Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015

10. 04. 2015 | Televizní tipy
Zpěvák, herec, prostě legenda s doutníkem, to je Josef Laufer. Jeho tvář známe důvěrně, ovšem jaký je uvnitř, ví málokdo. Svá největší tajemství odhalí tajemný charismatický muž osobně. A jaký je kolega? To prozradí jeho kolegové a důvěrní spolupracovníci Kateřina Brožová, Jana Paulová, Petr Salava, Oldřich Lichtenberg, František Filip a další.

Rané dětství prožil Josef Laufer v Anglii, kde jeho otec sloužil u válečného letectva RAF. Když se s rodiči a bratrem vrátil do otcovy vlasti, do Čech, širší rodinu už nenašli. Židovská víra je přivedla do smrtící náruče nacistů.

Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015Celou válku jsme prožili v Anglii, kde se narodil můj bratr Alan. Všichni jsme přežili na rozdíl od rodiny mého otce. Když jsme se vrátili do Čech, neuměl jsem vůbec česky. První písnička, kterou jsem zpíval česky, byla Šla Nanynka do zelí. Vím, že jsem některým slovům ale vůbec nerozuměl,“ vzpomíná na první kontakt s Českem Laufer. Josef Laufer od malička tíhl k umění. Miloval filmy, jeho herecký talent se naplno projevil až na vojně.

Narukoval jsem k průzkumákům až na východ Slovenska do Košic. Jednou za mnou přišel jeden desátník, říkal, že se bude konat armádní soutěž tvořivosti. Připravil jsem si němou scénku klauna. Když jsem skončil, lidé tleskali a tleskali, já se klaněl jako mim. V té chvíli jsem věděl, že to je můj svět. A tam to začalo…“.

Tajemství Josefa Laufera
sledujte v pátek 10.4. 2015 od 21:05 na TV Barrandov


Zdroj, foto: TV Barrandov

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015:

Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015
Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015
Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015
Tajemství Josefa Laufera - 10.4. 2015
 
Čtěte také



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !