Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nezapomenutelná příhoda ze zubařského křesla

9. 10. 2010 | Vaše příběhy

Tento zážitek se přihodil před 26 lety, kdy jsem byla na mateřské dovolené. Můj zubní lékař mě objednal na menší chirurgický zákrok. Naoko statečně jsem vešla do ordinace, kde jako vždy panovala veselá nálada lékaře a sestřičky. Již jsem seděla v zubařském křesle, kolem krku přivázaný ubrousek a na operačním stolku připravena injekční stříkačka se znecitlivujícím přípravkem.

Bylo mi ale divné, že zubní lékař stojí nějak dlouho za mnou a nic se neděje. Po chvíli mně oznámil, že bude muset plánovaný chirurgický zákrok zrušit, protože nemá rukavice č.7,1/2. V tu chvíli ze mě veškerý strach odpadl a po chvilce smíchu jsem lékaři nabídla, že pokud na mě hodinu počká, potřebné číslo rukavic mu přinesu. Před mateřskou jsem pracovala v porodnici jako dětská sestra, takže v té době pro mě nebyl problém rukavice obstarat. Navíc odtud byla porodnice vzdálena jen pár stanic tramvají, takže za necelou hodinku jsem již opět seděla v zubařském křesle, chirurgický zákrok byl zdárně proveden a to beze strachu!!! Dodnes s panem doktorem na tuto příhodu s úsměvem vzpomínáme.

Pro všechny přátele, kamarády, známé a především Chytré ženy platí: Nebojte se zubních lékařů, poznala jsem, že strach je vždy horší než samotné ošetření a pokud budete docházet pravidelně na preventivní prohlídky, budete mít vaše zoubky dlouhá léta v pořádku. Vždyť zuby jsou naším nepostradatelným pomocníkem po celý náš život!!!


Autor:babousek
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte také



Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zubari sú nezabudnuteľní
Obrázek uživatelky
profil
jsem se nikdy nebála, měla jsem z ních přímo panickou hrůzu...! Třeba jsem se objednala, došla tam, a nevydržela .. studený pot na čele, bušení srdce, vstala jsem a odešla. Venku ze mě všechno spadlo..ta úleva, pak omluva u zubaře, znovu objednání ..děs...potom paradontoza a zuby mi málem vypadaly samy, teď už jsem v pohodě Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh. Kdysi jsem se zubaře trochu bála, ale nyní chodím pravidelně na prohlídky, tak strach už nemámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Při čtení článku se mi vybavil příběh mé bývalé kolegyně, která je již v důchodu a stalo se před mnoha lety. Naplánovala si návštěvu jak zubaře, tak gynekologa v jeden den,ordinace stály vedle sebe a měly společné WC, kde si ženy před vyšetřením na gynekologii svlékaly kalhotky a nechávaly na sobě sukni,tak to udělala i ta dotyčná kolegyně, jenomže zubař ji zavolal do své ordinace dříve,nechtěla jít, ale on trval na svém, že ji udělá prohlídku dřív než ji zavolají na gynekologii,ona mladá holka studem červená seděla v zubařském křesle v minisukni bez kalhotek.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky