Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Jarní cyklovýlet

Jarní cyklovýlet
9. 06. 2013 Cykloturistika
Jaro sice není moc hezké, ale přece jen bylo pár hezkých dnů, které jsme si užili a vyjeli jsme i poprvé na kole. Naskytla se nám možnost, dopravit nás a naše kola na Smraďavku. Tak jsme příležitost  …více»

Výlet z Harrachova

Výlet z Harrachova
8. 06. 2013 Vaše tipy
Dnes je v muzeu lesnická a myslivecká expozice. V přízemí je k vidění model plavení dřeva s klauzou na zadržování vody, teodolit, celá lesnická problematika od vytěžení dřeva po zpracování a obnovu  …více»

Wellness dovolená

Wellness dovolená
6. 06. 2013 Vaše tipy
Koupila jsem pro mne a mého manžela welness pobyt v Novém Boru. „Pojď se podívat, tohle vypadá jako skvělá nabídka,“ volám na manžela a lákám ho i počítači. „Hmm, to vypadá dobře a je to poměrně levný  …více»

Tip na výlet - Kunětická Hora

Tip na výlet - Kunětická Hora
5. 06. 2013 Česká republika
Tento tip na nedělní výlet za hezkého počasí, jistě nadchne jak maminky s menšími dětmi, tak rodiny s již odrostlejšími ratolestmi. Velký středověký hrad, který se nad okolní krajinou České tabule  …více»

Výlet přes Žalý na Rovinku

Výlet přes Žalý na Rovinku
4. 06. 2013 Česká republika
Další slunečný den vhodný pro pěší túru. 4 km od Vrchlabí se nachází ski areál Herlíkovice a právě tam zanecháme auto na bezplatném parkovišti a vypravíme se k lanové dráze.  …více»
 

Muzeum ve Vrchlabí

Muzeum ve Vrchlabí
2. 06. 2013 Česká republika
Předposlední den v červenci si sluníčko řeklo, že prostě svítit nebude, místo něj se máme těšit na déšť po celý den. Samozřejmě vím, že i s takovým počasím se musí počítat. Proto jsem připravila  …více»

Návštěva tvrze Stachelberg

Návštěva tvrze Stachelberg
1. 06. 2013 Česká republika
Dnes se podíváme do dělostřelecké tvrze Stachelberg, která je nazývána obrem na prahu Krkonoš. Jedná se o rozsáhlý pevnostní areál z roku 1938, jeden z největších bunkrů v ČR. Nachází se mezi Trutnov  …více»

Okruh ze Špindlerova Mlýna přes Klínové boudy

Okruh ze Špindlerova Mlýna přes Klínové boudy
29. 05. 2013 Česká republika
Dnešní trasu začínáme ve Špindlerově Mlýně ve ski areálu Svatý Petr. Auto zanecháme na malém bezplatném parkovišti nedaleko lanovky. Trasu v pohodě zvládnou i děti a je plánovaná tak, aby vedla opět  …více»

Tip na výlet - Africké Muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích

Tip na výlet -  Africké Muzeum Dr. Emila Holuba v Holicích
19. 05. 2013 Vaše tipy
V městečku Holice ve Východních Čechách se nachází Africké muzeum Dr. Emila Holuba. Muzeum Dr. Emila Holuba prošlo v letech 2011-2012 rozsáhlou rekonstrukcí. Podílel se na ní David Vávra, architekt  …více»

Farma Blaník: místo, kde mají děti svátek každý den

Farma Blaník: místo, kde mají děti svátek každý den
18. 05. 2013 Česká republika
Máte pocit, že jste u babičky na venkově, po dvorku běhají husy, v ohradě se pasou ovce a kozy. Hned vedle ovšem stojí zábavné atrakce, ze kterých děti doslova šílí. Vydejte se na Farmu Blaník oslavit  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !