Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.01. 2020
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Při péči o pleť vsaďte na ovoce andělů

Při péči o pleť vsaďte na ovoce andělů
23. 01. 2020 Péče o tělo
Nejen v parném létě, ale i v mrazivých dnech si mimořádnou péči zaslouží naše pleť, která v zimě často ztrácí svěží vzhled. Chcete-li ji rozzářit, vsaďte na exotiku. Ta přitom nemusí mít hned podobu  …více»

Při detoxikaci vsaďte na bylinky

Při detoxikaci vsaďte na bylinky
21. 01. 2020 Péče o tělo
Leden je ideální doba na to, abyste se o sebe začali lépe starat. Novoroční předsevzetí o zhubnutí, zdravější stravě a pohybu mají smysl. Stejně jako očista, která vám pomůže zbavit se následků  …více»

Zpět do formy po vánočním obžérství

Zpět do formy po vánočním obžérství
21. 01. 2020 Fitness
Trápí vás vánoční kila? Špatně se odolávalo spoustě dobrého jídla po návštěvách? Málo pohybu? Co s tím? Přeci jen se o svátcích špatně odolává všemu jídlu, alkoholu, společným akcím, kde člověk  …více»

Štíhlá s bylinkami

Štíhlá s bylinkami
20. 01. 2020 Diety
Nechcete být na předsevzetí spojená s krásnou postavou sami? Pak vězte, že spojence můžete najít i mezi dary přírody, které skvěle doplní vaší sportovní aktivitu a vyvážený jídelníček. Se štíhlou post  …více»

Dehydratace hrozí v zimě stejně jako v létě!

Dehydratace hrozí v zimě stejně jako v létě!
17. 01. 2020 Nemoci
Téměř polovina české populace někdy trpí dehydratací, třetina dokonce několikrát ročně. Více než polovina Čechů mylně považuje dehydrataci za větší problém v létě než v zimě. Ve všech ročních obdobích  …více»
 

Vsaďte na umělou inteligenci i při čištění zubů

Vsaďte na umělou inteligenci i při čištění zubů
16. 01. 2020 Péče o tělo
Druhý lednový týden se v americkém Las Vegas konal již 51. ročník největšího veletrhu spotřební a výpočetní elektroniky s názvem International Consumer Electronics Show. Letošní ročník veletrhu CES  …více»

Novoroční detox a jakých zásad se při něm držet

Novoroční detox a jakých zásad se při něm držet
15. 01. 2020 Diety
Detoxikace zbavuje tělo škodlivých látek, které mohou vést k poruchám tělesných funkcí. Výsledkem by měla být harmonizace organismu, pocit zdraví a přívalu nové energie. Očistu si určitě dopřejte,  …více»

Jak posílit imunitní systém?

Jak posílit imunitní systém?
7. 01. 2020 Péče o tělo
Máme tu zimu a s ní i dobu nachlazení, chřipek či angín. Přemýšlíte, jak nejlépe posílit svou imunitu a všemu se vyhnout? Nebaví vás již chodit stále s kapesníkem a všude prskat? Zkuste posílit svou  …více»

Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?

Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?
6. 01. 2020 Péče o tělo
Dobře fungující imunitní systém je základem celkově vyváženého stavu a naší výkonnosti. Vždyť stále více lidí trpí až neobvykle často nachlazením, a to nejen v typických dobách vyššího výskytu  …více»

Jak ochránit svou pokožku při cvičení

Jak ochránit svou pokožku při cvičení
1. 01. 2020 Péče o tělo
Cvičení, zejména pokud nejste zvyklí, může vést k nechtěným kožním problémům. Pocení totiž často přispívá k vyrážce nebo podráždění pokožky. Mnoho lidí se proto cvičení vyhýbá. Je to ale zbytečné,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !