Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 16.09. 2019
Dnes má svátek Ludmila
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Objevte tajemství Javoříčského krasu

Objevte tajemství Javoříčského krasu
18. 07. 2008 Evropa
Javoříčko je malá nenápadná obec uprostřed úrodných polí nedaleko Litovle, známá svým názvem snad jen zarytým nadšencům historie. V květnu 1945, na samém sklonku války, tady podobně jako v Lidicích …více»

KAŠPERSKÉ HORY (Šumava)

KAŠPERSKÉ HORY (Šumava)
17. 07. 2008 Evropa
Město bylo v časech své největší slávy jedním z nejvýznamnějších zlatokopeckých rájů v Evropě. Ještě v polovině devadesátých let dvacátého století se o lokalitách v okolí města mluvilo jako  …více»

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk
17. 07. 2008 Evropa
Navštívit Kašperské Hory a neuvidět hrad Kašperk by jistě byla ohromná škoda. Hrad je totiž jednou z přirozených dominant podhůří Šumavy a Kašperské pahorkatiny.  …více»

Řecký ostrov Zakynthos

Řecký ostrov Zakynthos
14. 07. 2008 Evropa
Zakynthos je svojí rozlohou 406 km² třetím největším řeckým ostrovem v Jónském moři. Hlavním městem je Zakynthos, počet obyvatel ostrova je kolem 40ti tisíc. Tento ostrov je velmi bohatý na zeleň,  …více»

Kdo nebo co to je Ginevra?

Kdo nebo co to je Ginevra?
10. 07. 2008 Evropa
Zní to jako nějaké krásné dívčí jméno. Ale to není to pravda. V italštině totiž „Ginevra“ znamená Ženeva a to je, jak všichni vědí, město ve Švýcarsku. Není to hlavní město, je pouze druhé největší …více»
 

Písničkami opěvované San Francisco

Písničkami opěvované San Francisco
10. 07. 2008 Amerika
Ve Spojených státech najdete jen těžko hezčí město, než je písničkami opěvované San Francisco. A na rozdíl od jiných amerických metropolí se v něm budete cítit, jako byste ani neopustili Evropu. …více»

Cesta za poznáním Mont Blancu

Cesta za poznáním Mont Blancu
24. 06. 2008 Evropa
Hora, ležící na italsko-francouzských hranicích, která se pyšní s výškou 4807 metrů nad mořem, Mont Blanc, italsky Monte Bianco, je nejvyšší horou Alp, ale také celé Evropy, pokud tedy nepočítáme  …více»

Hrad Křivoklát se představuje

Hrad Křivoklát se představuje
23. 06. 2008 Kultura
Na hradě Křivoklát historické romance dodnes dýchají na návštěvníky svým nezaměnitelným půvabem, a to nejen na horním nádvoří státního hradu Křivoklát. Křivoklát je jedním z nejstarších a …více»

Letní dovolené klepou na dveře

Letní dovolené klepou na dveře
18. 05. 2008 Finance
Sezóna dovolených začíná a SOS již eviduje první dotazy a stížnosti na CK. Opět se ukazuje, že spotřebitelé by měli být obezřetnější při výběru zájezdu a při uzavírání smlouvy …více»

Navštívili jsme Jarní Floru Olomouc 2008

Navštívili jsme Jarní Floru Olomouc 2008
5. 05. 2008 Vaše tipy
V sobotu 26.dubna jsme s manželem navštívili Jarní etapu mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouc 2008.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !