Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vědomostní test – Apríl

Vědomostní  test – Apríl
03. 04. 2023 Testy inteligence
Apríl je jedním z mála oblíbených nenáboženských zvyků, kterým se baví lidé téměř po celém světě. Stejně tomu tak je i u nás – také se necháváte rádi vyvést aprílem nebo připravujete žertíky pro své okolí? Pak se jistě rádi pustíte do dnešního testíku! …více»

Vědomostní test – Velikonoce

Vědomostní test – Velikonoce
20. 03. 2023 Testy inteligence
Velikonoce nejsou jen čtyři sváteční dny, které si spojujeme s jarem. Pro křesťany jsou nejvýznamnějším svátkem. Mnohé tradice dodržujeme dodnes a možná už ani netušíme, proč vznikly. Pojďte si s námi vyzkoušet své znalosti o Velikonocích! …více»

Vědomostní test - Naďa Urbánková

Vědomostní test - Naďa Urbánková
27. 02. 2023 Testy inteligence
3. února zemřela zpěvačka, ale také herečka nebo moderátorka, kterou budou znát především střední a starší generace. Připomenete si Naďu Urbánkovou s námi v dnešním testu? Pak přejeme hodně štěstí při ověřování vašich znalostí! …více»

Vědomostní test – Masopust

Vědomostní test – Masopust
13. 02. 2023 Testy inteligence
Tradice oslav masopustu se v posledních letech začíná vracet do našich vesnic i měst. Co o tomto léta opomíjeném svátku víte vy? Zkuste si náš test a uvidíte. …více»

Vědomostní test - Zima a sníh

Vědomostní test - Zima a sníh
30. 01. 2023 Testy inteligence
Po teplejších dnech se o slovo hlásí opět zima a s ní také – nejen na horách – sníh. Přišel tedy čas i na zimní test, ve kterém přejeme hodně štěstí a doufáme, že vás pobaví i poučí. …více»

Vědomostní test - Prezidentské volby 2023

Vědomostní test - Prezidentské volby 2023
16. 01. 2023 Testy inteligence
Máme za sebou 1. kolo volby prezidenta republiky. I ti, kteří se nedostavili k volebním urnám, mají jistě alespoň základní povědomí o prezidentských kandidátech a volbách jako takových. Jak jste na tom vy? Můžete to zjistit v našem testu! …více»

Vědomostní test - Kdo opustil svět v r. 2022

Vědomostní test - Kdo opustil svět v r. 2022
02. 01. 2023 Testy inteligence
Bohužel i v roce 2022 se svět musel rozloučit se známými osobnostmi – herci, zpěváky, sportovci a mnoha dalšími, kteří tu najednou nejsou a budou chybět. Pojďte si s námi na ně zavzpomínat alespoň prostřednictvím našeho testu! …více»

Vědomostní test - Štědrovečerní a novoroční zvyky

Vědomostní test - Štědrovečerní a novoroční zvyky
20. 12. 2022 Testy inteligence
Jak jinak – i letos nám celý rok rychle utekl a jsou před námi dny svátků a snad i zvolnění a rozjímání. A třeba i chvíle s naším testem, ve kterém se dozvíte, co všechno víte nebo nevíte. Hodně štěstí nejen v testu, ale po celý další rok! …více»

Vědomostní test - Vánoce v našich pohádkách

Vědomostní test - Vánoce v našich pohádkách
13. 12. 2022 Testy inteligence
Vánoce se blíží mílovými kroky a hodně z nás si vánoční pohodu bude užívat u televize. Těšíte se na vánoční pohádky nebo filmy? Pravé Vánoce si u nás bez pohádek neumíme představit… Určitě si je užijete stejně jako naše děti. A nyní můžete alespoň zatím vyzkoušet svoje znalosti o nich. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
28. 11. 2022 Testy inteligence
Nastal nám adventní čas – ten letošní si jistě všichni užijeme ve zdraví, v pohodě a klidu. A také bez koronavirových opatření, díky kterým jsme v minulých letech přicházeli o adventní trhy a tu správnou předvánoční atmosféru. Chcete si zkrátit čekání na Vánoce u našeho vědomostního testíku? Tak hodně štěstí při zjišťování, co víte o adventu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !