Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017?Kdy končí zimní čas a začíná letní čas v roce 2017? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2017
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Naučte malé děti padat, předejdete tak úrazům

Naučte malé děti padat, předejdete tak úrazům
27. 03. 2017 Výchova
Často se říká, že některé dítě umí padat, a jiné ne. Je toto „umění“ možné ovlivnit a bezpečné pády nacvičit? Určitě ano, a je dobré začít s tím co nejdříve.  …více»

Já a léčivé byliny...

Já a léčivé byliny...
27. 03. 2017 Zajímavosti
Do mnou, dlouhé roky odebíraného časopisu, byl vložen, v rámci náboru čtenářstva, zdarma jiný. Dělává se to, jak vidíte, neuvádím titul ten ani onen, reklamu nečekejte. Co je ale podstatné, v tom nábo  …více»

Napoleon

Napoleon
26. 03. 2017 Vaše příběhy
Libora jsem poznala náhodou, když jsem si v létě vyšla k večeru k vodě. Za městem máme malou vodní nádrž, kterou využívají místní občané, mě nevyjímaje, ke koupání. Bylo už poměrně pozdě. Já se v  …více»

Dvakrát měř, jednou řež

Dvakrát měř, jednou řež
26. 03. 2017 Vaše příběhy
Davida jsem poznala na výletě. Od mého rozvodu uplynuly tři roky a já po celou tu dobu neměla s kým trávit volný čas. Až mi poradila kolegyně z práce místní klub turistů se slovy:  …více»

Elektronická doba

Elektronická doba
25. 03. 2017 Vaše příběhy
Všimli jste si někdy, že dnešní doba je pomalu celá na heslo? Když chcete někomu napsat e-mail, musíte zadat heslo do své e-mailové schránky. Počítače máme také často zaheslované.  …více»
 

Psí nadělení

Psí nadělení
25. 03. 2017 Vaše příběhy
Všichni obyvatelé zahradní kolonie, kde měl zahrádku i můj táta, se dobře znali. Když zemřel kamarád mého otce, soused z vedlejší zahrádky, pan František, zahrádku si koupila paní Výšková.  …více»

Jak se proměnily v čase ceny základních potravin v českých kuchyních?

Jak se proměnily v čase ceny základních potravin v českých kuchyních?
24. 03. 2017 Finance
Máslo, vejce, cukr, mléko či káva. To jsou jedny z nejpoužívanějších surovin a potravin v českých kuchyních. Zatímco za komunismu jejich cena nepřesáhla 10 korun československých, v dnešní době si  …více»

Dnes je Světový den vody

Dnes je Světový den vody
22. 03. 2017 Zajímavosti
Voda je základ života na zemi. Bez vody bychom přežili jen pár dní. Pitné vody je na světě reálný nedostatek -přesto si ji nevážíme a plýtváme s ní. Její důležitost nám má připomínat právě 22. březen  …více»

Pozor na časté chyby při krmení koček

Pozor na časté chyby při krmení koček
21. 03. 2017 Zvířátka
I když jsou kočky oproti psům ve stravování vybíravější a nesní jen tak ledacos, tak je při jejich krmení důležité dodržovat určitá pravidla a podávat jim vhodnou stravu. Často se ale na našich  …více»

Tisíce Čechů platí zbytečně vyšší daně. Jaké slevy uplatnit?

Tisíce Čechů platí zbytečně vyšší daně. Jaké slevy uplatnit?
20. 03. 2017 Finance
Stát vybere ročně na daních desítky miliard korun. V Česku stále existují tisíce lidí, kteří platí daně vyšší, než musí. Jsou mezi nimi především poplatníci, kteří si daňové přiznání vyplňují sami  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !