Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.01. 2017
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak správně krmit psa?

Jak správně krmit psa?
19. 01. 2017 Zvířátka
Určitě se snažíte dopřávat svému pejskovi to nejlepší, ale jste si jisti, že ho krmíte správně? Každý pes totiž potřebuje trochu jinou skladbu a jiné dávkování krmiva. Při výběru musíte zohlednit jeho  …více»

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna
18. 01. 2017 Užitečné rady
Pokud jste si svůj svatební den do detailů vysnívaly při sledování pohádek a o šatech jste měly jasnou představu dávno předtím, než jste vyslovily svoje ano, zůstává jen jediné - doladit líčení  …více»

27 důvodů, proč se těšit na stáří

27 důvodů, proč se těšit na stáří
17. 01. 2017 Zajímavosti
Dnešní doba prý vráskám a kolečkovým taškám nefandí. Rychlost, flexibilita, výkon, dynamika. Skloňujeme ve všech pádech. Mládí vpřed, že? Jenže to je jenom půlka pravdy. I stáří má své  …více»

Trable s tchyní

Trable s tchyní
15. 01. 2017 Vaše příběhy
Když jsem se vdávala, má budoucí tchyně byla právě v psychiatrické léčebně. Je to smutné, ale po porodu třetího dítěte, mladšího bratra mého muže, se u ní projevila psychická nemoc, která nevymizela  …více»

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
15. 01. 2017 Zajímavosti
Povedlo se vám letos napéct mimořádně neodolatelné, krásné a chutné cukroví nebo dokonce každoročně sklízíte pochvalu a uznání od rodiny či známých za své originální cukroví? Pochlubte se svým uměním  …více»
 

Náhrada působené škody

Náhrada působené škody
14. 01. 2017 Finance
Zaplatil jsem v blokovém řízení pokutu za přestupek a bylo mi řečeno, že případ je tím ukončen. Přesto chce po mně zdravotní pojišťovna uhrazení nákladů léčení. Proč?  …více»

Kvítko

Kvítko
14. 01. 2017 Vaše příběhy
Dovolte, abych Vám představila projekt rozvoje azylového bydlení a sociální rehabilitace pro Plzeňský kraj s cílovou skupinou oběti domácího násilí bez výjimky pohlaví.  …více»

Tchyně

Tchyně
14. 01. 2017 Vaše příběhy
Když jsme se s Petrem seznámili, žila jsem ještě u rodičů a Petr u mámy. Jeho táta byl už tři roky po smrti. Rozuměli jsme si a začali jsme spolu chodit.  …více»

Cítíte se po zimě bez energie? Je čas na jarní detox

Cítíte se po zimě bez energie? Je čas na jarní detox
13. 01. 2017 Zajímavosti
Přes zimu se naše tělo potýká s řadou negativních vlivů, je oslabováno chladným počasím, vystavováno prudkým změnám teplot a tudíž je čas připravit jej na další období. První jarní měsíce proto bývají  …více»

Tak nevím, byl to zázrak?

Tak nevím, byl to zázrak?
13. 01. 2017 Vaše příběhy
Dlouho jsem přemýšlela, zda mám o této skutečnosti napsat, ale myslím, že tím dodám sílu věřit i těm, kdo víru už ztrácejí a nebo ztratili. Jako většinou každá žena, která se vdá, jsem toužila po  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !