Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Fotoalbum
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 13.11. 2018
Dnes má svátek Tibor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vložit novou fotku

 | 
Fotografii můžete vložit pomocí formuláře níže. Fotografie nesmí být větší než 3 MB, pokud máte fotografii větší, je nutné ji zmenšit. Návod na zmenšení fotografie je ZDE.


Doporučujeme vyplnit všechna pole, zejména klíčová slova, která zajistí, že Vaše fotografie bude snadněji k nalezení a bude jí moci shlédnout a hodnotit více návštěvníků. Více o klíčových slovech najdete v Nápovědě.


Název fotografie: ?
V jednom Vašem fotoalbu nemohou být 2 fotografie se stejným názvem! Pro dobrou orientaci si raději založte nové fotoalbum a fotky důkladně pojmenujte, usnadní to hledání Vám i dalším čtenářkám.
Popis fotografie: ?
Popisek charakterizuje fotografii a dává ji i další význam. Popisek by měla být jedna souvislá věta, která popíše situaci, která je na fotografii zachycena - např. 'Takhle dopadla oslava mých narozenin.', nebo 'Náš malý Honzík už jezdí na koloběžce.'
Kategorie: ?
Kategorie třídí fotografie do základních tématických okruhů. Vyberte kategorii, která nejvíce odpovídá tomu, co je na fotografii zachyceno, hledání vaší fotografie tak bude mnohem snazší.
Klíčová slova:
?
Klíčová slova jsou důležitá pro snadnější vyhledání fotografie, popisují ji a řadí mezi další fotografie, které jsou tématicky podobné. Je-li např. na fotografii zachycen manžel s vaším synem na pláži, mohou být klíčová slova - dovolená, manžel, dítě, písek, moře, slunce, apod. Čím více klíčových slov, tím více bude vaše fotografie vidět. Nápověda vám ukáže klíčová slova, která již mají jiné fotografie.
Fotoalbum: ?
Nové fotoalbum můžete zobrazit nejen všem návštěvníkům, ale můžete nastavit i zobrazení jen vašim kamarádkám, které jste si přidala mezi oblíbené, nebo jen sobě. Tato nastavení budete moci v budoucnu upravovat ve vaší Osobní stránce.
Fotka: Max 3 MB
Jsem autorem vkládané fotografie, případně mám autorův souhlas k jejímu vložení   ?
Abyste mohla fotografii vložit, musíte být autor, nebo mít autorův souhlas. Znamená to, že fotil-li tento snímek někdo jiný, např. váš manžel nebo přítel, musí souhlasit s umístěním do Fotoalba.
Potvrzují, že vkládaná fotografie splňuje Pravidla pro vkládání fotografií  
Pouze přihlášení uživatelé mohou nahrávat fotky

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !