Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 16.11. 2018
Dnes má svátek Otmar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí

8. 11. 2018 | Zajímavosti
-Komerční sdělení-

Dětské tábory ŠiklandŠiklův mlýn nabízí letní dětské tábory již více jak 20 let a i mnoho let před westernovými tábory, se v tomto krásném koutě Vysočiny konaly tábory, ať už to byly skautské nebo pionýrské.


K základní nabídce pro děti patří tábor Dobrodružný, vznikl spojením kovbojského a indiánského tábora a jeho hlavním programem je příroda, dobrodružství a společné zážitky. Děti prochází turnusem pomocí jedné ze dvou táborových her a nenásilně se tak učí spolupráci a vztahu k přírodě. Nechybí ani ona tradiční témata v podobně setkání s kovboji a indiány, kde se učí kovbojské dovednosti, pro které je zásadní obratnost a indiánské tradice, vážení si přírody a jeden druhého.

Dalším oblíbeným táborem je Jezdecký, koně prostě k westernovému městečku patří. Oddíly jsou rozdělené dle zkušenosti děti a času u koní a na koních stráví opravdu hodně. Samotnou výuku absolvují se zkušenými jezdeckými instruktory. V rámci tábora i jezdecké oddíly mají další program.

Novinkou pro rok 2019 je tábor s angličtinou. Nabídne program s praktickou konverzací a výukou formou her. Děti si procvičí své znalosti a naučí se i další nová slovíčka. 
šiklův Mlýn
Turnusy jsou týdenní a tábory je možné kombinovat, děti se určitě nebudou nudit ani při prodloužení na 14 dní, protože táborové hry jsou dvě různé a ty se po týdnech střídají.
Tábor je umístěn na chráněné terase přímo v areálu, děti bydlí ve stanech s podsadou a v hlavní budově mají sociální zařízení, společenskou místnost a jídelnu. Vaří se přímo na táboře, z čerstvých surovin, převážně od regionálních dodavatelů. Celodenní pitný režim je samozřejmostí.

Pro rodiče i děti jsme zřídili i Facebookovou stránku, kde v průběhu tábora zveřejňujeme fotky z jeho dění a informujeme i všem důležitém.

Podrobné informace a objednávku najdete na webu www.sikland.cz

Šiklův MlýnDěti se nám na tábor rády vrací a mnoho rodičů využívá i kombinace tábora s dovolenou. Děti tráví týden v táboře, který končí nedělí a rodiče si s nimi pak ještě pár dní v areálu zůstanou. Děti jim rádi ukazují, cítí se a areálu jako doma a rádi rodičům ukáží, co zažily a naučily se.
Nabídka pobytů a pobytových balíčků pro rodiny je připravena tak, aby si vybral každý. Ubytování různého typu od kempu až po komfortní hotel, široké spektrum zábavy a služeb a velmi oblíbené „balíčky“ zábavy, kdy získáte za výhodnou cenu mnoho atrakcí i programu.


Kompletní nabídku Šiklova mlýna najdete na www.sikland.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí:

Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !