Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život

11. 10. 2010 | Knižní tipy
Název knihy: Tajemství božích věcí
Podtitul: Klíč k pokladu, který vám změní život
Autor: Henry Cloud
Nakladatelství: Euromedia Group, k.s., Ikar
Rok vydání: 2010
Rozměry: 142 x 188 mm
Počet stran: 224 str.
Cena: 254,- Kč

Většina lidí si myslí, že když se všechno bude dařit, přinese jim to štěstí. Ale jestliže spoléhají na vnější okolnosti, jejich prchavý pocit spokojenosti se vytratí, jakmile se stane něco špatného.


tajemstvi-bozich-veciJe to jako být ztracen na moři bez kompasu, bez kotvy a s přístavem v nedohlednu. Když je voda klidná a slunce svítí, čeká vás pěkný den. Ale když ne... může to být opravdu hodně zlé. Dobrý život nezávisí na dobrých okolnostech – ovšem pokud ho postavíte na skále, vydrží i uprostřed bouře. „Vždyť Bůh řekl: Nikdy tě neopustím a nikdy se tě nezřeknu.“ Tajemství Rhondy Byrne oslovilo miliony čtenářů po celém světě a nepochybně patří k fenoménům dnešní doby. Autor Henry Cloud nabízí křesťanskou alternativu zákona přitažlivosti a základní zásady uvádí do souvislostí s křesťansko-židovským učením. Snad všichni hledáme něco, co nás samé přesahuje, toužíme po spojení s vyšší mocí a po poznání toho, co nemůžeme dohlédnout vlastním zrakem. Chceme objevit skutečnou moudrost. Spirituální pravdy, o nichž se dočtete v této knize, vám zjeví principy, na jejichž základě funguje život.

O autorovi:
Dr. Henry Cloud (nar. 1956) je úspěšný americký psycholog a odborný konzultant. Je autorem a spoluautorem řady publikací, jichž se prodalo přes čtyři miliony výtisků. Vystupuje v rozhlase a televizi, včetně ABC News a PBS, a jeho příspěvky se objevují v prestižních novinách Los Angeles Times, The New York Times, The Boston Globe a dalších. Pořádá přednášky na téma osobního růstu a partnerských vztahů a často přednáší i na mezinárodních fórech. S manželkou a dcerami žije v Los Angeles.


Tuto knihu Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život koupíte v Knižním klubu, v knihkupectví a na internetových stránkách Knižního klubu.


PetraC
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky