Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vědomostní test - Řeky v našich městech

Vědomostní test - Řeky v našich městech
27. 06. 2022 Testy inteligence
Naše země je protkaná sítí vodních toků a řada z nich protéká také více nebo méně známými městy. Kterými městy protéká jaká řeka, to asi víte – nebo ne? Vyzkoušejte si své znalosti v našem testu! …více»

Vědomostní test - Co víte o Titanicu?

Vědomostní test - Co víte o Titanicu?
13. 06. 2022 Testy inteligence
Kdo by neznal alespoň díky filmovým zpracováním fakta o nejslavnější lodi světa, která se stala známou kvůli své zkáze? Nedávno byl Titanic znovu připomínán – 31. května (1911) měl výročí spuštění na vodu. Co víte o Titanicu vy, to si můžete ověřit v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Josef Abrhám

Vědomostní test - Josef Abrhám
30. 05. 2022 Testy inteligence
Není to tak dávno (přesněji řečeno 16. května), co jeden z našich nejoblíbenějších herců odešel do hereckého nebe. Mnozí věří, že následoval svou milovanou manželku. Ať je to jak chce, v našich srdcích bude žít dál. Připomenete si s námi v našem testu Josefa Abrháma a zjistíte, co o něm víte? …více»

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová
13. 05. 2022 Testy inteligence
Na začátku května slavila narozeniny jedna z našich nejoblíbenějších hereček, pravá dáma českého filmu: Jiřina Bohdalová. Možná si ji rádi připomenete v dnešním testu a zjistíte, co o ní víte. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Petr Janda

Vědomostní test - Petr Janda
02. 05. 2022 Testy inteligence
V těchto dnech slaví narozeniny jedna z největších legend naší rockové scény – Petr Janda. U nás snad nemůže existovat člověk, který by ho neznal. I když třeba nepatříte mezi jeho největší fanoušky, znalosti o něm určitě budete mít výborné. Jestli máte chuť, ověřte si je v našem testu! …více»

Vědomostní test - Jak znáte Velikonoce?

Vědomostní test - Jak znáte Velikonoce?
18. 04. 2022 Testy inteligence
Konečně jsme se po dlouhé zimě dočkali jara a vlídných slunečních paprsků. Rok utekl jako voda a opět tu máme také Velikonoce. Budete je slavit? Pak si s námi jistě ověříte i své znalosti o nich a zapomenete na starosti posledních dní – hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jiří Bartoška

Vědomostní test - Jiří Bartoška
04. 04. 2022 Testy inteligence
Jeden z našich nejvýraznějších a zároveň nejoblíbenějších herců – Jiří Bartoška – oslavil v minulých dnech významné narozeniny. Věříme, že si své znalosti o něm rádi ověříte v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Lucie Vondráčková

Vědomostní test - Lucie Vondráčková
14. 03. 2022 Testy inteligence
Možná jste zaznamenali, že Lucie Vondráčková v těchto dnech slavila narozeniny. Je oblíbenou zpěvačkou, ale také herečkou, dabérkou nebo textařkou. Snad rádi v dnešním testíku zjistíte, co o ní víte – nebo snad nevíte? …více»

Vědomostní test - Češi a ZOH 2022

Vědomostní test - Češi a ZOH 2022
28. 02. 2022 Testy inteligence
Před pár dny skončily zimní olympijské hry, jedna z největších sportovních událostí ve světě. Možná jste sledovali nejen výpravu českých sportovců, a tak si rádi zavzpomínáte prostřednictvím dnešního testu s námi, i když pro českou výpravu tato olympiáda nebyla nejúspěšnější. …více»

Vědomostní test - Jaromír Jágr

Vědomostní test - Jaromír Jágr
21. 02. 2022 Testy inteligence
Nikomu v této zemi nemohlo uniknout, že náš fenomenální hokejista Jaromír Jágr oslavil 15. února padesáté narozeniny. Při této příležitosti se v médiích často probíral jeho profesní i osobní život. I v našem testu si můžete ověřit, jaké znalosti o jednom z nejlepších hokejistů všech dob máte. Hodně štěstí! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !