Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kukačky

23. 01. 2011 | Televizní tipy

Najdou se v životě lidském situace, kdy se všechno nějak zamotá. Lidé, zvláště dokud jsou ještě mladí a nezkušení, se někdy rozcházejí a scházejí příliš rychle, a následky mohou vyjít najevo až za mnoho let.

V tomto konkrétním případě vyšly najevo ve chvíli, kdy si Gábina a Petr usmysleli, že se vezmou. Všechno by bylo bývalo v pořádku, kdyby si otec Petra a matka Gábiny během vzájemného seznamování neuvědomili, že se vlastně dávno znají a co hůř, že jejich děti jsou doposud dobře utajení sourozenci. Chyba se stala a co teď s tím. Jak dostat mladé od sebe aniž by oni sami, a zvláště zbylí členové rodin pojali podezření? Ano, je třeba vymyslet ďábelský plán...

Mladý pár si zahráli M. Issová a J. Prachař, jejich rodiče S. Stašová, J. Dušek, E. Holubová a B. Klepl.

J.F.

Televizní komedie, která měla na obrazovkách premiéru v únoru 2008 (spolu s povídkou Stop), začíná hrátkami rozdováděných mladíků a slečen v akvaparku. Gábina a Petr (Martha Issová a Jakub Prachař) se seznámí při vodních radovánkách, začnou spolu chodit a uvažují o svatbě. Sympatická černovláska vykoná oficiální návštěvu u mladíkových rodičů – vstřícných manželů Novákových (Jaroslav Dušek a Simona Stašová). Pak se při návštěvě u manželů Vlkových poznají i oba rodičovské páry. Gábinina matka Eva (Eva Holubová) je ale ze setkání zaražená a známost své dcery začne zpochybňovat. Při její tajné schůzce s Petrovým otcem vyjde najevo, že kdysi měli nemanželský poměr a Gábina je jeho dcera.

 Oba mladí lidé jsou tedy utajení sourozenci, což by ohrozilo zdraví jejich eventuálních potomků. Strůjci dávného hříchu proto vymyslí plán, jak zamilovaný pár donutit k rozchodu. Gábinina matka umístí pod postel své dcery výkal a Petrovi vzápětí namluví, že dívka trpí bizarní úchylkou. Mladík z odborné literatury zjistí, že běží o takzvanou exkrementofilii. Známost mu mezitím razantně rozmlouvá i jeho otec...

 Groteskní příběh s vtipnými dialogy, který podle scénáře Olgy Dabrowské natočila režisérka Zuzana Zemanová, těží z osvědčeného modelu konfrontace dvou generací. Mladý pár se navzdory obludné intrice, jež u obou způsobí dočasný šok, ukáže rozumnější než jejich zpovykaní rodiče. Scény z akvaparku se natáčely v Liberci, historku s překvapivým rozuzlením zpestřují divoké jízdy městským autobusem. Gábinina otce, jemuž pravda o původu jeho dcery i nemanželského Petra zůstane utajená, zosobnil Bohumil Klepl.

 

Vysílání: 23.1., 20.00 hod., ČT1

 

Zdroj: Česká televize

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
celkom dobré
Obrázek uživatelky
profil
Kukačka minule. Jako vtip dobrý, ale na hodinový příběh to nestačí!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky