Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Býk - roční horoskop na rok 2019

27. 01. 2018 | Horoskopy

Býk (21.4. - 20.5.)


Horoskop na rok 2019 Býkům slibuje poměrně pohodový rok, ale nudit se určitě nebudete. V tomto roce můžete očekávat posun, na který již delší dobu čekáte, ale musíte uzavřít svojí minulost, abyste se mohli věnovat budoucnosti. Dokončete všechny rozdělané úkoly a projekty, urychlí to vaši práci i to, co potřebujete, aby se splnilo. Zrozenci tohoto znamení se mohou těšit na jaro, nejen kvůli svým narozeninám, ale také z důvodu velmi příznivé konstelace planet, kdy se vaše životní plány a sny mohou stát skutečností. Začnou se odvíjet pozitivní změny a různé šťastné náhody, které váš život ovlivní na dlouhou dobu. Štěstí bude na vaší straně!
 


Býk - roční horoskop na rok 2019


Práce

Jste rozhodní, umíte pracovat a jít za svým cílem, pro jehož naplnění jste schopni hodně obětovat. Celkově by se vám mělo dařit lépe než v minulých letech, což vám přinese potřebnou stabilitu a klid. Pokud se v práci zaměříte na rozvoj spolupráce a naučíte se pracovat společně s ostatními, kolektivně, bude váš kariérní postup mnohem rychlejší a příjemnější. Jste konzervativní znamení a nepotrpíte si na velké změny, ale není vhodné uzavírat se novým možnostem jen proto, že ze začátku neodpovídají vašim představám. Vaše tvrdohlavost a neústupnost se vám nemusí vyplatit v podzimních měsících, obrňte se trpělivostí a připravte se na vyjednávání, a také na psychicky náročnější konec roku. Pokud uděláte nějakou chybu, nebo někomu ublížíte, omluvte se, vaše okolí to ocení.

Peníze

Jste zemní znamení a potřebujete, stejně jako vaši zemní „kolegové“ Panny a Kozorozi, pocit finanční jistoty a stability. Začátkem roku vaše finanční situace nebude moc pozitivní, ale neztrácejte naději, protože na jaře se vše obrátí a vy začnete mít opět financí dostatek. Důležité je, aby peníze, které vyděláte, byly prioritně použity na uhrazení dluhů a závazků a neutráceli jste je za zbytečnosti. Zamyslete se také nad tím, zda štědrost k vašim nejbližším není zneužívána. Je přirozené podporovat svoje děti, ale pokud jsou už dospělé, nic se nemá přehánět.
 

Láska a vztahy

K tomuto znamení patří patronka milostných vztahů a láskyplných vzplanutí planeta Venuše. Čeká vás rok plný lásky a vášně, a to bez ohledu na to, jestli jste zadaní, nebo ne. Rok 2019 symbolizují nové začátky. Všichni Býci pocítí v tomto roce nezvladatelnou chuť na žhavé dobrodružství, což zadaným jedincům může pořádně zkomplikovat život. Pro ty, kteří hledají spřízněnou duši, bude vhodný čas k seznámení a nalezení perspektivních vztahů. Zvláště měsíc květen bude pro Býky měsícem lásky s velkým L, naopak nedorozumění a hádky mohou nastat koncem roku. Ve vynikajícím postavení bude po celý rok planeta Pluto, která představuje plodnost. Pokud toužíte po početí, v tomto roce je vysoká šance.


Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Zdraví

Býci mívají poměrně dobré zdraví, ale za předpokladu, že dodržují zásady zdravého životního stylu, mají dostatek pohybu, rozumně se stravují a nepřehánějí to se sladkostmi a alkoholem. Na stresy a přetížení reagujete velmi citlivě, nezapomínejte odpočívat, život není jen o práci. Vzpomeňte si, kdy jste naposledy byli na preventivní prohlídce a věnujte tomu pozornost. Horoskop naznačuje, že tento rok bude i vhodným časem k odstranění zlozvyků. V zimě budete náchylnější k různým virovým onemocněním, angínám a dýchacím potížím, proto o sebe pečujte a preventivně se chraňte před prochladnutím. Od druhé poloviny října budou napjaté planetární konstelace, které zvyšují riziko úrazů a dopravních nehod. Buďte obezřetní a zbytečně neriskujte.
 

A na co si dát pozor v roce 2019?

Láska je pro vás opravdu důležitá, ale zamilovanost vám zatemní zrak a nevidíte realitu takovou, jaká opravdu je. To pro vás může být velmi nebezpečné.
 

Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější?

Nebojte se vyjádřit svůj názor a řekněte svým nejbližším, co vás již delší dobu trápí, uleví se vám a pročistí se vzduch.


Býk - horoskop na rok 2019Horoskopy pro tento týden:
Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) Roční horoskop na rok 2019:

Roční horoskop na rok 2019 - Beran

Roční horoskop na rok 2019 - Býk

Roční horoskop na rok 2019 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2019 - Rak

Roční horoskop na rok 2019 - Lev

Roční horoskop na rok 2019 - Panna

Roční horoskop na rok 2019 - Váhy

Roční horoskop na rok 2019 - Štír

Roční horoskop na rok 2019 - Střelec

Roční horoskop na rok 2019 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2019 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2019 - RybyAutorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !