Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Děti čtou. A jak!

Děti čtou. A jak!
15. 10. 2008 Výchova
V posledních letech bývá zvykem tvrdit, že dnešní děti už nečtou. Prázdninová anketa uspořádaná mezi rodiči a dětmi knihkupeckým řetězcem Kanzelsberger a nakladatelstvím Mladá fronta potvrdila,  …více»

Taneční pro dospělé? Ano!

Taneční pro dospělé? Ano!
15. 10. 2008 Manželství
Pamatujete si ještě na své středoškolské taneční? Každému se při této vzpomínce vybaví něco jiného: první kroky, šaty, naši první tanečníci, posezení po tanečních a nebo vůně tanečního sálu. Co takhle …více»

Zadluženost některých občanů neúměrně narůstá

Zadluženost některých občanů neúměrně narůstá
15. 10. 2008 Finance
Společnost Člověk v tísni pořádá besedy pro odbornou veřejnost, na kterých upozorňuje na zadluženost sociálně slabých občanů. Mnohé finanční společnosti poskytují finanční půjčky nezaměstnaným, kterým …více»

Půlstoletí chovu slonů v ZOO Liberec

Půlstoletí chovu slonů v ZOO Liberec
10. 10. 2008 Zvířátka
Půlstoletí své existence oslaví v říjnu liberecký chov slonů. Přesně 9. října 1958 totiž přicestoval do liberecké ZOO vůbec první chobotnatec, dvouletá samice slona bengálského Kitty... …více»

Měřte si, jak Vaše děti rostou

Měřte si, jak Vaše děti rostou
10. 10. 2008 Výchova
Budu stejně vysoký jako táta, nebo budu spíš po mámě? Tuto otázku si v dětství jistě položil každý z nás. Dnešní společnost totiž klade na tělesnou výšku velký důraz …více»
 

Vyrobte si veselý květník

Vyrobte si veselý květník
8. 10. 2008 Domácnost
Chtěli by jste si rozveselit svůj byt? Nevíte jak, nemáte čas ani peníze na drahé květníky? Tento krátký článek a zároveň návod Vám poradí jak na to!  …více»

Češi více kupují rohlíky, než chléb

Češi více kupují rohlíky, než chléb
8. 10. 2008 Finance
Spotřeba chleba v ČR dlouhodobě klesá, naopak roste poptávka po pšeničném pečivu. Vyplývá to z nejnovějších údajů Českého statistického úřadu. Zatímco po druhé světové válce zkonzumoval průměrný  …více»

Sloní den aneb Půlstoletí chovu slonů v liberecké ZOO

Sloní den aneb Půlstoletí chovu slonů v liberecké ZOO
7. 10. 2008 Zvířátka
Liberecká ZOO oslaví ve čtvrtek 9. října padesát let existence chovu slonů. Při této příležitosti zahrada uspořádá Sloní den, který bude koktejlem nejrůznějších aktivit pro malé i velké. …více»

Alergik ve škole aneb co by měli rodiče vědět

Alergik ve škole aneb co by měli rodiče vědět
5. 10. 2008 Výchova
Nějakou formou alergie trpí téměř každý třetí školák. Ve škole děti tráví často mnoho hodin, a tak je otázka kvality okolního prostředí a informovanosti personálu o alergických onemocněních... …více»

Být dcerou zaměstnance zemědělského družstva se vyplatí

Být dcerou zaměstnance zemědělského družstva se vyplatí
1. 10. 2008 Vaše příběhy
Být dcerou zaměstnance zemědělského družstva není nic významného. Ba co hůř… Toto povolání přináší mnohá úskalí a noční můru celé „zemědělské“ rodině. Tím postrachem je každoroční sběr brambor… …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !