Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše tipy

Cestování a rozdíly kultur - začínáme cestovat

Cestování a rozdíly kultur - začínáme cestovat
10. 04. 2015 Vaše tipy
Před několika dny jsem narazila na novou diskuzi a docela mne zamrzelo, že autorka nenapsala pár slov na vysvětlenou proč diskuzi založila a zda má již nějaké své zkušenosti s cestováním a tím pádem  …více»

Galerie Krokodýl

Galerie Krokodýl
21. 01. 2015 Vaše tipy
K Vánocům jsem od dcery dostala vstupenku do Galerie Krokodýl v Praze. Ihned jsem na internetu hledala bližší informace a těšila se na návštěvu. Galerie byla založena v září 2014 a je zde expozice  …více»

Cestování vlakem na vozíku

Cestování vlakem na vozíku
2. 01. 2015 Vaše tipy
Dobrý den, cestování vlakem na vozíku není jen tak... Proto jsem se rozhodla podělit se s Vámi o svou zkušenost s cestováním vlakem SC Pendolino. Na konci července jsme se s mou mamkou rozhodly udělat  …více»

Stačí se podívat za humna...

Stačí se podívat za humna...
30. 08. 2014 Vaše tipy
Tak toto mé povídání není vůbec pamětnické, ba právě naopak, je čerstvé, dokonce nejčerstvější, přesně řečeno, ze včerejška. Již řadu let, při cestách do blízkého Polska, na poněkud vzdálenější  …více»

Výlet do Puly

Výlet do Puly
1. 08. 2014 Vaše tipy
Letošní dovolenou jsme trávili na Istrijském poloostrově, což je nejzápadnější část Chorvatska a největší poloostrov v Jaderském moři. Město Pula je největším městem Istrijského poloostrova  …více»
 

Pozvánka do Jindřichova Hradce

Pozvánka do Jindřichova Hradce
31. 07. 2014 Vaše tipy
Ráda bych Vás pozvala na výlet do jižních Čech – města Jindřichův Hradec. Se svou rodinou se ráda do tohoto historického města vracím a vždy najdeme nové místo, které jsme dosud nenavštívili. Vždy se  …více»

Bulharsko - rok 1968

Bulharsko - rok 1968
30. 07. 2014 Vaše tipy
Domnívám se, že moje touha po přírodě, cestování a poznávání vznikla už v dětství, kdy tatínek poutavě vyprávěl o svých zážitcích z cest po Evropě v době, kdy byl ještě svobodný. Ženil se až coby  …více»

Výlet na Veselý Kopec

Výlet na Veselý Kopec
28. 07. 2014 Vaše tipy
Mám ráda výlety se svou rodinou a proto jsem se rozhodla navštívit s nimi skanzen na Veselém Kopci, neboli soubor lidových staveb Vysočina. Byli jsme tam před Vánocemi v době adventu a moc se nám  …více»

Přírodní rezervace Škrabalka

Přírodní rezervace Škrabalka
25. 07. 2014 Vaše tipy
Na východním okraji Lipníka nad Bečvou (okres Přerov), kolem mrtvého ramene řeky Bečvy, byla v roce 1956 vyhlášena přírodní rezervace Škrabalka. Jde o zbytek lužního lesa na levém břehu řeky  …více»

Souostroví Brijuni

Souostroví Brijuni
24. 07. 2014 Vaše tipy
Během naší dovolené v Chorvatsku jsme navštívili Brijuni. Toto souostroví tvoří celkem čtrnáct ostrovů. Největší z nich je Velký Brijun (Veli Brijun) – podobá se písmenu T. Druhý v pořadí je Malý  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !