Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Komu se chce?

Komu se chce?
10. 02. 2012 Vaše příběhy
Ačkoli jsem se narodila a žila celý život v Praze, za mého mládí jsme často vyráželi na diskotéky i za Prahu. Byl to celkem rozdíl oproti nablýskaným pražským diskotékám, ale jedna diskotéka asi 50  …více»

Podařilo se to

Podařilo se to
9. 02. 2012 Vaše příběhy
Je tomu už pět a půl roku, co se snažím o dietu. A opravdu bych nevěřila, že se mně to povede, sice jsem na začátku, ale rozhodně chci pokračovat a hlavně vydržet. Asi jsem potřebovala tzv. pořádně  …více»

Naše kočka rodí

Naše kočka rodí
9. 02. 2012 Zvířátka
Každý chovatel koček se těší na příchod koťátek, protože patří k těm nejkrásnějším a zároveň nejnáročnějším a je nutné věnovat své kočičí mámě dostatečnou a citlivou pozornost. Neměl by nic zanedbat  …více»

Nebojte se soukromých středních škol, investice do vzdělání se vám vrátí

Nebojte se soukromých středních škol, investice do vzdělání se vám vrátí
8. 02. 2012 Náctiletá
Máte v rodině deváťáka, který stále ještě nemá zvolenou střední školu? Pomáháte mu řešit dilema, kam se přihlásit? Rozšiřte možnosti o soukromá zařízení. Oproti státním nabízejí řadu výhod; menší  …více»

Moje bobování

Moje bobování
8. 02. 2012 Vaše příběhy
Je to příběh starý pomalu 30 let, ale moje maminka mně ho neustále v zimě připomíná, asi proto, že ji málem kleplo a při mně stál anděl strážný a né jeden. Muselo jich být hodně a já jim za to děkuji  …více»
 

Tasemnice

Tasemnice
8. 02. 2012 Vaše příběhy
Příběh, který vám budu vyprávět,se stal jednoho roku po vánočních svátcích ještě za minulého režimu.Přijela k nám čtyřčlenná návštěva. Stůl se prohýbal pod vánočním cukrovím, chlebíčky,čokoládou,  …více»

Zelená vdova

Zelená vdova
8. 02. 2012 Manželství
Zelená vdova je relativně nové slovní spojení, které ještě není mezi lidmi tolik známé a rozšířené. Pojem zelená vdova se vžil pro označení žen, které jejich bohatí, úspěšní a velice vytížení manželé  …více»

Tipy na valentýnské akce

Tipy na valentýnské akce
7. 02. 2012 Zajímavosti
Svátek svatého Valentýna je svátkem lásky a všech zamilovaných. K tomuto svátku neodmyslitelně patří dárky, různé maličkosti, například kytička a bonboniéra, která vyjádří vaši lásku. Při této  …více»

Zážitky z našich restaurací

Zážitky z našich restaurací
7. 02. 2012 Zajímavosti
O restauracích u nás máme bohužel spíše negativní mínění, které se naštěstí snaží zmírnit tu a tam pár skutečných profesionálů ve svém oboru. Přestože většina lidí má povědomí, co a jak by mělo  …více»

Má první výhra

Má první výhra
7. 02. 2012 Vaše příběhy
Už od dětství jsem se ráda účastnila nejrůznějších soutěží. Protože v mém dětství ještě nebyl internet, soutěžila jsem hlavně v různých časopisech a v rádiu. Jednou jsem se dovolala jako úplně první.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !