Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 29.09. 2023
Dnes má svátek Michal
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mořská houba pomáhá vyhlazovat strie

14. 05. 2008 | Péče o tělo

Co je vlastně mořská houba?

Přírodní mořská houba je stavěna stejně jako korál z mořského vícebuněčného živočicha. Mořská houba je to druhá nejnižší forma živočicha na světě hned po skupině Amoeba.

Mořská houba se nachází v teplých mořích po celém světě a více jak 80 % již žije v oblasti Floridy a Mexického zálivu. Žije pod hladinou, v hloubce od 5 do 56 metrů, ale někdy i mnohem hlouběji. Mořská houba se živí planktonem, ten si opatřuje filtrováním mořské vody. V mořích světa existuje více než 2700 rozmanitých druhů mořských hub, ale jen asi 19 z možských hubužitkovou hodnotu v oblasti mytí těla, domácnosti a průmyslového využití.

Mořská houba

Jaké jsou vlastnosti a přednosti mořské houby?

Přírodní mořská houby disponují vysokou savostí a dalšími vlastnostmi podle druhu a způsobu použití. Po namočení se stává houba příjemně hebkou. Mořské houby jsou odolné proti agesivním látkám a vlivu agresivních látek, kdežto syntetické houby nikoliv mohou se i rozpustit.

Mořská houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž mořskou houbou napomáhá jejímu vyhlazení desinfekční účinky (antiseptikum) příznivé působení při čištění menších povrchových poranění domácnost, mytí předmětů a zařízení. Její využití je i po výtvarném umění a má v mnoha domácnostech i decodaritní účely. Za dobu existence v sobě vyvinula mořská houba  biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky.

Mořská houba se pro svoji úžasnou savost, měkkost dokonale snáší s pokožkou. Pro tyto vlastnosti si přírodní mořské houby získávají stále větší oblibu. I v této oblasti totiž člověk zjišťuje, že návrat k přírodě přináší řadu výhod.

Jak poznáte kvalitní mořskou houbu?

Mořská houba Ty nejkvalitnější mořské houby se vyznačují velmi jemnou strukturou, přírodní barvou a hlavně delší životnosti, než houby které jsou dále upravovány chemickým bělením.

Jaká houba je nejlepší pro osobní hygienu?

Wool / mořská vlna - je to nejlepší co si můžete ve své koupelně představit. Hebkost mořské houby a načechranost společně s exstrémní sací schopnosti je to co dokážete docenit jen při jejím použití. Je to houba vysoké užitné hodnoty a garance spokojenosti. Tyto vyjmečné vlastnosti mořské houby Wool se odrážení i na její ceně. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Yellow/ žlutá pacifická mořská houba - je nejpoužívanější mořskou houbou je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby. Houba najde využití v mnoha oblastech: osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž mořskou houbou napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum) příznivě působí při čištění menších povrchových poranění. Kvalita a cenová dostupnost z této houby dělají nejprodávanější druh. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Mořská houba

Jaká mořská houba je nejlepší na péči o pleť?

Silk / jemná - je to většinou houba menších rozměrů s mnoha póry a pevnější struktury, proto se výborně pro čištění pleti, odličování a další v oblasti kosmetiky. Skvělé vlastnosti a opakovaná možnost použití jsou největší přednosti houby. Houba nepřijímá pachy ani barvy po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová. Cena se odvíjí od velikosti houby.

Jaká mořská houba je nejlepší pro použití v domácnosti?

Caribbean / karibská - tento druh mořské houby se hodí jak pro osobní hygienu tak pro domácnost, mytí předmětů a zařízení, ošetřování nábytku, čištění oděvů, octem nasáklá mořská houba výborně pohlcuje nepříjemné kuchyňské, cigaretové a jiné pachy technické použití jako školní houby, mytí automobilů a další. Cena této mořské houby je přímo úměrná kvalitě a životnosti houby.

Zdroj: www.morskahouba.cz

ZUZI
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Hned jak si vzpomenu, tak kupuji a vyzkouším Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
určitě vyzkouším,je to zajímavé
Obrázek uživatelky
profil
Článek mě zaujal, určitě si ji v nejbližší době pořídímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tyto houby se v naší domácnosti vždy používaly. A to tak,nová na tělo,pak na mytí v domácnosti a nakonec na mytí auta.Takže až do úplného spotřebování. Jsou fajn.JitkaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že bych si ji pořídila?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles