Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2017
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík

27. 05. 2014 | Televizní tipy
Poslední kolo X Factoru 2014! A do „TOP six“ se po několika měsících dřiny probojovali Katarína Ščevlíková, Tibor Gyurcsík, Matěj Vávra, Peter Bažík, Joy$, Ricco a Claudia. Jako první nastoupila před nažhavené publikum a porotu Ondřejova svěřenkyně Katarína Ščevlíková – vystřihla hit Little Party Never Killed Nobody, a to s jí vlastní energií a drivem.

A opět jí to velmi slušelo, a tak se Sisa snažila z Ondry dostat odpověď na její otázku, zda on může za tu přeměnu, která se s Katkou udála. Celeste sice řekla, že jí z Katčina zpěvu nepadla „sánka“, nicméně Ondra se vyznal z toho, že pro něho je Katka vítězkou celé této soutěže a nečekal, že někoho takového vůbec potká.

Vítězem X Factoru 2014 je Peter BažíkJako druhý v soutěži X Factor 2014 zazpíval Matěj Vávra z týmu Celeste, a nevzal si žádné malé sousto – Earth Song od Michaela Jacksona! Jako první se chopil slova Ondra, a podle něho to Matěj „dal jak pán“ a byl to jeho nejlepší výkon v X Factoru! Chválila i Sisa, Oto dokonce také! „Z Tebe pod koučováním Celeste vyrostla osobnost! Já Ti gratuluju a zajímáš mě jako umělec!

Dámské trio Joy$ se předvedlo se songem Diamonds od Rihanny. Sisa s Celeste sice vytýkaly intonaci, nicméně ocenily, jak moc to dívkám sluší. Oto připomenul, že ony měly nejtěžší situaci a zvládly se s ní poprat. Celeste uvedla svého dalšího svěřence, Tibora Gyurcsíka, který si troufnul na Skyfall od Adele! Výběr této písně se mu povedl, nejkrásnější píseň bondovky ocenili zejména Ondřej a Oto: „Výběr této písničky hodnotím na jedničku s pěti hvězdičkami!

Ricco a Claudia vsadili na francouzštinu a opět nešlápli vedle! Naléhavost a emotivnost písně Je suis malade Lary Fabian dostala jejich podáním ještě většího naplnění a standing ovations, včetně poroty, byly více než zasloužené! Podle Ondřeje to bylo nejkrásnější vystoupení X Factoru 2014!

Jako poslední vystoupil v první části večera soutěže X Factor 2014  Peter Bažík, jediný zástupce z týmu Sisy tento večer. A Peter se nejdříve předvedl za bicími! Samotný zpěv hitu You Make Me Feel Alive pak porota ohodnotila jako skvělou show multiinstrumentalisty, který pokaždé překvapí. Z šestice posledního soutěžního večera však mohla do finále postoupit jen trojice. Před oznámením vítězných tříd zazpíval ještě Richard Müller, který vystoupil se skupinou Fragile. A postoupili Ricco a Claudia, Peter Bažík a Tibor Gyurcsík! Se zbylými třemi se bratislavská Incheba Aréna rozloučila a došlo k tomu nejnapínavějšímu – konečně přišlo velké finále!

Po krátkých rozhovorech s porotci začalo druhé kolo tohoto večera, vlastní finále! Hlasování bylo stopnuté a Pyco vysvětlil, že bude zahájeno až po všech duetech. V prvním se představili Peter Bažík se Sisou, ve druhém Ricca a Claudia, k nimž mezi publikem přirapoval Oto na pódiu tančil a roztleskával! Byla to nelehká pozice, ale zvládl ji a Celeste to okomentovala slovy směrem k Otovi: „Keď jsi vyšel na javisko, ja som zomrela! Toto bylo cool!

Tibor s Celeste bravurně zvládli Say Something a jejich podání doplněné o video bylo opravdu neskutečnou dávkou emocí. Pokud nějaký kouč v duetech někomu hodně pomohl, tak to byla právě Celeste! Jakmile tato dvojice skončila, odstartoval Pyco hlasování a další část večera se nesla v duchu již známého Rozhodnutí, nicméně pro tento večer mělo zcela jinou hodnotu – a to 200 000 EUR, které čekají na vítěze! 

Výsledky byly velmi těsné, jak ukázal graf, a hlasování bylo omezeno na tři minuty, jemuž vyměřený prostor hlídala časomíra. Na třetím místě skončil Tibor Gyurcsík, o první místo tedy soupeřili Ricco a Claudia proti Peterovi Bažíkovi. Ten jako první zazpíval svou úplně poslední finálovou píseň. Vítěz soutěže X Factor 2014 však může být jen jeden, a tím je Peter Bažík! Ricco a Claudia skončili na druhém místě!

Vítězem soutěže X Factor 2014 se stal Peter Bažík


Zdroj, foto: Archiv FTV Prima
Vendula Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík:

Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
Vítězem X Factoru 2014 je Peter Bažík
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !