Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Životní úklid u šetrné a systematické paní Ireny

15. 12. 2011 | Televizní tipy
Radikálně oddělit vzpomínky od zaprášených zbytečností se rozhodla paní Irena, kterou k tomu ale tak trochu přemluvila vlastní dcera. Paní Irena je totiž velice pečlivá, šetrná a systematická a je pro ni hodně těžké zbavit se zkrátka čehokoliv. Jak to dopadne, když vpustí do svého obydlí tým ze Životního úklidu?

Paní Irena Nováková si velmi váží věcí, které jí patří. I když ji dcera k radikálnímu úklidu už mnoho let přemlouvala, bylo vše marné. Na pomoc museli přijít až profesionálové z pořadu Životní úklid v čele s Alicí Bendovou a Martinem Zellerem. „Dokud to funguje, tak já to prostě nedokážu vyhodit,“ říká o většině věcí paní Irena. Svou roli však hraje také sentiment – jak těžké pro ni Životní úklid u šetrné a systematické paní Irenybude roztřídit knihovnu, když si dobře vzpomíná, jak za minulého režimu stála celé hodiny frontu kvůli získání dobrého čtiva? A co ta spousta učebního materiálu, který paní Irena coby učitelka angličtiny za léta nashromáždila?

Kuchyň toho pamatuje asi nejvíce – linka i ubrus z Rumunska, na jídelním stole mají dokonce datum pořízení 1976! Na hromadě se však najdou i vzácné relikvie jako například starožitný Polaroid dovezený kdysi dávno z Japonska. Obrovská spousta fotek se v novém interiéru jistě zužitkuje a paní Ireně může začít nová životní etapa!

Sledujte Životní úklid hromady nepotřebných nashromážděných věcí již v neděli 18. prosince 2011 od 17.10 na Primě!Zdroj: Prima

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !