Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři

5. 04. 2011 | Novinky

Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny.


Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.


jsem číslo čtyřiAž bude snímek Jsem Číslo čtyři uveden do kin, mohou diváci očekávat napínavý filmový zážitek s povědomými středoškolskými hrdiny, kteří se ale ocitají přímo uprostřed smrtícího pronásledování. Klasické dramatické prvky filmu mají za úkol vtáhnout diváka do děje od úvodních scén až po vyvrcholení celého filmu. Hlavní hrdina příběhu Jsem Číslo čtyři John Smith je nucen čelit zjištění, že to, kým si vždy myslel, že je, a to, kým doopravdy je, jsou dvě zcela odlišné věci a je nucen se rozhodnout, zda svůj osud přijme a přistoupí na oběti, které jsou s tím spojené.


Jak říká producent Michael Bay: „Číslo čtyři má osud, kterému bude nucen čelit, ať už chce nebo ne. Právě v tom tkví dramatičnost celého filmu. Tenhle teenager konečně nachází, co hledal, ale nemůže to mít, protože nejdřív musí zachránit svět.“


Současně je ale John klasickým středoškolákem, který se snaží posouvat limity toho, co mu projde, neustále testuje svého opatrovníka Henriho, ale neuvědomuje si plný dopad svých činů. Jde o skutečné drama, ve kterém je ale v sázce naprosto vše.


Napětí filmu, vycházející z jeho postav, bude diváky udržovat v neustálém napětí. „Čím více vám na nějaké postavě záleží, tím skutečnější a děsivější bude napětí, pokud se ocitne v nějaké napínavé situaci, protože s tou postavou opravdu cítíte,“ míní režisér D. J. Caruso.
 Caruso zjistil, že kombinovat skutečné drama postav filmu Jsem Číslo čtyři s jejich nadlidskými schopnostmi, aby celek současně působil „reálně“, bylo současně velice zábavné i obrovsky náročné po tvůrčí stránce. „Nejvíce mě bavila snaha udržet drama na zcela reálné úrovni, abyste se s postavami dokázali sžít poté, co se začnou dít fantastické věci.“


jsem číslo čtyřiJsem Číslo čtyři je nejrozsáhlejším filmem se speciálními efekty, jaký Caruso natočil, a zkušenosti Michaela Baye jako režiséra takových hitů, jakými jsou Transformers nebo Armageddon jsou pro něj neocenitelné. „Michael mi velice pomohl s fyzickou stránkou toho, co se musí při natáčení odehrávat, když pracujete s postavou, která bude generována počítačovou grafikou,“ vysvětluje Caruso.


Příběh Jsem Číslo čtyři  se soustředí na střední školu – centrální bod celého filmu – takže tvůrci filmu se po dlouhou dobu pohybovali právě v takovém prostředí, jak ve dne, tak v noci. Nejjednodušší způsob, jak získat potřebné záběry, byl navštívit skutečnou školu. Celá řada záběrů tak vznikla na střední škole Franklin Regional High v Murrysville v Pennu. Jak ale Southwell podotýká, „našlo se pár sekvencí, které jsme tam nemohli natáčet, protože v nich docházelo k velkým destrukcím.“


Premiéra filmu Jsem Číslo čtyři je naplánovaná na
 7. 4. 2011!


Zdroj: Falcon.cz 


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři:

Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
Nový napínavý thriller Jsem Číslo čtyři
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky