Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.05. 2024
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné

26. 04. 2024 | Péče o tělo
-Komerční sdělení-

Nadváha a obezita jsou stále rostoucím problémem ve většině zemí po celém světě. Tento zdravotní problém není pouze o estetice, ale má také vážné důsledky pro zdraví jednotlivce i celé společnosti. Často je spojován s řadou chronických onemocnění, jako jsou cukrovka, srdeční choroby, vysoký krevní tlak a mnoho dalších. Dalším faktorem, který se neblaze podepisuje na našem zdraví, je nedostatek času.
 

Důvody nadváhy


Existuje řada faktorů, které přispívají k nadváze a obezitě. Mezi ně patří genetika, stravovací návyky, stres, nekvalitní spánek a sociální a ekonomické faktory. Moderní společnost nabízí široký výběr nezdravých potravin, které jsou často levnější a snadněji dostupnější než zdravější alternativy. 

Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčnéDalším strašákem, který přispívá k přibývání na váze, je nedostatek času, ten omezuje naši schopnost věnovat se fyzické aktivitě, což má za následek snížení naší metabolické aktivity a zvýšení rizika přibírání na váze.

Program štíhlá linie


A proto společnost Ensana, která je lídrem lázeňského zdravotnictví, do svého portfolia zařadila nadstandardní zdravotní pobytový program Štíhlá linie. Klientům nabízí maximálně individuální a personalizovaný přístup s péčí specializovaných lékařů a odborníků. Program je určen pro všechny, kteří se chtějí vydat na cestu za zdravím, osvojením zdravých návyků a vysněnou váhou. Intenzivní program, jehož přesné složení vychází ze vstupní lékařské a laboratorní diagnostiky přináší klientům kombinaci procedur z přírodních léčebných zdrojů s fyzickými aktivitami a rozsáhlým výživovým poradenstvím. Je chápán jako započetí cesty, které klientům přinese redukci váhy, lepší kvalitu spánku, zdraví a sebevědomí. Odborníci Ensana poskytují hostům během pobytu neustálou podporu i vedení, aby nejen dosáhli svého cíle a tím i zlepšili svůj zdravotní stav, ale aby si ho byli schopni udržet i nadále.

Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné„Naši klienti jsou schopni zhubnout přibližně 1-2 cm v pase a shodit 1-2 kg tuku za týden,“ vysvětluje MUDr. Alena Korenčíková, primářka léčebných lázní Piešťany. „Věříme, že kombinace odborného poradenství, individuálního přístupu a prostředí našeho krásného hotelu poskytne našim hostům optimální podmínky pro dosažení jejich cílů,“ doplňuje MUDr. Alena Korenčíková. Základní doporučená délka pobytu je minimálně 8 nocí, během kterých klienti načerpají potřebné informace a motivaci. Ideální je ale pobyt třítýdenní.

Péče o naše zdraví by měla být prioritou, i když se zdá, že času je málo. I drobné změny v životním stylu mohou mít velký pozitivní dopad na naše zdraví a pohodu, a snížit tak riziko přibírání na váze v dnešním hektickém tempu.

Program je nabízen v 5* hotelu Thermia Palace ve slovenských Piešťanech. Jeho součástí je také neomezený vstup do krásných lázní Irma s termálním bazénem a výjimečným bahništěm.

Více informací o speciálním programu Ensana Health Spa Hotels naleznete na:
ensanahotels.com

Irma

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné:

Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné
Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné
Najděte si čas a začněte o sebe pečovat, vaše tělo vám bude vděčné
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !