Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.04. 2020
Dnes má svátek Erika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Zdraví prospěšné otužování

Zdraví prospěšné otužování
20. 03. 2020 Péče o tělo
Otužování příznivě ovlivňuje psychiku člověka, zlepšuje sebedůvěru a posiluje imunitu… Otužování patří do tzv. vodoléčby, kterou už dokonce v roce 1887 popsal ve své knize známý a uznávaný kněz  …více»

Až polovina českých řidičů špatně vidí

Až polovina českých řidičů špatně vidí
19. 03. 2020 Péče o tělo
Každý pátý člověk hůře vidí a každý třetí mívá občasné potíže se zrakem, které se zpravidla ve stáří mění na trvalé. Řada lidí navíc o své oční vadě vůbec neví, což může za volantem znamenat fatální  …více»

Liposukce má trvalý efekt na rozdíl od lipolýzy

Liposukce má trvalý efekt na rozdíl od lipolýzy
19. 03. 2020 Krása
Mnohým z nás občas proběhne hlavou, jak by bylo skvělé začít cvičit, shodit přebytečná kila a do jídelníčku zařadit zdravější potraviny. Realizace nových návyků je ale stále v nedohlednu a neustálá  …více»

Menopauza je v zaměstnání tabu

Menopauza je v zaměstnání tabu
18. 03. 2020 Nemoci
Posouvající se hranice důchodového věku přináší i rostoucí podíl pracujících lidí, kteří se během výkonu zaměstnání potýkají s nepříjemnými projevy menopauzy či andropauzy. Ženský i mužský přechod  …více»

Posilte svou imunitu

Posilte svou imunitu
17. 03. 2020 Péče o tělo
Nestálé zimní počasí s chladným větrem a onemocněními na každém kroku je pro lidský organismus náročné. Jak účinně a dlouhodobě posílit imunitu, abychom se vyhnuli nachlazení? Jak zvýšit  …více»
 

7 věcí, které je dobré vědět před tím, než půjdete na botox

7 věcí, které je dobré vědět před tím, než půjdete na botox
17. 03. 2020 Krása
K jedním z nejčetnějších zákroků estetické medicíny patří aplikace botulotoxinu. Jen v Americe „na něj“ chodí přes 7 miliónů lidí za rok. I u nás patří také k nejvíce populárním zákrokům v oblasti  …více»

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu
11. 03. 2020 Péče o tělo
UGO startuje nový a odvážný program na jaro pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti. Kombinace tří dnů na šťávách  …více»

Diagnostický pobyt: Volba číslo jedna při léčení poruch řeči

Diagnostický pobyt: Volba číslo jedna při léčení poruch řeči
11. 03. 2020 Nemoci
Vady řeči mohou potkat jakékoliv dítě v předškolním věku. Odborníci doporučují zajít za logopedem tak rychle, jak je jen možné a nečekat, že se to u dítěte spraví „nějak samo“. Pokud problém přetrvává  …více»

5 zásad, jak být fit a v kondici!

5 zásad, jak být fit a v kondici!
6. 03. 2020 Fitness
Každý rok si dáváte pořád ta stejná předsevzetí, ale ne a ne je doržet? Zkuste na to jít „od lesa“ a vyhnout se případným nesprávným rozhodnutím. Hubnutí a kondice neznamená trápit se hlady a týrat  …více»

Celulitida trápí i štíhlé ženy

Celulitida trápí i štíhlé ženy
6. 03. 2020 Péče o tělo
Celulitida je genetické postižení kůže a podkožní tkáně, které může postihnout ženy jakékoliv postavy. Výhodou u štíhlých žen je to, že celulitida není kombinovaná s nadváhou a proto je léčba  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Beránek