Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.01. 2022
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pohádka mládí

Pohádka mládí
11. 04. 2015 Vaše příběhy
Pohádka mládí, tak říkala moje babička krupicové kaši. Já sama bych se bez ní docela dobře obešla, ale moje malá dcerka ji milovala, a protože ani manžel proti ní nic nenamítal, vařila jsem ji docela  …více»

Dežaví

Dežaví
11. 04. 2015 Vaše příběhy
Má matka štvala syna proti mně, a já tomu nedokázala zabránit. V době, kdy se to dělo, jsem byla na ní závislá. Nemohla jsem si dovolit odporovat, a dnes sklízím plody. Když jsem otěhotněla s přítelem  …více»

Příště už snad budeme chytřejší!

Příště už snad budeme chytřejší!
10. 04. 2015 Vaše příběhy
Před časem jsem pracovala ve firmě jako administrativní pracovnice. Měli jsme velmi dobrý pracovní kolektiv a práce pro mě byla zároveň koníčkem. I z dovolených jsem se těšila na to, až zasednu ve své  …více»

Svatba vás vyjde pořádně draho!

Svatba vás vyjde pořádně draho!
8. 04. 2015 Užitečné rady
Pokud plánujete velkou svatbu se spoustou hostů, připravte se na to, že nebudete omdlévat jen před vyslovením svého „ano“, ale také při podpisu účtu za veselku. Ten se může vyšplhat až do řádu sta  …více»

Čeká české školní bufety ozdravná kúra? Zákaz potravin není řešením, děti by se měly víc hýbat!

Čeká české školní bufety ozdravná kúra?  Zákaz potravin není řešením, děti by se měly víc hýbat!
6. 04. 2015 Výchova
Čeští poslanci schválili novelu školského zákona, která zakazuje prodej nezdravého jídla ve školách. Platit by mohla začít od září, poté co (a pokud) ji schválí Senát a prezident. Cílem je zlepšit  …více»
 

Den, který nebyl marný

Den, který nebyl marný
5. 04. 2015 Vaše příběhy
Na pohovor, na který jsem se chystala, jsem se netěšila. Ale vezmu to od začátku. Přečetla jsem si inzerát, kde firma hledala pracovníky pro funkci týmové asistentky. Co si pod tím představovat? Nová  …více»

Sněhová peřina

Sněhová peřina
5. 04. 2015 Vaše příběhy
Jednu zimu jsme byli na návštěvě u mé sestry a její rodiny. Můj syn Lukáš byl ještě malinký, sestra zatím děti neměla. A tak Lukáše omrzely už pohádky v televizi, hračky i povídání dospělých a nudil  …více»

Stáří je pro každého

Stáří je pro každého
3. 04. 2015 Vaše příběhy
Oslavila jsem 43. narozeniny. No, oslavila… přežila jsem. Nebylo co slavit. Má osmnáctiletá dcera před týdnem odešla bydlet ke svému příteli. Poslední dobou jsme se jen hádaly. Byla na mě drzá a já  …více»

10 super tipů na last minute dárek

10 super tipů na last minute dárek
3. 04. 2015 Zajímavosti
Shánět dárek na poslední chvíli není ideálním řešením, ale někdy to jinak nejde. I ten, kdo všechno zařizuje s předstihem, se může lehce dostat do časové tísně. Pak přijde vhod rada, jak co  …více»

Práce pečovatelky je práce pro výjimečné lidi

Práce pečovatelky je práce pro výjimečné lidi
1. 04. 2015 Zajímavosti
Jsou povolání a poslání. Najít práci, která člověka naplňuje, dává mu pocit uspokojení a není pro člověka nutným zlem, ale naopak radostí, je celoživotní výhrou. Pokud tato práce zároveň pomáhá a  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !