Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Libuše Švormová

Vědomostní test - Libuše Švormová
24. 08. 2020 Testy inteligence
Oblíbenou herečku Libuši Švormovou asi není potřeba představovat – jak jste možná zaregistrovali, v těchto dnech se o ní hodně mluví v souvislosti s jejími narozeninami. Testík o této významné filmové i divadelní herečce a také velké osobnosti dnes jistě hravě zvládnete, tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.2001

Vědomostní test -Po sametové revoluci – r.2001
17. 08. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět vracíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v našich porevolučních letech, tedy po roce 1989. Náš testík se tentokrát bude týkat roku 2001 – půjdete se i vy s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo? Pokud ano, tak hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Formule 1

Vědomostní test - Formule 1
10. 08. 2020 Testy inteligence
Dnešní vědomostní testík se týká světa sportu a automobilismu – závody Formule 1 sledují sice převážně muži, ale i ti přece zabrousí na naše stránky. Chytré ženy prominou, ale doufáme, že se i dnes testu zhostí se ctí a hlavně chutí. …více»

Vědomostní test - Alena Vránová

Vědomostní test - Alena Vránová
03. 08. 2020 Testy inteligence
Další z našich známých a oblíbených hereckých tváří slavila v minulých dnech své narozeniny. I když už ji na televizních obrazovkách tak často nevídáme, je jednou z nejvýraznějších osobností českého filmu Jak znáte Alenu Vránovou? Můžete se to dozvědět z našeho testu. …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2000

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 2000
27. 07. 2020 Testy inteligence
V loňském listopadu uplynulo již 30 let od sametové revoluce. Jaké byly roky poté? To jste si s námi mohli připomenout už v několika našich testech. Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet znalosti v dalším ze série testů, které jsme věnovali významným polistopadovým událostem v jednotlivých porevolučních letech. …více»

Vědomostní test - Českem, Moravou a Slezskem

Vědomostní test - Českem, Moravou a Slezskem
20. 07. 2020 Testy inteligence
Mnozí z nás o letošních prázdninách a dovolených museli nebo budou muset přehodnotit své plány – do některých zemí se zkrátka kvůli koronaviru stále nepodíváme a když, s povinnými rouškami a karanténou to jaksi není ono. Když už nemůžeme vyrazit na plánované dovolené za hranice, užíváme si volné dny u nás. Kde všude to stojí za návštěvu? Třeba se inspirujete i naším testem! …více»

Vědomostní test - Dana Medřická

Vědomostní test - Dana Medřická
13. 07. 2020 Testy inteligence
Kdyby ještě Dana Medřická žila, 11. července by slavila významné životní jubileum. Bohužel tato významná herečka už hezkou řádku let není mezi námi, i když se do našich srdcí nesmazatelně vepsala. Kdo jste ji měli rádi, pojďte si ji alespoň připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle Německa

Vědomostní test - Turistické cíle Německa
06. 07. 2020 Testy inteligence
Máme tu prázdniny a pomalu se zvyšují možnosti volného cestování do zahraničí. Spousta z nás vyrazí na dovolenou nejen do Chorvatska, ale i k našim „sousedům“ - ať do přírody, nebo za poznáváním památek. Jednou ze zemí, která má v tomto směru co nabídnout a která je u našich turistů hodně oblíbená, je také Německo. Pojďte si dnes s námi vyzkoušet své znalosti právě o něm! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1999

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r. 1999
28. 06. 2020 Testy inteligence
Jak jsme již psali, rok 1989 se nesmazatelně zapsal do historie České republiky – listopadovou „sametovou revolucí“ začala naše cesta ke svobodě a demokracii. V loňském listopadu od této významné události uplynulo 30 let. Jaké byly roky poté? A jaký byl konkrétně rok 1999, o kterém bude náš dnešní test? Pojďte si s námi opět osvěžit paměť a vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test - Krušné hory

Vědomostní test - Krušné hory
22. 06. 2020 Testy inteligence
Možná právě vy patříte k milovníkům hor a i když třeba Krušné hory nepatří mezi vaše nejoblíbenější pohoří, tak tento test pro vás bude hračka. Ale i pokud Krušné hory tolik neznáte, třeba může být dnešní test pro vás i inspirací. Co tedy o Krušných horách víte? Pojďte to zjistit spolu s námi! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !