Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.01. 2018
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Projekt Jdem ven přináší rodičům tipy na volnočasové aktivity a zajímavá místa

Projekt Jdem ven přináší rodičům tipy na volnočasové aktivity a zajímavá místa
14. 01. 2018 Zajímavosti
Říká se, že kdo se bojí, nesmí do lesa. Jdem ven je projekt, který si neklade ambice být největší na českém trhu (na druhou stranu, když budeme jedním z těch TOP, vadit nám to nebude...). Chceme  …více»

Pomsta sedmé B

Pomsta sedmé B
13. 01. 2018 Vaše příběhy
Mám kamarádku, učitelku na základní škole. Je to zkušená kantorka, třídní učitelka sedmáků. Když jely sedmé třídy na lyžařský výcvik, náhle onemocněly dvě kantorky, které měly tvořit odborný dozor  …více»

Jak se liší REKLAMACE a VÝMĚNA zboží?

Jak se liší REKLAMACE a VÝMĚNA zboží?
5. 01. 2018 Finance
Špatně vybraný dárek k Vánocům? Žádný problém! Mnoho obchodů dnes nabízí možnost výměny nebo přímo vrácení zboží, které se obdarovanému úplně netrefilo do vkusu. V tom případě je ale nutné mít na  …více»

Vzpomínka na dětství

Vzpomínka na dětství
4. 01. 2018 Vaše příběhy
Taky to máte tak, že vás občas přepadne touha podívat se na místa, která jsou spojena s vaším dětstvím? Mě tahle myšlenka napadá s přibývajícím věkem stále častěji. Letos mi manžel splnil jedno  …více»

Jako když nůž projíždí máslem

Jako když nůž projíždí máslem
3. 01. 2018 Vaše příběhy
Mhouřím oči, z kterých vylétají nové a nové gejzíry slz. A nové, a nové slzy dopadají do umyvadla plného vody. V zrcadle vidím svou pomačkanou tvář. Je zkřivena bolestí. Jsem stará na další začátek  …více»
 

Pojistné za studenty VŠ starší 26 let bude opět platit stát

Pojistné za studenty VŠ starší 26 let bude opět platit stát
31. 12. 2017 Finance
Je pravda, že od 1. ledna 2018 stát platí pojistné na zdravotní pojištění i za vysokoškolské studenty nad 26 let? Od 1. ledna roku 2018 se rozšiřuje okruh osob, za něž platí pojistné stát, ale jen  …více»

Jak vybrat správný sport pro děti a kdy začít?

Jak vybrat správný sport pro děti a kdy začít?
30. 12. 2017 Výchova
Ke sportu je děti dobré vést už odmalička. Pohybové aktivity vedou k jejich zdravému vývoji, přirozenému kontaktu s vrstevníky, a navíc pro ně představují zábavu. Většinou je vhodný už předškolní věk  …více»

Náušnice

Náušnice
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Blížící se vánoční svátky, ten nádherný čas klidu, míru a pokoje v lidských duších, ve mně probudil vzpomínku na mou první lásku. Lásku, která se po roce vzájemného poznávání stala mou drahou  …více»

Projeli jsme celý svět

Projeli jsme celý svět
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Jednu letní sobotu se nám podařil pěkný kousek :-) a my máme neskutečný zážitek na celý život. Projeli jsme celý svět, a to nám stačilo odjet jen 40 km do městečka na Plzeňsku, které se jmenuje Plasy  …více»

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí
29. 12. 2017 Zvířátka
Když udeří mrazy, neměli bychom více chránit nejen sebe, ale i naše čtyřnohé kamarády, především ty, kteří jsou ve venkovní boudě a jimž mohou mrazy či osolené chodníky přinášet mnoho starostí. Aby  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !