Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vědomostní test - Hrady a zámky Evropy

Vědomostní test - Hrady a zámky Evropy
28. 08. 2023 Testy inteligence
Hodně z nás při svých dovolených nevynechá nějaké ty pamětihodnosti – mezi nejoblíbenější patří návštěvy hradů a zámků. V Evropě jich je k vidění opravdu hodně, některé dokonce zapsané na seznam památek UNESCO. Určitě mnohé znáte. Pojďte si tedy své znalosti vyzkoušet! …více»

Vědomostní test - Jak znáte naše muzea?

Vědomostní test - Jak znáte naše muzea?
14. 08. 2023 Testy inteligence
I když jsou prázdniny, počasí si může dělat co chce – občas by prostě ven „psa nevyhnal“. Potom může třeba přijít vhod návštěva muzea – dnes si můžete vyzkoušet, co víte o těch našich (většinou nejnavštěvovanějších). A třeba se rádi necháte i inspirovat! …více»

Vědomostní test - Nejnavštěvovanější místa v ČR

Vědomostní test - Nejnavštěvovanější místa v ČR
31. 07. 2023 Testy inteligence
Protože prázdniny a dovolené jsou v plném proudu, opět přinášíme testík pro výletníky a cestovatele. Snad pro vás bude nejen zpestřením volných dnů, ale také inspirací! …více»

Vědomostní test - Jiří Krampol

Vědomostní test - Jiří Krampol
17. 07. 2023 Testy inteligence
Tento náš herec a moderátor oslavil 11. července významné narozeniny. I když v posledních letech už filmy netočí a vidět ho můžete jen ve starších filmech nebo televizních pořadech, rozhodně stojí za to si ho připomenout. Pokud souhlasíte, snad se rádi pustíte také do dnešního testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle – příroda

Vědomostní test - Turistické cíle – příroda
03. 07. 2023 Testy inteligence
Jsou tu opět prázdniny a doba dovolených. Velké množství lidí je bude trávit na horách nebo vůbec někde v přírodě. Jak dobře znáte právě tyto naše nejnavštěvovanější turistické cíle, to si můžete ověřit v dnešním testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Tereza Kostková

Vědomostní test - Tereza Kostková
19. 06. 2023 Testy inteligence
Terezu Kostkovou si mnozí z nás oblíbili nejen jako herečku, ale také jako výbornou moderátorku. V těchto dnech oslavila narozeniny a můžete si s námi vyzkoušet, co o ní víte. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Jak rozumíte puberťákům?

Vědomostní test - Jak rozumíte puberťákům?
05. 06. 2023 Testy inteligence
Myslíte si, že rozumíte řeči puberťáků? Nebo máte mnohem častěji pocit, že byste pro některé jejich výrazy potřebovali slovník? Zkuste si v testu, jak jste na tom s porozuměním nejen svému puberťákovi. Věříme, že se u testu alespoň trochu pobavíte! …více»

Vědomostní test - Iva Janžurová

Vědomostní test - Iva Janžurová
22. 05. 2023 Testy inteligence
Iva Janžurová, jedna z našich nejoblíbenějších hereček, slavila před pár dny narozeniny. Test o tak významné filmové i divadelní herečce a také oblíbené osobnosti dnes jistě hravě zvládne každý! …více»

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová

Vědomostní test - Jiřina Bohdalová
08. 05. 2023 Testy inteligence
Jiřina Bohdalová je u nás tak oblíbenou herečkou, že ji není vůbec potřeba představovat – jak jistě víte, v těchto dnech slavila narozeniny. Možná také patříte k jejím fanouškům a testík o ní proto hravě zvládnete! …více»

Vědomostní test - Petr Nárožný

Vědomostní test - Petr Nárožný
24. 04. 2023 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil narozeniny další z našich oblíbených herců – Petr Nárožný. Chcete si ověřit své znalosti o něm? Pak se pusťte do našeho testu. Hodně štěstí! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !