Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Historiska museet ve Stockholmu

Historiska museet ve Stockholmu
28. 03. 2013 Evropa
Letos jsem při své první návštěvě Stockholmu zavítala do Národního historického muzea. Stačí se jen vydat po nábřeží a u mostu směr Vasamuseet se vydat ne na most DjurgĂĄrdsbron, ale na opačnou stranu  …více»

Cyklovýlet do Zákup

Cyklovýlet do Zákup
26. 03. 2013 Cykloturistika
Dnes opět vyrážíme do krajiny severně od Máchova jezera. Východní část bývalého vojenského prostoru Mimoň/Ralsko už máme dostatečně proježděnou, a tak bychom rádi navštívili místa dosud neprobádaná  …více»

Jarní procházka po mystických místech Chřibů

Jarní procházka po mystických místech Chřibů
22. 03. 2013 Vaše tipy
Jeden z nejhezčích výletů v Chřibech je trasa Cimburk-Kazatelna-Klimentek. Na této trase se dostanete na mystická místa spojená s Velkou Moravou nebo časy před ní Tuto snadnou vycházku dlouhou asi 6  …více»

Hradčanské stěny

Hradčanské stěny
21. 03. 2013 Česká republika
Minule jsme se toulali na kole bývalým vojenským prostorem Ralsko, obdivovali krásnou přírodu a na místech zmizelých vesnic si připomenuli, jak pomíjivá je existence člověka i snahy několika generací  …více»

Na kole bývalým VVP Ralsko

Na kole bývalým VVP Ralsko
19. 03. 2013 Cykloturistika
Nápisem Hic sunt leones (zde jsou lvi) byla v minulosti ve starých mapách označována místa na Zemi dosud neprobádaná. S trochou nadsázky lze říct, že pro nás takovými zapomenutými a neznámými místy  …více»
 

Je čas vyrazit!

Je čas vyrazit!
13. 03. 2013 Praktické rady
Vzpouzí se a nechce se vzdát, ale ptáci už vycítili, že jí ubývá sil a jásavě to sdělují všem, kdo chtějí poslouchat. Zima už si balí kufry! Skládá do nich kousavý mráz i hladivé vločky, namrzlé  …více»

Vycházka okolím Dobřichovic

Vycházka okolím Dobřichovic
12. 03. 2013 Česká republika
Městečko a rekreační letovisko Dobřichovice leží po obou březích řeky Berounky nedaleko Prahy ve směru na Karlštejn. Zaparkujeme v obci a naše první kroky vedou k zámku. Je to trojkřídlá budova  …více»

Japonci v Holašovicích

Japonci v Holašovicích
10. 03. 2013 Česká republika
Troufám si říct, že při našem putování po vlasti jsme za ty roky prošli a projezdili stovky obcí a vesniček. V mnohých z nich jsme měli možnosti obdivovat dochovaná stavení roubená i hrázděná  …více»

Funerální kultura - hřbitovní naučná stezka

Funerální kultura - hřbitovní naučná stezka
7. 03. 2013 Česká republika
Když jsem zhruba před rokem psala o pražských sochách a pomnících (viz článek Pražské sochy a pomníky) navštívili jsme díky nim řadu parků, náměstí a ulic, mosty i nábřeží, pasáže a dokonce i nádraží  …více»

Karlštejn není jen hrad

Karlštejn není jen hrad
6. 03. 2013 Česká republika
Karlštejnsko je jednou z oblastí, které jsme v minulosti hojně navštěvovali. Nebylo problémem dojít na Karlštejn rovnou z okraje Prahy, často vedly naše kroky z Berouna přes Svatého Jana pod Skalou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !