Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muži proti ženám - 24.1. 2015

24. 01. 2015 | Televizní tipy
Muži proti ženám je zábavná soutěžní show, postavená na odvěkých rozdílnostech mezi muži a ženami. Právě vzájemné jiskření mezi pohlavími je nepostradatelným kořením vztahů: je jasné, že tyto protistrany se nikdy neshodnou, ale jedno bez druhého sotva mohou existovat.

Díky novému pořadu se mohou diváci zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům – tedy v rámci „boje“ mužského a ženského družstva. Soupeřící týmy složené z oblíbených osobností českého showbusinessu povedou coby hrající kapitáni Tereza Kostková a Dalibor Gondík.

Muži proti ženám - 24.1. 2015                Dalším velmi důležitým článkem celého pořadu Muži proti ženám jsou přímo i diváci ve studiu.
Ti jsou rozděleni na ženský a mužský tým, každý tým čítá 100 osob. Diváci „svému“ týmu, složenému ze slavných osobností, aktivně radí a napovídají, prostě soutěží s nimi.

Právě diváci v sále jsou totiž těmi, kdo si v případě vítězství mezi sebou může rozdělit až 105 000 Kč! Show vás nejen pobaví, ale možná vám i pomůže konečně pochopit myšlenkové pochody vašeho milovaného protějšku...  

V tomto dílu Muži proti ženám s datem 24.1. 2015 přivede Tereza Kostková do pomyslného ringu ženský tým ve složení Gabriela Kratochvílová, Klára Doležalová a Jana Boušková. Zájmy mužů bude hájit Dalibor Gondík spolu s Rudou z Ostravy, Martinem Zounarem a Václavem Vydrou. Nenechte si ujít další díl soutěžního klání Muži proti ženám pod taktovkou hrajících kapitánů Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka dnes večer na Primě!

Muži proti ženám - 24.1. 2015:


Jakou činnost dělají muži nejraději? Co je podle žen u partnera rozhodující? Snáší muži hůř vyšší nebo chytřejší ženu? Na obrazovky se vrací pořad mapující věčný boj mezi muži a ženami! Všem je jasné, že se tyto protistrany nikdy neshodnou, ale představa, že muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je vlastně pro všechny nepřijatelná.

I vy se můžete v sobotu večer u televizních obrazovek zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům. Nejenže se zasmějete, ale možná pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku. Tereza Kostková přivede do pomyslného ringu ženský tým ve složení Gabriely Kratochvílové, Kláry Doležalové a Jany Bouškové. Zájmy mužů bude hájit Dalibor Gondík spolu s Rudou z Ostravy, Martinem Zounarem a Václavem Vydrou.

Nový soutěžní pořad Muži proti ženám
můžete sledovat v sobotu 24.1. 2015 od 20:15 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Muži proti ženám - 24.1. 2015:

Muži proti ženám - 24.1. 2015
Muži proti ženám - 24.1. 2015
Muži proti ženám - 24.1. 2015
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !