Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vědomostní test - Marie Poledňáková

Vědomostní test - Marie Poledňáková
21. 11. 2022 Testy inteligence
Režisérka Marie Poledňáková zemřela před několika málo dny, ale její filmy tu s námi zůstanou napořád. Několik jejich oblíbených komedií se dávno řadí ke klasice a baví se u nich již několik generací diváků. Jak dobře znáte tuto režisérku a její filmovou tvorbu vy, to si můžete ověřit v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Josef Somr

Vědomostní test - Josef Somr
31. 10. 2022 Testy inteligence
Před několika málo dny se veřejnost rozloučila s oblíbeným hercem Josefem Somrem – odešel další herecký velikán, kterého si snad rádi připomenete v dnešním testu. Zjistíte s námi, co vše o něm víte?  …více»

Vědomostní test - James Bond

Vědomostní test - James Bond
17. 10. 2022 Testy inteligence
Kdo by neznal Jamese Bonda – slavného agenta 007? Už je tu s námi pěknou řádku let, v letošním roce slaví „kulaté“ výročí. Také patříte k jeho fanouškům? Jestli ano, náš dnešní test pro vás bude jistě hračka. …více»

Vědomostní test - Alena Vránová

Vědomostní test - Alena Vránová
03. 10. 2022 Testy inteligence
Tato herečka patří ke generaci, kterou budou znát již spíše zralejší ročníky. Byla nezapomenutelná v mnoha divadelních, filmových rolích i seriálech, ale v našich srdcích bude asi navždycky zapsaná jako Pyšná princezna… Co o ní víte? …více»

Vědomostní test - Britská královna Alžběta II.

Vědomostní test - Britská královna Alžběta II.
19. 09. 2022 Testy inteligence
Lidé na celém světě překvapilo před několika málo dny (8. září) úmrtí britské královny Alžběty II. Tato oblíbená, věčně usměvavá panovnice tu s námi do té doby byla tak nějak „samozřejmě“, od našeho dětství či mládí. Zavzpomínáte na ni s námi? …více»

Vědomostní test - Hana Zagorová

Vědomostní test - Hana Zagorová
05. 09. 2022 Testy inteligence
Patřila k našim nejznámějším a nejoblíbenějším zpěvačkám – Hana Zagorová už nám bohužel naživo nezazpívá. Zemřela 26. srpna - snad i vy jste ji měli rádi a prostřednictvím dnešního testu si na ni zavzpomínáte. …více»

Vědomostní test -Jak dobře znáte Českou republiku?

Vědomostní test -Jak dobře znáte Českou republiku?
22. 08. 2022 Testy inteligence
Určitě jste se sami mockrát přesvědčili o krásách naší země. Je u nás spousta krásných a zajímavých míst a jistě mnoho z nich také znáte. Jestli chcete vědět jak dobře, pusťte se do našeho testu. O těch pro vás neznámých místech se snad rádi dozvíte a třeba je ještě v době prázdnin stihnete také navštívit. …více»

Vědomostní test - Co víte o pivu?

Vědomostní test - Co víte o pivu?
08. 08. 2022 Testy inteligence
Obzvláště v létě si my Češi rádi dopřejeme dobré pivo, a to nejen na dovolených. Jsme prostě národem pivařů, protože přece kde se pivo vaří, tam se dobře daří. Také patříte k milovníkům piva? Jestli ano, určitě si s námi rádi ověříte své znalosti o něm. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Naše turistické cíle

Vědomostní test - Naše turistické cíle
25. 07. 2022 Testy inteligence
Protože tu máme prázdniny a také dobu dovolených a cestování, jako každý rok přinášíme testík, který pro mnohé z vás může být třeba i inspirací k výletu nebo dovolené. Otestujte si své znalosti o krásných místech u nás – třeba vás opravdu inspirujeme! A když ne, tak se snad alespoň pobavíte nebo něco nového dozvíte. …více»

Vědomostní test - Helena Vondráčková

Vědomostní test - Helena Vondráčková
11. 07. 2022 Testy inteligence
Uplynulo už hodně vody od doby, kdy Helena Vondráčková odstartovala svou pěveckou kariéru. Několikrát si také vyzkoušela hereckou profesi, ale hlavně se za léta svého působení stala jednou z našich nejoblíbenějších zpěvaček – a to platí dodnes! Nedávno slavila životní jubileum, a tak si ji jistě s námi rádi připomenete v dnešním testu. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !