Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.01. 2019
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

MÓDA PRAHA ve znamení kvality a hry s kontrasty

30. 01. 2007 | Výstavy

Co nám přichystá módní svět v roce 2007 se budete moci dovědět na 7. mezinárodním veletrhu módy MÓDA PRAHA , konaném ve dnech 7. – 9. 2. 2007 opět v Průmyslovém paláci na Výstavišti INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích.


Po dekorativnosti a hýřivosti módních inspirací posledních sezón se dostává do popředí módního zájmu klidný, čistý a sofistikovaný vzhled, směřující k jemnosti, eleganci a důrazu na kvalitu řemeslného zpracování i použitých materiálů.


Veletrh módy MÓDA PRAHA na ploše 6 000m2 již tradičně nabídne průřez módní tvorby v oblasti elegantního oděvu, avantgardní mladé módy, prádla, ale i módních doplňků, kde bude opět prezentovat své nové trendové kolekce 160 předních českých a zahraničních firem v duchu těchto módních trendů.


Veletrh MÓDA PRAHA předvede módu ve třech oděvních polohách – salonní tvorbu - HAUTE COUTURE - českých elitních výtvarníku, kvalitní konfekci tzv. pret - a - porter a butikovou módu. Módní přehlídky, které se staly bonbónkem veletrhu, zahájí model významné scénografky a výtvarnice Lucie Loosové v pojetí nových romantiků. Módní přehlídky jsou koncipované jako ucelená show módních trendů probíhající po celou dobu konání veletrhu na centrálním mole v Pravém křídle průmyslového paláce za moderování Alexandra Hemaly.


Trendové fórum veletrhu předvede kreativní tvorbu předních českých výtvarníků ve znamení precizní řemeslné práce, důrazu na detail a rafinovaných střihových řešení. Můžete se inspirovat na modelech Heleny Fejkové, Ivany Follové, Jaroslavy Procházkové, Ilony Donátové,Toma Hyblera, Mgr. A. Dany Turečkové a MA Dominiky, Veroniky Jedličkové – značka VEUREKA. Cílem českých elitních výtvarníků je vytvořit kvalitní značku, která nese rukopis autora. Již tradičně bude podpořeno vzdělávání se v oblasti módy v odborných módních seminářích historičky módy Ing. Jany Máchalové a ak. mal. Niny Provaan Smetanové.


Dne 8.2.2007 v 13.30 hodin seznámí zájemce s novými trendy, módními zajímavostmi a vývojem módní barevnosti ak. mal. Nina Provaan Smetanová a 9.2.2007 v 13.30 hodin přednese odborná témata – Vykrádání kulturních skříní – události a osobnosti, které ovlivnily módní dění v posledním dvacetiletí a dámské oděvní trendy PODZIM – ZIMA 2007/08 historička módy ing. Jana Máchalová.


Podpořena bude opět tvorba budoucích návrhářů s využitím jejich kreativity a nápaditosti a propojením s výrobními firmami. Je připraven průřez výtvarnou tvorbou žáků, studentů a posluchačů, od základní výtvarné školy - ZŠ Vodičkova Praha 1, přes střední odbornou výtvarnou školu - VOŠON Jablonského Praha 7, po vysoké výtvarné vzdělání v České republice - VŠUP v Praze – Ateliér Módní tvorby ak.mal. Josefa Ťapťucha a Ateliér Designu oděvu a obuvi doc. ak. mal. Heleny Krbcové .


Česko – francouzský módní dům Taiza představí novou kolekci večerních společenských modelů s první prezentací šatů Miss World v Čechách, ve kterých Taťána Kuchařová vybojovala titul nejkrásnější dívky světa na slavnostním setkání vystavovatelů a V.I.P. hostů z kulturního a politického života v prostorách Lapidária Národního muzea Praha v areálu Výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích.

METROPIOLIS módní přehlídka prací studentů VOŠON a SPŠO Praha

7. 2. 2007 první večer veletrhu Vás VOŠON a SPŠO Jablonského Praha 7 jeden z partnerů doprovodného programu veletrhu módy MÓDA PRAHA, zve na módní přehlídku prací studentů.


Moto: Prožijte s námi hodinový let kolem světa s mezipřistáním v sedmi světových metropolích. Nechte se vtáhnout do atmosféry New Yorku, Tokia, Londýna, Moskvy, Havany, Istanbulu a Paříže.


Vice také na oficiálních stránkách školy.


Od 28. ledna do 4. února 2007 s námi můžete soutěžit o vstupenky na 7. mezinárodní veletrh MÓDA PRAHA 2007. Soutěžit můžete ZDE.


Hana Nováková
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tak na to já nemám postavičkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Modní přehlídky jsou pro mě takový menší adrenalin.Zvlášť když se přehlídka vydaří (hlavně modely musí být nositelné). Je to tak úžasný - ty malé rifličky !!!
Mám sen - mít tak krásný zadeček a na sobě ty malé džínsy, je to prostě perfektní.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles