Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Partička 17.9. 2012

16. 09. 2012 | Televizní tipy
Pomeje kandiduje na prezidenta v zábavném pořadu Partička vysílaném 17.9. 2012 na Prima family. Po krátkém entrée Marilyn Monroe v podání Mariána Čurka to hned na úvod vezme Partička pěkně od A ve hře Abeceda.

Dialog dvou trosečníků, který načnou Igor s Michalem, se v podání celé čtveřice brzy zvrhne v debatu nad zdravotními důsledky konzumace čerstvého ovoce a rozvojem vztahu mezi oběma „robinsony“.

Partička 17.9. 2012Nová hra v pořadu Partička s datem 17.9. 2012. Navážeme další slovní hrou, a to konkrétně Detektorem lži. Rozhodčím v povídání u psychologa bude Michal, který usvědčí Igora a Ondřeje z nejednoho klamu, podvodu – a dokonce přetvářky. Výsledkem je netradiční terapie za pomoci ježků různých ras, jmen a náboženství.

Po návštěvě psychologa nás čekají Nálady. Richard s Michalem si v různých rozpoloženích „střihnou“ přijímací pohovor na místo hlídače parkoviště. A pohovor i celé parkoviště brzy zmizí pod nánosem nových postav a osob, které se na scéně v jejich podání zjeví.

A převtělování nás provede i Tiskovkou. Ondřej, Michal a Igor si zahrají novináře a na Richardovi bude, aby uhodnul, že si je pozval jako Jirka Pomeje. Jako bonus se dozvíme řadu zajímavostí z jeho života, například skutečnost, že si jako kandidát na prezidenta pořídí rodinu. A rovnou i s dětmi. A přes následné dotazy na rozpočet se Richard velmi rychle chytí a zaběhne si vítězné kolečko.

Poslední hra pořadu Partička nese název Muzikál. V Muzikálu sice téma sebevraždy, kterou má podnikatel Ervín (Michal) v plánu spáchat skokem z mostu, vypadá na první pohled závažně, ale sběh slepé manželky, milenky a policisty odvrátí nejen sebevražedný pokus, ale i případnou hrozbu seriózního děje.

Sledujte zábavný pořad Partička již 17.9. 2012 ve 22:35
na Prima Family   


Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Partička 17.9. 2012:

Partička 17.9. 2012
Partička 17.9. 2012
Partička 17.9. 2012
Partička 17.9. 2012
Partička 17.9. 2012
Partička 17.9. 2012
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !