Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.01. 2022
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Když se utne švec

Když se utne švec
3. 04. 2010 Vaše příběhy
Píše se mi velmi těžce, protože jsme nedávno pohřbili tatínka. Snad právě v době největšího zármutku se mi vybavují vzpomínky, kdesi hluboko zasunuté a většina z nich je pěkných. Ostatně tatínek …více»

Vyrob si sama - Jarní výzdoba oken pokojíčku

Vyrob si sama - Jarní výzdoba oken pokojíčku
2. 04. 2010 Vyrob si sama
Začíná jaro, co takhle svým dětem vyzdobit okna jejich pokojíčku jarními motivy? A vůbec, nažeňte je, ať Vám pomohou. Svítící obrázky na způsob vitráže můžete použít na jakékoliv jiné téma, stačí  …více»

Vyrob si sama - Sponky do vlasů s motivem kytiček

Vyrob si sama - Sponky do vlasů s motivem kytiček
1. 04. 2010 Vyrob si sama
Kalendářní jaro už je tu a počasí naznačuje, že snad už si to jaro i začněme užívat. Navrhuji přivítat jaro přívalem kvítků. A tak jsem pro vás připravila návod na sponky do vlasů s motivem kytiček  …více»

Nebojte se bolestí, užívejte štěstí!

Nebojte se bolestí, užívejte štěstí!
1. 04. 2010 Vaše příběhy
Když ho pustíte dovnitř, určitě se dostaví. Už předem se bojím, že něco tak krásného snad ani nedovedu popsat, ale stojí za to se o to pokusit nejen proto, že bych si ten překrásný pocit chtěla zažít  …více»

Co způsobila Valpružina noc

Co způsobila Valpružina noc
1. 04. 2010 Vaše příběhy
Patřím mezi jedince, které odjakživa zajímalo tajemno, strašidelné příběhy. Už jako dítko jsem milovala příběhy plné neznámých jevů, mimosmyslových „výletů“. Musím se přiznat, že občas jsem zažila …více»
 

Nároky na děti v předškolním věku

Nároky na děti v předškolním věku
31. 03. 2010 Vaše příběhy
Čtyřleté dceři jsem koupila časopis pro děti ve věku 3-5 let. Na tom by nebylo nic divného, kdyby mne doslova nenadzvedlo během listování pár stránek, na kterých bylo počítání ve smyslu: 2 a kolik  …více»

Rychlá výroba papírového obalu na CD bez lepení

Rychlá výroba papírového obalu na CD bez lepení
30. 03. 2010 Vyrob si sama
Máte doma CD nebo DVD v balení po deseti nebo více kusech a potřebujete dát rychle kamarádce CD s fotkami z její návštěvy? Kde ale rychle vzít obal, aby se médium nepoškodilo? Stačí vytáhnout list  …více»

Co přinesla náhoda

Co přinesla náhoda
30. 03. 2010 Vaše příběhy
Jsem takový věčný rebel a dokáži si svou nevymáchanou pusou nadělat v životě spoustu nepřátel. Mám však kupodivu taky pár přátel, kterých si nesmírně vážím. Dokáží se vyrovnat s mými mnohdy  …více»

O kurzech korálkování

O kurzech korálkování
29. 03. 2010 Zajímavosti
V současné době zažívají velký rozmach všechny kreativní techniky a mezi ně patří i korálkování. Pro ty co se nechtějí trápit hledáním technik a postupů na internetu a v knihách jsou určeny kurzy  …více»

Růžové brýle

Růžové brýle
28. 03. 2010 Vaše příběhy
Ani na okamžik mě nikdy nenapadlo, že já, nenapravitelný romantik, snílek a idealista budu někdy stát před otázkou, zda zůstat s otcem svého dítěte anebo "vzdát boj" a utéct. Otázkou je, zda útěk …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !