Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Váhy - roční horoskop na rok 2022

26. 12. 2021 | Horoskopy

Váhy (23. 9. - 23. 10.)


S příchodem nového roku vzrůstají naše naděje a šance začít novou kapitolu svého života. Všichni si klademe stejnou otázku, zda nás konečně čekají lepší časy. Přinese nám rok 2022 konečně klid? Jak na tom budeme s prací? Bude se nám dařit v lásce a partnerských vztazích? Změní se naše finanční situace k lepšímu?
 


Váhy - roční horoskop na rok 2022


Láska a vztahy

Pokud se vám zdá, že už to mezi vámi a partnerem nejiskří jako dříve, snažte se udělat si co nejvíce času pro partnera. Začnete si všímat každodenních příjemných okamžiků, které jste dosud nedokázali docenit. Netrvejte na každém názoru, častěji se s partnerem raďte a naslouchejte mu. Přestanete hledat vzrušení a zábavu venku, ale naopak si začněte užívat hezké dny s rodinou. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, planety budou v příznivé konstelaci v letních měsících. Konec roku, zvláště pak měsíc listopad, vám může přinést překvapení, setkání s někým z minulosti a oprášení starých vztahů.

Práce a kariéra

Začátkem roku 2022 můžete očekávat nové, zajímavé projekty a výzvy. Ti z vás, kteří nejste v současném zaměstnání příliš spokojení, neváhejte a hned začátkem roku se poohlédněte po jiné práci, kde naplno ocení vaše schopnosti. Co jste dříve pokládali za nemožné, nyní se jeví jako samozřejmé a velmi nadějné. Rok 2022 bude pro vás úspěšný a vaše kroky povede správným směrem. Jen nedělejte impulzivní rozhodnutí a vše si dobře promyslete.

Finance

Planety vás varují před ukvapeným jednáním. Nekupujte nic na dluh, buďte obezřetní při každém podpisu smlouvy. Vaše pozornost může být odvedena někým, kdo vás bude chtít poškodit a obohatit se ve váš prospěch. Nenechávejte v oblasti financí nic náhodě, chcete-li investovat, vše důkladně prověřte a nelitujte peněz na odborné posouzení. Větší finanční úspěch a stabilitu očekávejte spíše v druhé polovině roku. Jste velkorysí, a když si finančně polepšíte, nejbližší osoby také nepřijdou zkrátka.

Zdraví

Znamení Váhy symbolizuje soulad a harmonie, takže stres a život pod tlakem na vás působí velmi destruktivně. Také dusná atmosféra v partnerském vztahu či konflikty v zaměstnání mají silnou spojitost s vaším zdravím. V roce 2022 vás potrápí bolesti zad, proto nezapomínejte na pravidelný pohyb. Nezanedbávejte preventivní prohlídky, dlouho odkládané návštěvy lékařů se nemusí vyplatit. Spoléhat na štěstí a na to, že vám nikdy nic nebylo se příliš nevyplácí. Rozmazlujte se, dopřejte si masáž, saunu či relaxační víkendový pobyt s kamarádkou, neboť každý, kdo hodně pracuje, by měl i hodně odpočívat.

Hvězdy vám radí!

Milé Váhy, uvědomte si, že na tomto světě nenajdete dokonalost. Budete-li se snažit dělat všechno perfektně, neuděláte nakonec dobře nic. Měli byste být pragmatičtější a realističtější, určitě se vám povede lépe.

 

Váhy - horoskop na rok 2022

Roční horoskop na rok 2022:

Roční horoskop na rok 2022 - Beran

Roční horoskop na rok 2022 - Býk

Roční horoskop na rok 2022 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2022 - Rak

Roční horoskop na rok 2022 - Lev

Roční horoskop na rok 2022 - Panna

Roční horoskop na rok 2022 - Váhy

Roční horoskop na rok 2022 - Štír

Roční horoskop na rok 2022 - Střelec

Roční horoskop na rok 2022 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2022 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2022 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Autorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !