Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přijeďte si odpočinout a načerpat síly se státními poukazy do Mariánských Lázní

11. 08. 2021 | Česká republika
-Komerční sdělení-

Město v parku nebo park ve městě? Kdo někdy navštívil Mariánské Lázně ví, jak těžké je odpovědět na tuto záludnou otázku. Kouzlu našich světoznámých lázní podlehla již celá řada významných osobností i prostých vyznavačů odpočinku. S lehkostí zde čerpají nové síly a inspiraci. A to můžete nyní i vy - využijte státní poukazy a přijeďte do Mariánských lázní.

Ale není to jen úchvatná příroda a mariánskolázeňské hotely sídlící v historických budovách, co si získává srdce přijíždějících návštěvníků. Čerstvý vzduch, co vám vnikne do plic hned při prvním nádechu, více než 200letá tradice lázeňství v Mariánských Lázní, k tomu klidná atmosféra a nevědomý úsměv na tváři při pohledu na Zpívající fontánu. To je to, co dělá Mariánské Lázně perlou proslulého lázeňského trojúhelníku.

Město se nachází na západě České republiky. Na jeho relativně malém území vyvěrá více než 40 minerálních pramenů, převážně využívaných k léčbě onemocnění močového ústrojí. Díky různorodému chemickému složení však některé prameny mohou být využity také k léčbě pohybového aparátu či trávicího traktu a metabolických, gynekologických a onkologických onemocnění.
Mariánské Lázně
Podlehněte kouzlu Mariánských Lázní i vy. Zavítejte na toto fantastické místo a dejte svému tělu i své mysli poznat něco běžně nevídaného. Vybrat si můžete z nepřeberného množství možností. Zachtělo se vám užít si dlouhodobý pobyt s léčebným balíčkem? Nebo snad víkend plný poznávání a wellness procedur? Či jednodenní zrelaxování těla i duše včetně potěšení chuťových pohárků pohádkovou gastronomií? Desítky rozmanitých hotelů různých kategorií, které poskytují vše, na co si vzpomenete, jsou připravené vás přijmout s otevřenou náručí.

Mariánské LázněMariánské Lázně jsou zářným příkladem tohoto přístupu k léčbě. V jejich nejbližším okolí najdeme přes 40 pramenů minerálních vod. Některé jsou velmi slané, jiné klasické kyselky, další pak mají například vysoký obsah železa. Nejčastější využití je během pitné kúry. Na tu se používají studené uhličité kyselky (8 – 10 °C). Ty se zároveň používají k uhličitým koupelím, plynovým koupelí a injekcím. A s jakými onemocněními si léčivé minerální prameny poradí?

Mezi další lázeňské procedury patří léčivé obklady, koupele a zábaly, ke kterým se využívají peloidy. Peloidy jsou rašeliny, slatiny a bahna, které mají vynikající účinky na lidské zdraví. V Mariánských Lázních se nachází také řada známých minerálních pramenů.


POBYTY V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Vyberte si z desítek hotelů, které se v Mariánských Lázních nachází, ten pravý. K dispozici jsou hotely různých kategorií s nabídkou rozmanitých služeb. Rozhodněte se, zda toužíte po menším klidném hotýlku, přepychovém boutique hotelu či hotelu s bohatou historií. Hotely samozřejmě poskytují také wellness pobyty, léčebné pobyty a golfové i další tématické balíčky.

hotel Hvězda


Státní poukaz na lázně

Vláda ČR schválila program COVID – Lázně. Poukaz se vztahuje na pobyty zakoupené a realizované do 31. 12. 2021 v českých lázních a výše podpory je 4 000 Kč na osobu.


Náš TIP: Hotel Spa Resort Hvězda

Rodinná zdravotní dovolená - 7 nocí  


Cena za 2 osoby a 2 děti od 17 200 Kč
(původní cena 25 200 Kč)

Cena kromě ubytování a polopenze obsahuje také 5 procedur pro dospělé osoby.
Můžete navštívit i hotelový bazén, fitness centrum či koupaliště Lido.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !