Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 09.07. 2020
Dnes má svátek Drahoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Cesta snů do proměnlivého Lisabonu

Cesta snů do proměnlivého Lisabonu
25. 07. 2009 Vaše tipy
Lisabon, to je město plné strmých kopců, uliček, kostelů a teras. Je hlavním a zároveň největším městem Portugalska. Město bylo založeno již ve 12. století před naším letopočtem Féničany. …více»

Létejte bezpečně – s flavonoidy!

Létejte bezpečně – s flavonoidy!
25. 07. 2009 Praktické rady
Sezení v klidu a zabývání se vlastními věcmi je obvykle nejlepší způsob, jak si nepřivodit žádné potíže. Neplatí to však o pobytu v letadle. Tam si takto o problémy přímo koledujete. …více»

Harrachov – Hlavní město západních Krkonoš

Harrachov – Hlavní město západních Krkonoš
24. 07. 2009 Evropa
Byť se Harrachov pyšní heslem „Středisko zimních sportů a rekreace“, i v ostatních ročních obdobích toto horské středisko svým obyvatelům a návštěvníkům má širokou nabídku nerůznějších aktivit.  …více»

Španělsko plné flamenga, býčích zápasů a příjemných lidí

Španělsko plné flamenga, býčích zápasů a příjemných lidí
24. 07. 2009 Vaše tipy
Španělsko patří mezi jednu z nejrozmatitějších a nejzajímavějších zemí. Můžete zde navštívit hory, přírodní parky, pláže a bezpočet historických památek. Každý si tady najde to své. …více»

Kde je možné se koupat?

Kde je možné se koupat?
23. 07. 2009 Praktické rady
Je léto a to nejen datem, ale i počasí se nám konečně začíná lepšit a teploty pomalu popolézají po žebříčku výš. Mnohým z nás začíná dovolená a nebo se alespoň těšíme na pěkný víkend u vody.  …více»
 

10 tipů, jak si užít (a přežít) letní festival

10 tipů, jak si užít (a přežít) letní festival
19. 07. 2009 Praktické rady
Z letního festivalu si obvykle hodláme přivézt hudební zážitek, příjemné vzpomínky a pár suvenýrů na památku. Snadno to ovšem může skončit naprostým opakem: návratem bez fotoaparátu, bez peněz... …více»

Česká Skalice a její okolí

Česká Skalice a její okolí
19. 07. 2009 Vaše tipy
Česká Skalice je malebné městečko plné historických památek a její okolí přímo vybízí k výletům. Městem protéká řeka Úpa, která pramení v Krkonoších. V blízkosti naleznete také přehradu Rozkoš. …více»

Různorodost bezpečnosti vozidel

Různorodost bezpečnosti vozidel
16. 07. 2009 Praktické rady
Bezpečnost silničního provozu je neustále diskutované téma nejen odborníky, ale i běžnými lidmi. Také díky snahám organizací jako jsou Euro NCAP nebo BESIP se bezpečnost stává důležitá při koupi auta. …více»

Itálie - země mnoha tváří

Itálie - země mnoha tváří
15. 07. 2009 Vaše tipy
Itálie to je země mnoha tváří, kde najdete krásné písečné pláže s čistým azurovým mořem, historií a výborným jídlem. Benátský region určitě patří k nejnavštěvovanějším. Z vlastní zkušenosti mohu …více»

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou
14. 07. 2009 Praktické rady
Léto je konečně tady a s ním i doba dovolených, zájezdů a cestování. Většina z nás na zážitky z cest vzpomíná po celý rok a některé historky se dokonce dostanou na čestné místo ve zlatém rodinném …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !