Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.05. 2020
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Má vysoký věk otce vliv na zdraví potomka?

Má vysoký věk otce vliv na zdraví potomka?
26. 03. 2020 Péče o tělo
Plodné období ženina života je poměrně zřetelně ohraničeno. Začíná takzvanou menarche, první menstruací, a končí menopauzou. Plodnost navíc po třicátém roce začíná klesat. Co naopak vzrůstá, je míra  …více»

Jak nejlépe pečovat o suchou pokožku

Jak nejlépe pečovat o suchou pokožku
25. 03. 2020 Péče o tělo
Lidé se suchou pokožkou mají v mládí výhodu v tom, že příliš netrpí na akné a jejich pleť vypadá většinou svěžeji a čistěji než pleť mastnější. S postupem věku je však suchá pokožka velmi citlivá,  …více»

Co trápí muže po padesátce?

Co trápí muže po padesátce?
21. 03. 2020 Péče o tělo
Půl století. Důležitý mezník v lidském životě, který s sebou ale bohužel často přináší i řadu zdravotních potíží. Na jaká onemocnění by si muži měli dát pozor a co mohou udělat pro to, aby zůstali  …více»

Zdraví prospěšné otužování

Zdraví prospěšné otužování
20. 03. 2020 Péče o tělo
Otužování příznivě ovlivňuje psychiku člověka, zlepšuje sebedůvěru a posiluje imunitu… Otužování patří do tzv. vodoléčby, kterou už dokonce v roce 1887 popsal ve své knize známý a uznávaný kněz  …více»

Až polovina českých řidičů špatně vidí

Až polovina českých řidičů špatně vidí
19. 03. 2020 Péče o tělo
Každý pátý člověk hůře vidí a každý třetí mívá občasné potíže se zrakem, které se zpravidla ve stáří mění na trvalé. Řada lidí navíc o své oční vadě vůbec neví, což může za volantem znamenat fatální  …více»
 

Posilte svou imunitu

Posilte svou imunitu
17. 03. 2020 Péče o tělo
Nestálé zimní počasí s chladným větrem a onemocněními na každém kroku je pro lidský organismus náročné. Jak účinně a dlouhodobě posílit imunitu, abychom se vyhnuli nachlazení? Jak zvýšit  …více»

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu

UGO Očistný půst: Jarní restart, co má šťávu
11. 03. 2020 Péče o tělo
UGO startuje nový a odvážný program na jaro pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti. Kombinace tří dnů na šťávách  …více»

Celulitida trápí i štíhlé ženy

Celulitida trápí i štíhlé ženy
6. 03. 2020 Péče o tělo
Celulitida je genetické postižení kůže a podkožní tkáně, které může postihnout ženy jakékoliv postavy. Výhodou u štíhlých žen je to, že celulitida není kombinovaná s nadváhou a proto je léčba  …více»

Jak přežít zimu ve zdraví

Jak přežít zimu ve zdraví
5. 03. 2020 Péče o tělo
Nemoci nechodí po horách, ale po lidech. Obzvlášť v zimních měsících, kdy teploty klesají rychleji, než padá listí ze stromů. Nedostatek slunce a sychravé počasí oslabují imunitu a pomáhají tak šíření  …více»

Zvýšená návštěvnost sportovních center ze začátku roku

Zvýšená návštěvnost sportovních center ze začátku roku
5. 03. 2020 Péče o tělo
Počet návštěvníků fitness center se začátkem roku zvyšuje v průměru o necelou pětinu. Za výšenou návštěvností nejčastěji stojí snaha zhubnout a novoroční předsevzetí. Pokud hledáte způsoby, jak se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !