza – dva strašáci, které přenáší klíště

Klíšťová encefalitida a lymeská borelióza – dva strašáci, které přenáší klíště
9. 03. 2012 Nemoci
Klíšťová encefalitida a lymeská borelióza nejsou jedinými onemocněními, která přenáší drobný členovec klíště obecné (latinsky Ixodes ricinus), jsou ale ta nejzávažnější. Ve chvíli, kdy se klíště  …více»

Vypadat mladě, cítit se mladě

Vypadat mladě, cítit se mladě
8. 03. 2012 Péče o tělo
Co bychom dali za to, kdyby na nás věk nebyl tak znát! Pramen věčného mládí sice nikdo nenašel, odborníci přesto objevují další způsoby, jak nám co nejdéle udržet mladistvý vzhled a ducha. Především  …více»

Dornova metoda šetrně a účinně pomáhá od bolestí

Dornova metoda šetrně a účinně pomáhá od bolestí
7. 03. 2012 Nemoci
Dornova metoda se stala pro mnoho lidí, fyzioterapeutů i lékařů převratným způsobem, jak nalézt cestu ke zdraví. Jedná se o šetrnou manuální terapii, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené  …více»

Saunování v pohodlí domova

Saunování v pohodlí domova
7. 03. 2012 Péče o tělo
Ve Finsku je zhruba 1,8 milionu saun na 5,3 milionu lidí. U nás se tento trend prozatím rozvíjí jen pozvolna. Pokud člověk netrpí závažnými onemocněními, je pobyt v sauně velmi zdravý a lékaři jej  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !