Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.02. 2019
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

6 tipů na bezpečný detox

6 tipů na bezpečný detox
27. 01. 2019 Péče o tělo
Střevo je branou do těla. Prochází jím vše, co zkonzumujeme a většina z toho se zde také vstřebává. Jakékoliv poškození či disbalance střevní mikroflóry se může ošklivě podepsat na našem zdraví  …více»

Jak být silný, i když máte slabé srdce

Jak být silný, i když máte slabé srdce
27. 01. 2019 Péče o tělo
Stárnutí s sebou přináší spoustu změn a mnohdy i potíží. Běžně s vyšším věkem dochází k oslabení organismu, změnám ve vnímání okolí i ke zpomalení reakcí. Mnohdy se ke stáří připojí ještě nemoc  …více»

Deset zajímavostí o lidském oku

Deset zajímavostí o lidském oku
25. 01. 2019 Péče o tělo
Oko je jedním z nejmenších orgánů v lidském těle - jeho průměr zřídka přesáhne 24 milimetrů a váha 28 gramů. Člověk zrakem získává kolem 80 procent všech informací. Podle některých zdrojů jich oko  …více»

Jak správně odklízet sníh, aby nebolela záda?

Jak správně odklízet sníh, aby nebolela záda?
23. 01. 2019 Péče o tělo
Mnoho lidí se v zimě nevyhne odklízení sněhu. Pokud není člověk fyzicky zdatný a trénovaný, může si při špatné technice způsobit bolesti zad či nepříjemné zranění. Jak ale odklízet sníh, abychom si  …více»

Nezapomínejte na novoroční detoxikaci!

Nezapomínejte na novoroční detoxikaci!
16. 01. 2019 Péče o tělo
Konec roku se obvykle nese ve znamení bouřlivých oslav, při kterých teče alkohol proudem. Kromě něj představuje zátěž pro vaše tělo a zejména játra i nezřízená konzumace nejrůznějších pochutin. Proto  …více»
 

4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu

4 věci, které vám nikdo neřekl o testosteronu
14. 01. 2019 Péče o tělo
Doba je pro normálního muže dost náročná. V práci je třeba podávat abnormální výkony, doma hrát správně roli hlavy rodiny a u toho ještě vypadat k světu a v posteli být jednička. A skutečnost?  …více»

5 tipů, jak v zimě pečovat o ruce

5 tipů, jak v zimě pečovat o ruce
11. 01. 2019 Péče o tělo
Pečlivě upravené ruce jsou vždy naší vizitkou. Hned po tváři se jedná o část těla, které se lidé všimnou nejdříve. Především v zimě je díky nízkým teplotám se nutné o ruce starat velmi pečlivě, aby  …více»

Které potraviny nejsou zdravé pro náš chrup?

Které potraviny nejsou zdravé pro náš chrup?
9. 01. 2019 Péče o tělo
Zdraví našich zubů ovlivňuje nejen správná dentální hygiena, pravidelné návštěvy zubaře či genetika, ale také potraviny, které konzumujeme. Mnoho jídel či potravin přispívá ke kazům či ničí zubní  …více»

Novoroční očistná kúra – proč a jak na ni?

Novoroční očistná kúra – proč a jak na ni?
8. 01. 2019 Péče o tělo
O svátcích si většinou dopřáváme, takže na úkor ovoce, zeleniny a lehce stravitelných pokrmů volíme spíše sladké, slané a smažené jídlo. Přidáme-li lenošení u pohádek a bujaré silvestrovské oslavy  …více»

Co a kdy pít k jídlu?

Co a kdy pít k jídlu?
2. 01. 2019 Péče o tělo
Pití tekutin bylo vždy základním předpokladem přežití. V dobách, kdy vodní zdroje často přinášely smrtící epidemie, se pily nápoje vyžadující tepelné zpracování – v naší zemi to byla hlavně medovina  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !