Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Nová kamarádka díky pejskům

Nová kamarádka díky pejskům
20. 02. 2014 Vaše příběhy
„Zvoní Ti telefon,“ zavolal na mě manžel, když jsem byla v kuchyni a chystala si zrovna suroviny a vše potřebné na zhotovení domácích nudlí do polévky. Když jsem k telefonu došla, měla jsem jej zrovna  …více»

Sýkorky nekrmíme, jsou škodlivý

Sýkorky nekrmíme, jsou škodlivý
19. 02. 2014 Zvířátka
Měla to být malá přednáška pro děti ve školce, při které si vyrobíme nějakou tu dobrůtku a popovídáme si o tom, proč je dobré ptáčkům pomáhat a chránit je. Netušila jsem, jak moc nám to odpoledne  …více»

Vnukův dobrý skutek

Vnukův dobrý skutek
19. 02. 2014 Vaše příběhy
Blížil se čas dušiček. Mě se vždy v tomhle dušičkovém období zmocňuje zvláštní pochmurná nálada. Sama jsem vytvořila věnečky na zahrádce, natrhala kytky, a chystala se navštívit hroby svých rodičů  …více»

Už aby bylo jaro

Už aby bylo jaro
16. 02. 2014 Zvířátka
Jak jste na tom Vy všichni ostatní? Také zrovna moc nemusíte tohle nechutné, nemastné a neslané zimní roční období, kdy je velmi brzy tma a člověk když přijde z práce, už téměř nic neudělá. Na co je  …více»

Úplatky

Úplatky
16. 02. 2014 Vaše příběhy
Na prostředí v naší mateřské školce se moc nepamatuji. Ovšem některé příhody, a zvlášť jednu, si pamatuji velmi dobře. Nacvičovali jsme program na besídku, už nevím k jaké příležitosti. Zlatým hřebem  …více»
 

Zvířecí trápení

Zvířecí trápení
16. 02. 2014 Zvířátka
Moje vnučka studovala ekonomickou školu. Bylo to dost daleko, špatné spojení. Rozhodla se, že bude na internátě. Nebyla jako většina dívek v jejím věku. Místo flámování a vysedávání po restauracích  …více»

Rakousko, a jak to bylo dál

Rakousko, a jak to bylo dál
16. 02. 2014 Vaše příběhy
Dále už bylo vše lepší, penízky začaly přibývat, v létě tři týdny dovolené, kterou jsme strávili v ČR, po ní zase trochu strach, zda jsem z němčiny všechno opět nezapomněla, ale bylo to v pořádku  …více»

Ve školce už nepoznáte, že se po narození vešly do dlaně.

Ve školce už nepoznáte, že se po narození vešly do dlaně.
15. 02. 2014 Zajímavosti
V České republice se každoročně narodí přibližně 115 000 dětí. Neustále však stoupá počet těch, které se narodily předčasně, tedy před 37. týdnem těhotenství. Ročně u nás přijde na svět okolo 8,5 %  …více»

Black: začátek s námi

Black: začátek s námi
15. 02. 2014 Zvířátka
Když jsem se konečně odstěhovala od rodičů, mohla jsem si koupit svého vysněného psa, kterého jsem chtěla od doby, kdy jsme museli dát našeho prvního pryč. Vybrala jsem si německého ovčáka, oznámila  …více»

Naše „emigrace“ do Rakouska

Naše „emigrace“ do Rakouska
15. 02. 2014 Zajímavosti
Nebylo snadné se rozhodnout, nebylo snadné dospět právě k tomuto rozhodnutí, nebylo snadné udělat první krok a vůbec nebylo snadné v zahraničí vydržet poté, co jsme se rozhodli, že to zkusíme! Nemohu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !