Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
30. 11. 2020 Testy inteligence
Letošní adventní čas je pro každého z nás jiný a většinou náročnější než kdykoliv předtím. To ale neznamená, že bychom si toto období nemohli užít a zpestřit – třeba dnešním testem. Co říkáte, pustíte se do něj? Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Sametová revoluce

Vědomostní test - Sametová revoluce
23. 11. 2020 Testy inteligence
Máme za sebou 17. listopad - jeden z našich významných státních svátků. Ať už jste se snad událostí v roce 1989 přímo účasnili, nebo je znáte pouze z televizních obrazovek nebo jako učivo ze školních lavic, máte dnes možnost spolu s námi si zavzpomínat a dozvědět se, co vlastně o sametové revoluci víte. Zjistíte to v našem testu? Pokud ano, přejeme hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jan Werich

Vědomostní test - Jan Werich
16. 11. 2020 Testy inteligence
Pojďte si s námi v dnešním testu připomenout významnou osobnost naší kultury: Jana Wericha, od jehož úmrtí 31. října uplynulo neuvěřitelných 40 let… Vyzkoušíte si své (ne)znalosti o něm? Tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r 2005

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r 2005
09. 11. 2020 Testy inteligence
Rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – jak víte nejen z naší série testů, listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této události uplynulo „kulatých“ 30 let, letos tedy oslavíme 31 let… A jaké byly roky poté u nás a ve světě? Pojďte si s námi dnes znovu zavzpomínat na další z porevolučních let, tentokrát na rok 2005! …více»

Vědomostní test - Dušičky a Halloween

Vědomostní test - Dušičky a Halloween
02. 11. 2020 Testy inteligence
Máme tu svátek, který slavíme bez ohledu na věk nebo víru – na Dušičky všichni vzpomínáme na své blízké, kteří už tu s námi nejsou. S našimi Dušičkami souvisí také i u nás stále více známý Halloween. Co o těchto svátcích víte vy? Pojďte si své znalosti vyzkoušet v našem testu! …více»

Vědomostní test - Divadlo Semafor

Vědomostní test -  Divadlo Semafor
26. 10. 2020 Testy inteligence
V současné době jsou díky nouzovému stavu všechna divadla uzavřená, představení zrušená a tak nějak tušíme, že změna k lepšímu asi brzy nepřijde. V dnešním testu si můžete alespoň připomenout jedno z divadel, které v těchto dnech slaví výročí svého založení: divadlo Semafor.  …více»

Vědomostní test – Rudolf Hrušínský

Vědomostní test – Rudolf Hrušínský
19. 10. 2020 Testy inteligence
Patřil k našim nejoblíbenějším hercům a nyní by oslavil významné životní jubileum. Mnohé z jeho filmových rolí patří do zlatého fondu české kinematografie. Bohužel tu už s námi není, ale v jeho filmech žije dál. Rudolfa Hrušínského určitě není třeba více představovat, takže dnešní vědomostní test o něm pro vás bude snad příjemným odreagováním v těchto náročných dnech. …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.2004

Vědomostní test - Po sametové revoluci - r.2004
12. 10. 2020 Testy inteligence
V našem dnešním testu se spolu s námi můžete stejně jako minule ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci., tedy v letech po roce 1989. Tentokrát se zaměříme na události z roku 2004 a vy můžete právě prostřednictvím testu zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si rok 2004 s námi? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci–r.2003

Vědomostní test - Po sametové revoluci–r.2003
05. 10. 2020 Testy inteligence
V našem dnešním testu se spolu s námi můžete opět ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci. Tentokrát si zavzpomínáme na události z roku 2003 a vy i dnes můžete zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si tento rok s námi? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Veronika Freimanová

Vědomostní test - Veronika Freimanová
28. 09. 2020 Testy inteligence
24. září oslavila tato naše oblíbená herečka narozeniny. Známe ji ze seriálů a filmů, které jsou v dnešní době již kultovní. A jak dobře ji znáte vy? Své znalosti o ní si můžete vyzkoušet třeba právě teď v našem testu! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !