Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Střelec - roční horoskop na rok 2022

26. 12. 2021 | Horoskopy

Střelec (23. 11. - 21. 12.)


S příchodem nového roku vzrůstají naše naděje a šance začít novou kapitolu svého života. Všichni si klademe stejnou otázku, zda nás konečně čekají lepší časy. Přinese nám rok 2022 konečně klid? Jak na tom budeme s prací? Bude se nám dařit v lásce a partnerských vztazích? Změní se naše finanční situace k lepšímu?
 


Střelec - roční horoskop na rok 2022


Láska a vztahy

Váš život je plný vzruchu a spěchu, zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí, které zažíváte každý den. Partnerský vztah bude jako na houpačce, jednou nahoře a jednou dole. Začátkem roku bude komunikace s partnerem váznout, ale nepolevujte a pracujte na vztahu, vaší hlavní zbraní by měla být vytrvalost. Snažte se jednat s rozvahou, v jarních měsících se vše uklidní. V červnu budete otevřeni změnám ve svém životě, ať už v oblasti partnerské, nebo profesní. Mladé Střelce čekají radostné události jako svatba či narození dítěte. Jste-li nezadaní, máte velkou šanci, že v letních měsících naleznete konečně toho pravého, podle horoskopu se můžete zamilovat i do cizince.

Práce a kariéra

Jste znamením ohně a máte v sobě velké množství energie a vitality. Rok 2022 přinese do vašeho života pevnější řád a mnoho nových šancí, planety budou příznivě nakloněny všem pracovním iniciativám. V tomto roce se budete těžko smiřovat jen s pouhým postavením zaměstnance, ale budete směřovat vzhůru. V souvislosti s tím budete uvažovat i o zkvalitnění vašeho vzdělání. Jestliže někteří z vás plánují změnu zaměstnání, v prvních měsících roku je ten správný čas. Pokud se rozhodnete podnikat, neodkládejte to a nebojte se požádat o radu.

Finance

Začátek roku nebude tak jednoduchý, protože se vydáte z peněz a budete mít další pohledávky ke splacení. Na jaře už na tom budete lépe, vše bude zaplacené a uhrazené, a dokonce se může stát, že získáte nějaký další příjem navíc. Nebuďte přehnaně skromní ohledně diskuse o platu, nebojte se požádat o jeho zvýšení, vždyť vy, pracovití Střelci, máte vysokou cenu. Ke konci roku se vyhněte větším nákupům nebo půjčkám. Při podepisování smluv jednejte uvážlivě, pozor na zbrklost. Vše bude tento rok o kvalitě.

Zdraví

Nepřeceňujte svoje síly, snažte se vyhnout zátěžovým a stresovým situacím. Je pro vás přímo nutností co nejvíce pobývat v přírodě, neboť si nikde tak neodpočinete, jako právě v lese či na horách. Začátek roku přeje zbavování se škodlivých návyků a změně stravovacích zvyklostí. Březen je ideálním měsícem na hubnutí a detoxikaci organismu, čímž si posílíte své zdraví a předejdete mnoha nemocím. Jste náchylní k různým nehodám, může hrozit riziko nehod a úrazů, které jsou zapříčiněny zřejmě tím, že pod vlivem svého znamení cítíte „oheň“, a tím i chuť riskovat a překračovat hranice. Proto buďte ostražití a zbytečně neriskujte!

Hvězdy vám radí!

Milí Střelci, nevrhejte se do realizace více projektů či úkolů najednou, nedokážete se tak plně soustředit a snadno přehlédnete důležité detaily a pochybíte. Vzniklé problémy se naučte řešit hned a přestaňte doufat, že se to samo „nějak“ urovná a vyřeší. Výrazně si tím zjednodušíte život!


Střelec - horoskop na rok 2022

Roční horoskop na rok 2022:

Roční horoskop na rok 2022 - Beran

Roční horoskop na rok 2022 - Býk

Roční horoskop na rok 2022 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2022 - Rak

Roční horoskop na rok 2022 - Lev

Roční horoskop na rok 2022 - Panna

Roční horoskop na rok 2022 - Váhy

Roční horoskop na rok 2022 - Štír

Roční horoskop na rok 2022 - Střelec

Roční horoskop na rok 2022 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2022 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2022 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskopAutorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !