Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík

27. 05. 2014 | Televizní tipy
Poslední kolo X Factoru 2014! A do „TOP six“ se po několika měsících dřiny probojovali Katarína Ščevlíková, Tibor Gyurcsík, Matěj Vávra, Peter Bažík, Joy$, Ricco a Claudia. Jako první nastoupila před nažhavené publikum a porotu Ondřejova svěřenkyně Katarína Ščevlíková – vystřihla hit Little Party Never Killed Nobody, a to s jí vlastní energií a drivem.

A opět jí to velmi slušelo, a tak se Sisa snažila z Ondry dostat odpověď na její otázku, zda on může za tu přeměnu, která se s Katkou udála. Celeste sice řekla, že jí z Katčina zpěvu nepadla „sánka“, nicméně Ondra se vyznal z toho, že pro něho je Katka vítězkou celé této soutěže a nečekal, že někoho takového vůbec potká.

Vítězem X Factoru 2014 je Peter BažíkJako druhý v soutěži X Factor 2014 zazpíval Matěj Vávra z týmu Celeste, a nevzal si žádné malé sousto – Earth Song od Michaela Jacksona! Jako první se chopil slova Ondra, a podle něho to Matěj „dal jak pán“ a byl to jeho nejlepší výkon v X Factoru! Chválila i Sisa, Oto dokonce také! „Z Tebe pod koučováním Celeste vyrostla osobnost! Já Ti gratuluju a zajímáš mě jako umělec!

Dámské trio Joy$ se předvedlo se songem Diamonds od Rihanny. Sisa s Celeste sice vytýkaly intonaci, nicméně ocenily, jak moc to dívkám sluší. Oto připomenul, že ony měly nejtěžší situaci a zvládly se s ní poprat. Celeste uvedla svého dalšího svěřence, Tibora Gyurcsíka, který si troufnul na Skyfall od Adele! Výběr této písně se mu povedl, nejkrásnější píseň bondovky ocenili zejména Ondřej a Oto: „Výběr této písničky hodnotím na jedničku s pěti hvězdičkami!

Ricco a Claudia vsadili na francouzštinu a opět nešlápli vedle! Naléhavost a emotivnost písně Je suis malade Lary Fabian dostala jejich podáním ještě většího naplnění a standing ovations, včetně poroty, byly více než zasloužené! Podle Ondřeje to bylo nejkrásnější vystoupení X Factoru 2014!

Jako poslední vystoupil v první části večera soutěže X Factor 2014  Peter Bažík, jediný zástupce z týmu Sisy tento večer. A Peter se nejdříve předvedl za bicími! Samotný zpěv hitu You Make Me Feel Alive pak porota ohodnotila jako skvělou show multiinstrumentalisty, který pokaždé překvapí. Z šestice posledního soutěžního večera však mohla do finále postoupit jen trojice. Před oznámením vítězných tříd zazpíval ještě Richard Müller, který vystoupil se skupinou Fragile. A postoupili Ricco a Claudia, Peter Bažík a Tibor Gyurcsík! Se zbylými třemi se bratislavská Incheba Aréna rozloučila a došlo k tomu nejnapínavějšímu – konečně přišlo velké finále!

Po krátkých rozhovorech s porotci začalo druhé kolo tohoto večera, vlastní finále! Hlasování bylo stopnuté a Pyco vysvětlil, že bude zahájeno až po všech duetech. V prvním se představili Peter Bažík se Sisou, ve druhém Ricca a Claudia, k nimž mezi publikem přirapoval Oto na pódiu tančil a roztleskával! Byla to nelehká pozice, ale zvládl ji a Celeste to okomentovala slovy směrem k Otovi: „Keď jsi vyšel na javisko, ja som zomrela! Toto bylo cool!

Tibor s Celeste bravurně zvládli Say Something a jejich podání doplněné o video bylo opravdu neskutečnou dávkou emocí. Pokud nějaký kouč v duetech někomu hodně pomohl, tak to byla právě Celeste! Jakmile tato dvojice skončila, odstartoval Pyco hlasování a další část večera se nesla v duchu již známého Rozhodnutí, nicméně pro tento večer mělo zcela jinou hodnotu – a to 200 000 EUR, které čekají na vítěze! 

Výsledky byly velmi těsné, jak ukázal graf, a hlasování bylo omezeno na tři minuty, jemuž vyměřený prostor hlídala časomíra. Na třetím místě skončil Tibor Gyurcsík, o první místo tedy soupeřili Ricco a Claudia proti Peterovi Bažíkovi. Ten jako první zazpíval svou úplně poslední finálovou píseň. Vítěz soutěže X Factor 2014 však může být jen jeden, a tím je Peter Bažík! Ricco a Claudia skončili na druhém místě!

Vítězem soutěže X Factor 2014 se stal Peter Bažík


Zdroj, foto: Archiv FTV Prima
Vendula Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík:

Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !