Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Mladší o pár let - Nechci vypadat starší, než se cítím

12. 02. 2011 | Televizní tipy
Paní Vlastimila Kubínová je duchem mnohem mladší než její vzhled. Věří dokonce, že jí vizážisti a lékaři dokážou změnit tak, aby vypadala na 35 let. Jsou její požadavky opravdu splnitelné?

Paní Vlastimila se cítí o 10 let mladší, než ve skutečnosti je. Bojí se stárnutí – přímo ji děsí. Ráda se proto obklopuje mladými lidmi a pokukuje i po mladším partnerovi. Z čeho plyne její strach ze stárnutí a snaha zůstat věčně mladá?
Když si chce zvednout sebevědomí, jde do posilovny, kde muži vychvalují její figuru. Běhá a cvičí třikrát týdně. Věří, že kdyby si vylepšila obličej, na kterém je prima-mladsi-o-par-let-vlastimila-kubinovaznát únava, nikdo by jí nehádal skutečný věk – tvář by omládla a ladila s mladě vypadající postavou. Proč je paní Vlastimila v obličeji tak ztrhaná?

Kvůli rodinným problémům má totiž dvě zaměstnání. Provoz na směny s sebou navíc nese nepravidelný životní rytmus, což se na jejím vzhledu během let podepsalo. Paní Vlastimila nikdy nekouřila, ale pracuje v zakouřeném prostředí. Také stravování a spánek podřídila nepříznivým podmínkám. Nenakládá si toho příliš? Co prozradí nemilosrdná síň pravdy? A co by si na sobě Vlastimila přála změnit nejvíc?

Sledujte omlazení náruživé sportovkyně již v pondělí 14. února ve 21.20 na Primě!


Zdroj: Prima

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
také jsem měla dvě práce,manžel onemocněl a abych uživila rodinu nic jiného nezbývalo,vím jaké to je
Obrázek uživatelky
profil
kto by nechcel vyzerať mladšie...
Obrázek uživatelky
profil
ale to se nadá nic dělat. Stárneme všichni, musí se s tím každý smířit.
Já znám hodně starších i starých lidí s mladou duší. A to je právě hezké.
Obrázek uživatelky
profil
já mám 2 zam.od doby,co jsem zůstala sama s dětmi,které jsou dnes již dospělé.Vždycky jsem měla k práci ještě třeba 2 firmy na úklid apod.Tenkrát proto,abych s dětmi neživořila.Pak povyrostli a zase přišlo období,kdy se řešilo v našem městě bydlení-byty úřad začal prodávat.A protože jsem se nemohla z rod.důvodů stěhovat někam mimo naše město/zdravotní stav maminky,která bydlí asi tak 200 m.ode mne/,byt se řešil hypotékou.Proto mám ke své práci stále vedlejšák,už dávno úklid,jednodušší práci,lehčí,ale prozměnu časově náročnou.Takže: z jedné práce do druhé.Děti mají své rodinky a já mám dva krásné prťavé vnoučky.A hypotéka? Tu mám snad až do důchodu
Obrázek uživatelky
profil
je to smutné, že žena musí dělat dvě dvě práce
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků