Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prima Mazlíček - 26. 9. 2021

26. 09. 2021 | Televizní tipy
Informovat, vzdělávat, a především pobavit. To je cílem pořadu Prima Mazlíček, zaměřeného čistě na zvířata – ať už jde o ta domácí, volně žijící či hospodářská. Divákům přináší zajímavosti z domova i ze zahraničí a široký okruh témat nadchne každého milovníka zvířat. Pořadem provází Jan Šťastný.

Prima Mazlíček se tentokrát zaměří na šlechtění zvířat. Ukážeme rasy pejsků, u nichž má šlechtění nechtěné zdravotní následky, které je leckdy dokonce ohrožují na životě. Představíme i dopady šlechtění na domácí zvířata – krávy, prasata a slepice.

Prima Mazlíček - 26. 9. 2021S hostem dílu, Petrem Dobrým, zakladatelem iniciativy Slepice v nouzi, si popovídáme o problémech velkochovů. Právní poradna se zblízka zaměří na chovatelské stanice a to, jak si je pořádně prověřit. A jako vždy představíme čtyřnohé parťáky, kteří hledají nový domov.

Další díl pořadu Prima Mazlíček
sledujte v neděli 26. 9. 2021 v 10.30 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !