Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.04. 2021
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Evropa

Ostrov Rhodos nezklame

Ostrov Rhodos nezklame
25. 08. 2019 Evropa
Ostrov Rhodos je dlouhý 78 km, široký do 30 km a svou rozlohou je největším z dvanácti Dodekanéských ostrovů. Název Rhodos pochází ze slova ródos, tedy růže. Ve znaku má ale květinu spíše podobnou  …více»

Petrohrad 2019

Petrohrad 2019
24. 08. 2019 Evropa
Na naší cestě Pobaltím jsme nemohli vynechat ruský Petrohrad. Hranici s Estonskem jsme překročili v městě Narva. Po asi 40 minutách jsme byli odbaveni na obou stranách hranice. Na ruské straně to bylo  …více»

Vzpomínka na osud židovské komunity

Vzpomínka na osud židovské komunity
21. 08. 2019 Evropa
Čtrvť Podgórze byla kdysi centrální částí samostatného města Podgórze. Součástí Krakowa se stala v roce 1915. Dnes se řadí k významné historické části města spojené s životem židovské komunity  …více»

Tallinn - metropole Estonska

Tallinn - metropole Estonska
14. 08. 2019 Evropa
V červenci jsme s přáteli navštívili pobaltské republiky a jejich hlavní města. O Rize tady už jeden článek byl, proto bych vám napsala o naší návštěvě Tallinnu, metropole Estonska. Tallinn se svými  …více»

Procházka židovským Krakowem

Procházka židovským Krakowem
13. 08. 2019 Evropa
Kazimierz byla tradiční židovská čtvrť. Od města ji dělily hradby a rameno řeky Visly. Během druhé světové války bylo toto židovské centrum zcela zničeno. Za dob komunistického režimu to byla velmi  …více»
 

Zakopané, perla poských Tater

Zakopané, perla poských Tater
8. 08. 2019 Evropa
V průběhu června jsme navštívili polské městečko Zakopané. Jedná se o největší turistické a rekreační středisko polské strany Tater a zároveň nejvýše položené město v Polsku. Ubytováni jsme byli  …více»

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu
3. 08. 2019 Evropa
Krakow leží v Polsku na řece Visle, první zmínka o městě pochází z roku 966. Historie je hodně bohatá a rozsáhlá. Krakow je považován za hlavní město polské kultury, celoročně se zde pohybuje velké  …více»

Večerní procházka po městě Budva

Večerní procházka po městě Budva
30. 06. 2019 Evropa
Město Budva je centrem Budvanské riviéry v Černé hoře. Letovisko je chráněno horskými masívy pohoří Lovčen, takže tu je klidné podnebí. Téměř 220 dní v roce zde svítí sluníčko. Budva je považována  …více»

Maďarský Hévíz je skvělou lokalitou nejen na koupání, ale i pro hraní golfu

Maďarský Hévíz je skvělou lokalitou nejen na koupání, ale i pro hraní golfu
26. 06. 2019 Evropa
Věříme, že většině z vás již není třeba maďarský Hévíz představovat. Toto lázeňské městečko, které ve svém středu ukrývá jedinečné termální jezero leží v Zalianské župe, pouhých 10 km od jezera  …více»

Smaragdový klenot v Jónském moři - ostrov Korfu

Smaragdový klenot v Jónském moři - ostrov Korfu
4. 06. 2019 Evropa
Říká se mu zahrada Středomoří a psal o něm už Homér ve svém díle Odyssea. Půvabům Korfu podlehla rakouská císařovna Sissi, která si sem jezdila odpočinut od nenáviděných povinností u dvora. Napoleon  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !