Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.09. 2018
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ztráta čipové karty

13. 02. 2015 | Vaše příběhy

Nedávno jsem zde psala článek o dceřině ztraceném a opět nalezeném mobilu. Nyní napíši o mé ztracené čipové kartě na městskou a příměstskou autobusovou dopravu. Je to asi pět let, co jsem si ji pořídila.

Jednou jsem byla na větším nákupu v supermarketu, a protože jsem měla těžkou tašku, rozhodla jsem se jet domů městskou dopravou. Zaplatila jsem čipovou kartou a snažila se najít volné místečko alespoň ke stání. Bylo to v zimě a ten den snad všichni lidé jeli autobusem. Nastupovala jsem jako poslední a autobus se ihned rozjel. Hodila jsem tedy čipovou kartu s jízdenkou do tašky k nákupu a chytla se nejbližšího sedadla. Cesta trvala asi deset minut a potom ještě pět minut od zastávky domů.

Přišla jsem domů a hned začala vyndávat nákup z tašky. Ukládala jsem věci postupně do ledničky, do špajzu a ovoce na misku. Nakonec jsem z tašky vyndala jízdenku a tak mne napadlo, kam jsem asi tak dala čipovou kartu. V tašce nebyla, v kapse u bundy také ne a v kabelce už vůbec ne. Prohlédla jsem všechny kapsičky v peněžence a také nic. Vše jsem prohledala několikrát, ale čipovka nikde.

ztráta čipové kartyDruhý den jsem tedy došla do kanceláře dopravní společnosti, kartu si dala zablokovat a požádala jsem o vyplacení zůstatku. Požadavek úřednice přebrala a za dva dny jsem si měla přijít pro peníze. Byla jsem upozorněna na to, že novou čipovou kartu si mohu založit až za měsíc.

Uplynul asi týden a já jsem si brala z ledničky plátkový sýr. A co nevidím – pod balíčkem sýra na dalším balíčku leží moje čipová karta. Když jsem vyndávala nákup, vzala jsem asi oba balíčky najednou a nevšimla si, že karta je zapadlá mezi nimi. Měla jsem radost, že se našla a nemusím si vyřizovat novou. Další den jsem tedy opět zašla do kanceláře dopravní společnosti a úřednici řekla, že jsem kartu našla a požádala ji odblokování. Kde byla, jsem raději ani neřekla. Čipovou kartu mi tedy odblokovali, já si ji opět dobila a používám ji dodnes.

Několikrát jsem tuto historku vyprávěla, když došla řeč na téma o ztrátách a nálezech různých věcí. Vždy mi každý říkal, že to snad ani není možné. No, jak vidíte, je.


Ana1hana1 - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Ztráta čipové karty:

Ztráta čipové karty
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
jsem moc ráda, že v tom nejsem sama.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že lednička fakt vedeSmajlík Já jsem utírala nádobí, mezi tím jsem se párkrát otočila a najednou byla utěrka pryč. Myslela jsem si, že mi ji snad ukradli nepozorovaně ufoni, protože jsem se z kuchyně nehnula. Když jsem prolezla i koš na odpadky, tak jsem ji taky objevila v lednici. Od té doby, když něco hledám, jdu se tam taky vždycky mrknout.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já taky často hledáááááááááááámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že když něco hledám, tak moje p r v n í zastávka je právě v ledničce. Divily,-i, byste se co tam zcela jistě lze najít, brýle, to je minimum a mražený mobil má taky něco do sebe...
Obrázek uživatelky
profil
JÁ JSEM JEDNOU HLEDALA PENĚŽENKU A BYLA TAKY V LEDNICI,TAKŽE NIC ,CO SE NEMŮŽE STÁT.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles