Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.09. 2019
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Hadi na hřišti, marihuana ve škole a napadení cyklisty

8. 10. 2018 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Tři nejzajímavější případy tohoto týdne:


Hadi na hřišti

Na policejní linku volá vyděšená žena, že na dětském hřišti je pán a má tam jedovaté hady. Na místo hned vyráží policejní hlídka. Muže s hady opravdu zastihnou, ale ten si nemyslí, že dělá něco špatného. Hady chce prý jen prodat a nabídnout je maminkám s dětmi. Neví ale ani, o jaký druh hadů se jedná – jedovatí podle něj nejsou. To potvrdí i náhodný kolemjdoucí, který se o hady zajímá. Nakonec celou situaci vyřeší právě on – jednoho by od pána rád koupil a s prodejem dalšího exempláře mu pomůže.

Policie v akci: Hadi na hřišti, marihuana ve škole a napadení cyklistyMarihuana ve škole

Policisté jsou přivoláni do školy, kde záchranka ošetřuje dívku, která se spolužačkou kouřila na záchodě marihuanu a udělalo se jí zle. Dívka totiž bere léky na srdce. Policii přivolala matka školačky, kterou ošetřují. Matka se hádá s dívčinou třídní, protože si je jistá, že učitelé musí vědět, že tam děti na záchodku kouří, a tolerují to. Chce podat na třídní trestní oznámení, v době výuky za dívky odpovídá škola. Třídní se brání, že nemůže vědět vše a že naopak matka měla školu o dívčině nemoci informovat. Policisté musí hysterickou matku, která učitelku slovně napadá, uklidnit, její oznámení jsou povinni přijmout. Matka pojede s dcerou do nemocnice, poté se má dostavit na policii.

Napadení cyklisty

Policejní hlídka zasahuje v lesoparku u napadení cyklisty. Na toho zaútočil muž venčící svého psa, který cyklistovi vběhl pod kolo. Agresivní pejskař vyhrožuje i cyklistovu synovi, ten na něj však zavolá policii. Než se policisté dostaví na místo, stihne útočník z místa činu odejít. Policisté proto poskytnou cyklistovi, který má krvácivé zranění nohy a stěžuje si na silnou bolest hlavy, první pomoc a zavolají záchranku. Následně se policisté vydají útočníka hledat. Popis jim poskytne cyklistův syn. Policisté mají štěstí a agresivního muže podle chlapcova popisu najdou nedaleko – stále jakoby nic venčí svého psa. Po krátké slovní potyčce ho zadrží a za napadení odvezou na služebnu.

Pořad Policie v akci sledujte každý
všední den na Primě v 16.50 hodinZdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tenhle pořad mám ráda, jen konkrétně tenhle díl byl na mě moc klidný. mám raději ty víc "akční"
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles