Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Sníte o tom, že by někdo uklízel za Vás?

16. 05. 2011 | Moderní bydlení

S robotickými vysavači se Vám to splní. A nyní se s nimi budete i bavit.


Výhodou robotických vysavačů je skutečnost, že vysávají samy a na úklid Vás nepotřebují. Vy tak při vysávání můžete být mimo domov nebo jen odpočívat, číst knihu, sledovat televizi, zkrátka věnovat se všemu jinému, jenom ne úklidu.

Robotický vysavač se tak stává nejvhodnějším a nejpohodlnějším pomocníkem pro každodenní úklid domácnosti.

Robotický vysavač Ecovacs vysává všechny typy podlah, jako jsou plovoucí nebo laminátové podlahy, dlažba, linoleum nebo koberce s nízkým vlasem.  Bez problémů překoná překážky do výšky 1,5 cm, včetně přechodových lišt mezi pokoji a nízkých prahů. Nejedná se přímo o náhradu klasického vysavače, ale o chytrého pomocníka, který Vám udrží denně domácnost v čistotě a pořádku.

Robotický vysavačKde jsou ty časy, kdy do českých domácností pronikly první robotické vysavače, které při úklidu hlučně narážely do nábytku a stěn. Nejnovější model Deepoo D73 od značky Ecovacs, který v lednu 2011 dorazil na český trh, umí být v porovnání se svými předchůdci až nečekaně tichý a diskrétní. Model D73 v černé barvě tak doplnil řadu tří modelů v jedinečných pestrých barvách na šťastnou čtveřici..

Nový model Ecovacs D73 má zdokonalený bezpečnostní systém. Díky inteligentnímu nárazníku a 45 bezpečnostním senzorům umístěných po celém obvodu umí vysavač před každou překážkou zpomalit, a dotkne se tak nábytku pouze neznatelně. Tím je k Vašemu nábytku mnohem šetrnější. Díky těmto senzorům se ani nemusíte bát, že by vysavač spadl ze schodů. Při své výšce do 10 cm se dostane i pod křesla a pohovku a vysaje tak opravdu všude.

Vylepšený software robota zajistí efektivnější pohyb podél nábytku a stěn. Dokonalý úklid zajistí dva oboustranné boční kartáčky, díky nimž jsou všechny nečistoty nameteny pod vysavač a odtud pak již putují do zásobníku na nečistoty. Vysavač tak uklízí celou plochou vysavače a neunikne mu jediné smítko.
Robotický vysavač EcovacsVe výbavě nového modelu zůstaly osvědčené unikátní funkce a příslušenství. Jedinečná magnetická páska dlouhodobě vymezí prostor pro vysávání a zamezí pohybu vysavače v nežádoucích prostorách. Antibakteriální funkce Ag+ eliminuje, díky vrstvě stříbra na svém povrchu, rozmnožování bakterií a virů.
V neposlední řadě si s Deepoo D73 užijete i zábavu. Tento vysavač totiž také „mluví“. Díky programu „DEMO“ umí novému majiteli předvést všechny své funkce a navíc je okomentovat. Sympatickým mužským hlasem se vám po zapnutí česky představí, průběžně komentuje svou práci, informuje o překážkách a také o změnách režimu úklidu. robotický vysavač Ecovacs
Pokud vás jeho brebentění časem omrzí, můžete si zvuk vypnout. A pokud naopak chcete ještě něco „víc“, nechejte Ecovacs Deepoo D73, aby vám předvedl své taneční umění. Vysavač umí tančit po podlaze v rytmu hudby, která je uložena v paměťové kartě.
Vysavač Deepoo D73 umí zkrátka nejen pracovat za vás, ale také pobavit.


Robotické vysavače Ecovacs Deepoo jsou dostání od 6 990 Kč v internetovém obchodu eProton.cz. Více informací o vysavačích Ecovacs získáte na www.ecovacs.cz.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
už uklízí, "Ježíšek" na mě byl hodný a přinesl mi ho.
Obrázek uživatelky
profil
já už snít nemusím,u nás doma už je to realitaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás by se hodil taky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
myslím že bych ho u nás dost využila SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles