Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1998

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1998
15. 06. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět vrátíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v našich porevolučních letech, tedy po roce 1989. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1998 – půjdete se s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo? Tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Rakouska

Vědomostní test - Turistické cíle Rakouska
08. 06. 2020 Testy inteligence
Dočkali jsme se toužebně očekávaného otevírání hranic – jednou ze zemí, kam zatím můžeme volně vycestovat, je Rakousko. Je to země, do které již v blízkých dnech zamíří hodně našich turistů. Země, která má opravdu co nabídnout: od památek až po přírodní krásy. Dnešní test ocení tedy nejspíše milovníci Rakouska. Znáte nejnavštěvovanější místa Rakouska a nejznámější turistické cíle? Pojďte si své znalosti nyní ověřit! …více»

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.1997

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.1997
01. 06. 2020 Testy inteligence
Jak víte nejen z našich testů, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo již 30 let. Jaké byly roky poté a konkrétně rok 1997, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť i vyzkoušet znalosti o událostech v porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Iva Janžurová

Vědomostní test - Iva Janžurová
25. 05. 2020 Testy inteligence
Oblíbenou herečku Ivu Janžurovou není vůbec potřeba představovat – jak asi víte, v těchto dnech se o ní hodně mluví v souvislosti s jejími narozeninami. Testík o této významné filmové i divadelní herečce a také velké osobnosti dnes jistě hravě zvládnete! …více»

Vědomostní test - Naši významní lékaři

Vědomostní test - Naši významní lékaři
18. 05. 2020 Testy inteligence
V těchto dnech si možná více než kdy jindy uvědomujeme, jak kvalitní lékařskou péči nám naše země poskytuje a jak výborné máme lékaře (a samozřejmě i sestřičky a další zdravotnický personál). Můžeme se pochlubit mnoha významnými osobnostmi – pojďme se podívat na některé z těch, kteří se zapsali nejen u nás do historie medicíny. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1996

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1996
11. 05. 2020 Testy inteligence
Také v našem dnešním testu se spolu s námi můžete stejně jako minule ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci. Tentokrát se zaměříme na události z roku 1996 a vy můžete prostřednictvím testu zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si tento rok s námi? Tak hodně štěstí! …více»

Roky po sametové revoluci – r.1995

Roky po sametové revoluci – r.1995
04. 05. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět podíváme na další díl ze série testů o významných událostech v letech po sametové revoluci. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1995 – pojďte se spolu s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo a zapsalo se do naší historie. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test – Titanic

Vědomostní test – Titanic
27. 04. 2020 Testy inteligence
Mnozí z nás možná zaznamenali, že v dubnu se mluvilo i o jiných věcech než o koronaviru. Například o výročí potopení Titanicu, v té době největšího parníku světa. Kdo by o něm nevěděl alespoň díky filmovému plátnu? Dnes si můžete vyzkoušet i další než filmové znalosti o Titanicu v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jeseníky

Vědomostní test - Jeseníky
20. 04. 2020 Testy inteligence
Jak je již v této době patrné, letní dovolené zřejmě budeme trávit v našich končinách, za hranice se letos asi nedostaneme. I u nás ale máme spoustu krásných míst – možná máte rádi hory a navštívíte právě Jeseníky, ať už dáte přednost přírodě, nebo třeba památkám a různým jiným turistickým cílům. V dnešním testu si můžete ověřit své znalosti a nebo se i něco nového dozvědět. …více»

Vědomostní test - po sametové revoluci – r.1994

Vědomostní test - po sametové revoluci – r.1994
13. 04. 2020 Testy inteligence
V našem dnešním testu se spolu s námi můžete opět ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci. Tentokrát si zavzpomínáme na události z roku 1994 a vy můžete zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si tento rok s námi? Tak hodně štěstí! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !