Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem

20. 09. 2010 | Výstavy
Do čtvrté desítky nastupuje výstava Zemědělec v Lysé nad Labem. A lze slíbit, že i třiatřicáté pokračování tohoto oblíbeného setkání zahrádkářů, zahradníků, chovatelů, zemědělců a příznivců živé přírody jim bude mít co nabídnout.

Především tu budou tradičně kvalitní prodejci s nejširším sortimentem všeho, co může člověk potřebovat pro zahradu a dům, pro užitek i potěšení, a s produkty – ovocem, bramborami, zeleninou, které nabízí podzim. Samozřejmě nebudou chybět ani vystavovatelé s velkou zemědělskou technikou i s technikou, jakou mohou užívat zahrádkáři.

Souběžně s výstavou Zemědělec probíhá již popatnácté výstava  hospodářských zvířat, technologií pro chov a veterinárních pomůcek zemedelec-nas-chov-2010Náš chov. Novinkou letošní výstavy bude 1. celostátní výstava genových zdrojů národních plemen.

V jejím rámci se uskuteční ve čtvrtek 7. října Den koní a skotu – Den ovoce a zeleniny, v pátek 8. října Den genových zdrojů a prasat – Den zeleniny a brambor, v sobotu 9. října Den chovu ovcí a koz – Středočeské dožínky a v neděli 10. října Den drobnochovu a Den včel – Včelařský seminář.

V sobotu 9. října se uskuteční Středočeské dožínky se slavnostním průvodem městem, s oceněním Zemědělských hospodářů Středočeského kraje roku 2010, vyhlášením soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje.

Po celou dobu výstavy bude probíhat bohatý doprovodný program, předvádění zvířat, soutěž pro děti pořádaná Výzkumným ústavem živočišné výroby, poradenská činnost pracovníků Výzkumného ústavu včelařského v oblasti produkce, zpracování a využití kvalitního medu produkovaného v českých zemích, odborná poradna Výzkumného ústavu bramborářského a Ústředního bramborářského svazu ČR pro pěstitele brambor, poradenská služba u expozice Ovocnářské unie ČR, ochutnávky pokrmů z brambor, hovězího, vepřového, skopového a drůbežího masa, možnost nákupu chovných králíků, prodej uzenin a pštrosích specialit, prodej ovčích a kozíchzemedelec-nas-chov-hyundai sýrů a návštěvnická anketa o hodnotné ceny.

Novinkou je soutěž o automobil HYUNDAI i10. Každý, kdo si zakoupí platnou vstupenku na výstavu Zemědělec – Náš chov a zodpoví soutěžní otázku uvedenou na zakoupené vstupence má šanci vyhrát automobil.

Více informací na www.vll.cz nebo na tel. 325 552 051.

Výstavy Zemědělec – podzim 2010 a Náš chov 2010 jsou pro veřejnost otevřené od čtvrtka 7. do neděle 10. října, vždy od 9 do 17 hodin.

ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem:

Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
Výstava Zemědělec - Náš chov 2010 v Lysé nad Labem
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
krasne zvery Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nejen oni ale dobře se tam zabaví i děti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pestovatelia si prídu na svoje
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles