Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

IQ test – Osobnosti, které nás opustily v r. 2023

IQ test – Osobnosti, které nás opustily v r. 2023
15. 01. 2024 Testy inteligence
Začínáme nový rok, ale někteří už to štěstí nemají – i v loňském roce nás totiž opustila řada známých osobností, které tady budou chybět. Herci, zpěváci, politici a mnozí další. Připomenete si je s námi prostřednictvím nového testíku? …více»

Vědomostní test - Silvestrovské a novoroční zvyky

Vědomostní test - Silvestrovské a novoroční zvyky
01. 01. 2024 Testy inteligence
Vstupujeme do nového roku – s novými předsevzetími, nadějemi a přáními. Za sebou necháváme více či méně úspěšný starý rok a oslavy vstupu do roku 2024. Silvestrovské a novoroční zvyky a tradice udržujeme podobně jako ty vánoční. Lišit se mohou v jednotlivých rodinách, ale také podle zemí. Pojďte si s námi v testu vyzkoušet, jak je znáte. A možná se dozvíte něco nového a snad i zajímavého. Krásný nový rok! …více»

Vědomostní test - Vánoce u nás a ve světě

Vědomostní test - Vánoce u nás a ve světě
18. 12. 2023 Testy inteligence
Po roce tu máme opět vánoční svátky – pro většinu z nás snad čas pohody, vytouženého zklidnění a času tráveného s rodinou. A právě v mnoha rodinách se dodnes dodržují různé tradice a zvyky. Možná i vy nyní zjistíte z našeho testu, že většinu z nich znáte. Nebo ne? …více»

Vědomostní test - Jak znáte vánoční filmy?

Vědomostní test - Jak znáte vánoční filmy?
04. 12. 2023 Testy inteligence
Advent už je tady a spolu s ním se také – jak si asi většina z nás všimla – na televizních obrazovkách začínají opět objevovat filmy s vánoční tematikou. U nás jsou to samozřejmě nejvíce pohádky, ale vedle nich mají své místo třeba i komedie nebo romantika… Bez toho by to nebyly ty pravé sváteční dny. A jak vánoční filmy znáte vy? …více»

Vědomostní test – Advent

Vědomostní test – Advent
20. 11. 2023 Testy inteligence
Po letošním teplém podzimu se zdá až neuvěřitelné, že tu brzy budou Vánoce. Do té doby se můžeme těšit z adventu – mnohá města už se halí do vánoční výzdoby, na náměstích stojí vánoční stromy a vypadá to, že i zima se hlásí o slovo. Dny zbývající do Vánoc si můžete vyplnit třeba i naším testem. Zjistěte, co víte o adventu! …více»

Vědomostní test - Dušičky a Halloween

Vědomostní test - Dušičky a Halloween
06. 11. 2023 Testy inteligence
V minulých dnech jsme více než kdy jindy vzpomínali na své blízké, kteří tu už s námi nejsou. Většina Čechů ctí u nás tradiční Dušičky, stále více se ale také i u nás prosazuje Halloween. Dnes se k oběma svátkům můžete vrátit v našem testu a vyzkoušet si, co o nich víte. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Slavní Češi

Vědomostní test - Slavní Češi
23. 10. 2023 Testy inteligence
sme sice malá země, kterou v zahraničí ne každý zná, ale i tak máme svá NEJ – třeba v podobě lidí, kteří se zasloužili o naše dobré jméno právě v cizině. Jsou to herci, zpěváci, spisovatelé, sportovci, ale samozřejmě nejen oni. Vyzkoušíte si v našem testu, jak dobře znáte slavné Čechy? …více»

Vědomostní test - Rozumíte řeči našich babiček?

Vědomostní test - Rozumíte řeči našich babiček?
09. 10. 2023 Testy inteligence
Každá generace má své specifické výrazy, kterým (často) předchozí generace nerozumí. Nedávno jsme tu měli testík, jak rozumíte řeči našich puberťáků. Dnes to vezmeme „z druhé strany“: zkusíte si s námi, jak rozumíte výrazům našich babiček? …více»

Vědomostní test - Yvonne Přenosilová

Vědomostní test - Yvonne Přenosilová
25. 09. 2023 Testy inteligence
Před několika dny jsme se rozloučili se známou zpěvačkou (ale také třeba rozhlasovou moderátorkou a novinářkou), která zemřela 11. září. Mladší generace ji možná už tak dobře nezná, ale ta starší na ni bude jistě ráda vzpomínat. Co o ní víte vy? …více»

Vědomostní test - Návrat do školních let

Vědomostní test - Návrat do školních let
11. 09. 2023 Testy inteligence
Dětem začala škola a my dospělí se můžeme do školních lavic vrátit třeba prostřednictvím dnešního testíku. Čeština je krásný a bohatý jazyk, což dokládá například to, že jeden výraz můžeme často nahradit hned několika dalšími se stejným nebo podobným významem. Tato slova se označují jako synonyma. Jak je znáte nebo umíte určit vy? …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !