Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 15.12. 2019
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci 46: Vymyšlené přepadení, sprejer chycený při činu, El Paso Squat

11. 11. 2019 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejzajímavější případy tohoto týdne:


Agresivní opilec

Josef Jirák byl začínající kriminalista.  Měl ale už nějaký čas problém s alkoholem, na vině byl pracovní stres a také fakt, že ho opustila přítelkyně, která už nebyla ochotná tolerovat jeho časově náročnou práci. Riskoval občas řízení pod vlivem alkoholu, spoléhal na to, že když ho zastaví hlídka, jeho policejní placka ho z toho nějak vytáhne. Nevytáhla, narazil na nesmlouvavé kolegy, a jeho jediné štěstí bylo, že měl méně než jedno promile. Ale i to stačilo k tomu, aby byl od policie propuštěn, vnímal to jako velkou křivdu a začal pít ještě víc. Nevěděl, co ho to napadlo, ale najednou do něj vjel strašlivý vztek, a po jednom člověku se ohnal pěstí. Prát se uměl, a bylo to na něm vidět, ten člověk se jen vyděšeně oklepal a pokračoval v cestě.

Policie v akci 46: Vymyšlené přepadení, sprejer chycený při činu, El Paso SquatZačínalo ho to bavit, praštil dalšího a dalšího, všichni se ho báli. Najednou proti sobě viděl muže a ženu ve středním věku, kteří jeho počínání překvapeně sledovali a praštil je taky a rovnou oba, aby to nikomu z nich nebylo líto. Muž se ale pokoušel ženu bránit. Josef se ale najednou se začal cítit unavený a ospalý, zamotala se mu hlava a upadl na zem. V té chvíli se objevila policejní hlídka, kterou někdo zavolal. Ta ho zvedla a posadila na nedalekou  lavičku. Blábolil, že je jejich kolega, ať chvilku počkají, že vytáhne policejní placku. Pokusil se prát, ale měl smůlu. Následně během testu na alkohol skutečně jeden z hlídky v něm poznal bývalého kriminalistu a dal mu to najevo. Hlídka byla neoblomná. Vytěžila ještě svědky na místě, a muže odvezla na místní oddělení k dalším úkonům.

Šmejd

Je všední den dopoledne. Na tísňovou linku telefonuje znepokojená Karla, že domem obchází nějaký podezřelý muž, který velice nevybíravým způsobem vnucuje změnu dodavatele energie, že na ni byl až i agresivní, než mu přibouchla dveře před nosem, a že v domě žije dost důchodců, o které má strach. Policisté přijedou a najdou muže v bytě starce. Začnou vše řešit. Ondřej policistům tvrdí, že je všechno v pořádku, že si ho ten pán pozval. Jan je ze všeho velice zmatený, stále jen opakuje, že si nemůže dovolit, aby mu odpojili elektřinu. Policisté ho vyprovodí s tím, že v Praze je podomní prodej zakázán a že se dopustil přestupku.

Lupo honička

Policejní hlídka Delta 103 vykovává běžnou obhlídku, když se proti nim v protisměru vyřítí auto. Začnou ho sledovat a vyzývat k zastavení. Řidič ale nereaguje a ujíždí. Na pomoc je přivolána ještě další hlídka a honička se stává opravdu dramatickou. Řidič chce ujet za každou cenu. Z dispečinku ale Delta 103 dostane zprávu, že právě vjeli do slepé ulice. A opravdu na konci ulice je závora a tak prchající řidič musí zastavit. Je to mladík, který se nijak nebrání zatčení. Ujížděl jen proto, že má zákaz řízení. On i jeho spolujezdec jsou převezeni na služebnu.

Sledujte premiérové příběhy Policie v akci od 11. listopadu na TV Prima. Každý všední den v 16.50. Plus bonus: V pátek vždy to nejlepší z již natočených a vysílaných epizod.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !