5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.02. 2017
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Po virózách přicházejí infekce močových cest

Po virózách přicházejí infekce močových cest
19. 02. 2017 Nemoci
Více než 100 000 obyvatel České republiky aktuálně trápí infekce močových cest. Jejich výskyt je na přelomu zimy a jara vysoký. Přichází po období viróz, chřipek a bronchitid, kdy je organizmus  …více»

Výhody domácího měření krevního tlaku

Výhody domácího měření krevního tlaku
18. 02. 2017 Péče o tělo
Měření krevního tlaku je součástí běžné prohlídky u praktického lékaře. Naměřené hodnoty jsou důležitou informací, podle které je pak schopen určit, zda netrpíte hypertenzí, která vám může způsobit  …více»

Pestrá strava místo doplňků stravy

Pestrá strava místo doplňků stravy
16. 02. 2017 Péče o tělo
Na první pohled se může zdát, že doplňky stravy obsahují celou řadu aktivních látek, z právního i praktického hlediska jsou však pouhými potravinami. Vyplývá to i z definice zákona: doplňkem stravy  …více»

Na barvě očí záleží

Na barvě očí záleží
15. 02. 2017 Krása
Barevné spektrum očních stínů láká k experimentování stejně jako při výběru make-upu nebo rtěnek, ale v první řadě je zapotřebí přihlédnout k tomu, co nám příroda nadělila. Jinak se může stát, že bude  …více»

Hubnutí dnes a denně

Hubnutí dnes a denně
15. 02. 2017 Diety
Hubnutí je téma, které neubírá na aktuálnosti snad po celý rok. Hubneme po Vánocích, před začátkem plavkové sezóny i během léta a na podzim se také snažíme nějaké to kilo sundat, abychom měli  …více»
 

Hlídejte si pitný režim - i v zimě hrozí dehydratace

Hlídejte si pitný režim - i v zimě hrozí dehydratace
14. 02. 2017 Péče o tělo
Mrazivé dny nás svádí k pití svařeného vína, grogu a jiných nápojů na zahřátí. Myslíte si ale, že je potřeba správný pitný režim dodržovat jen v létě? Omyl. V mrazivých dnech hrozí dehydratace více,  …více»

5 rad pro předjarní pleťový servis

5 rad pro předjarní pleťový servis
14. 02. 2017 Krása
Muži pravidelně servisují kola, lyže a další sportovní miláčky. My ženy bychom si z nich měly vzít příklad a dopřát totéž své pleti, které zima dává hodně zabrat. Před nástupem jara proto pokožce  …více»

Jak na očistu organismu? Věřit zázračným přípravkům se nevyplácí

Jak na očistu organismu? Věřit zázračným přípravkům se nevyplácí
12. 02. 2017 Péče o tělo
Češi rádi šetří, když jde ale o hubnutí, jsou ochotni utratit ročně až několik miliard korun. Oblíbenou metodou, jak se zbavit přebytečných kil, se stala i detoxikace organismu. Odborníci však  …více»

Hypertenze a životní styl

Hypertenze a životní styl
11. 02. 2017 Péče o tělo
Hypertenze je hlavním rizikovým faktorem při postižení mozkovou mrtvicí, vzniku infarktu myokardu a srdečně-cévních chorob. Na vzniku vysokého krevního tlaku se podílí více faktorů. Zatímco genetické  …více»

Ženy sportují víc, než si myslí.

Ženy sportují víc, než si myslí.
10. 02. 2017 Fitness
To není výsledek studií provedených na renomovaných univerzitách. To vycházím z reálného života. Jen se nad tím zamyslete! Kolikrát za den potřebujete "pro něco skočit", nebo někam "doběhnout"? Přitom  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !