Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Cévní věk a jeho měření

Cévní věk a jeho měření
25. 11. 2020 Péče o tělo
Cévní věk se může od toho kalendářního i dosti zásadně lišit. Cévní věk zvyšují právě ty stejné faktory jako kardiovaskulární riziko, čili vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu v krvi  …více»

Jak být aktivní i ve vyšším věku

Jak být aktivní i ve vyšším věku
19. 11. 2020 Fitness
Zdravý životní styl přináší celou řadu benefitů. Méně stresu, větší sebedůvěru díky pevnější postavě a zlepšení kardiovaskulárního zdraví jsou jen některými z nich. Pravidelná fyzická aktivita je  …více»

6 tipů, jak podpořit imunitu

6 tipů, jak podpořit imunitu
17. 11. 2020 Péče o tělo
Pokud jsme někdy opravdu potřebovali posílit obranyschopnost našeho organismu, pak je to právě v těchto dnech. Jak ale o imunitu náležitě pečovat? Máme pro vás několik tipů.  …více»

SOS péče pro pokožku po sejmutí roušky

SOS péče pro pokožku po sejmutí roušky
16. 11. 2020 Krása
Roušky nenosíme jen kvůli nařízení vlády, ale zejména protože chceme chránit sebe i ostatní. Konečná odpovědnost vůči sobě a úcta vůči druhým je na každém z nás. Z dostupných roušek preferujte chiru  …více»

Jak mírnit příznaky covid-19? A čeho se při léčbě vyvarovat?

Jak mírnit příznaky covid-19? A čeho se při léčbě vyvarovat?
12. 11. 2020 Nemoci
Poradíme vám, jak zvládnout mírný průběh covid-19 v domácích podmínkách, co na něj nezabírá nebo kdy už je nutné vyhledat lékařskou péči. Navíc přidáme odpovědi na několik dalších klíčových otázek.  …více»
 

Nepodceňujte křečové žíly, nejsou jen estetickým problémem

Nepodceňujte křečové žíly, nejsou jen estetickým problémem
10. 11. 2020 Nemoci
Křečové žíly jsou častým zdravotním problémem velké spousty lidí. Mnozí ho často přehlížejí, protože pro ně představuje pouze estetickou vadu. Není to ale pravda. Neléčené křečové žíly představují  …více»

Končí život s nástupem inkontinence?

Končí život s nástupem inkontinence?
9. 11. 2020 Péče o tělo
Pořádně vás to vyděsilo. Dělali jste nějakou běžnou činnost, už ani pořádně nevíte co, a najednou jste cítili, jak proud moči opouští vaše tělo. Tak tohle nenechá chladného asi nikoho. Co to bylo?  …více»

Tetanus: Očkováním proti nemoci

Tetanus: Očkováním proti nemoci
8. 11. 2020 Nemoci
Infekční onemocnění tetanus způsobuje bakterie Clostridium tetani. Ta běžně žije ve střevech hospodářských zvířat a při hnojení jejich trusem se dostává i do půdy. Zanesením bakterie do otevřené rány  …více»

Které sporty jsou pro vás nejvíc prospěšné?

Které sporty jsou pro vás nejvíc prospěšné?
7. 11. 2020 Fitness
V dobách nejrůznějších změn, jaké zažíváme například v současnosti, bychom neměli zapomínat na fyzickou aktivitu. Někdy nás takové období může dokonce motivovat cvičit více než dříve, v některých  …více»

5+1 tip, jak u mužů zpomalit stárnutí

5+1 tip, jak u mužů zpomalit stárnutí
5. 11. 2020 Péče o tělo
Říká se, že muži nestárnou, jenže... Obelstít roky se bohužel nemůže podařit ani pánům tvorstva, a tak i na nich zub času postupně zanechá své otisky. Projevy stárnutí lze však alespoň zmírnit  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !