Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.03. 2020
Dnes má svátek Soňa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

V pasti

V pasti
28. 03. 2020 Vaše příběhy
Když měli mí synové tři a pět let, zemřel mi náhle manžel, otec dětí. Můj muž měl pracovní úraz, kterému podlehl. Zůstala jsem s dětmi sama. Bylo to hodně těžké období plné odříkání, dřiny, povinností  …více»

Jak zvládnout učení na dálku bez problémů

Jak zvládnout učení na dálku bez problémů
25. 03. 2020 Výchova
Dnes ráno jsem viděla své děti běhat a skákat po bytě a zeptala jsem se, co to dělají. “Máme přece hodinu tělocviku,” odpověděly. Každý z nás v těchto dnes řeší situace, na které nejsme v běžném život  …více»

Klíšťata hrozí lidem i zvířatům - nebezpečí infekcí roste!

Klíšťata hrozí lidem i zvířatům  - nebezpečí infekcí roste!
25. 03. 2020 Zvířátka
Poslední roky testování parazitů na přenositelné choroby ukazují, že každé čtvrté testované klíště bylo nakažené nakažené! Nejčastějšími chorobami, které přenášela, byla lymeská borelióza, babesióza  …více»

Českem se opět šíří podvodné zprávy na Facebooku

Českem se opět šíří podvodné zprávy na Facebooku
24. 03. 2020 Finance
Na Facebooku se v těchto dnech šíří podvodné zprávy, kvůli kterým uživatelé přichází o peníze. Podvodníci zprávy rozesílají jménem přátel, kterým převezmou účet, požadují telefonní číslo a následně  …více»

Hnací motor pro mé seznamování

Hnací motor pro mé seznamování
21. 03. 2020 Vaše příběhy
Žila jsem od úmrtí svého manžela sama s dcerou, která je nyní už v pubertě. Vedla jsem sekond hand, který jsme založili s mým mužem, a který docela slušně vydělával. Na nudu jsem si nemohla stěžovat  …více»
 

7 rad, jak vybrat ten pravý letní příměstský tábor

7 rad, jak vybrat ten pravý letní příměstský tábor
20. 03. 2020 Zajímavosti
Podle našich zkušeností využívají rodiče možnost přihlásit děti do příměstských sportovně zaměřených kempů rok od roku více, ale mnozí bohužel přicházejí až v době, kdy už je beznadějně plno. Proto  …více»

Bude svatba!

Bude svatba!
15. 03. 2020 Vaše příběhy
Táhlo mi pomalu na 18 let, měla jsem přítele, chodila na střední školu a svět se zdál být v pořádku. Až do doby, kdy jsem najednou začala pociťovat, že přítel nebude ten pravý pro život. Nebyl. Viděla  …více»

Tátové nepláčou. Nebo ano?

Tátové nepláčou. Nebo ano?
14. 03. 2020 Manželství
Smrt obrátí svět vzhůru nohama všem, i tátům, od kterých společnost vyžaduje rozhodnost, stabilitu, sílu a zajištění rodiny. Mají to muži v přijímání smrti blízkého těžší než  …více»

Už nejsem sám

Už nejsem sám
14. 03. 2020 Vaše příběhy
Se svou ženou jsem se seznámil docela pozdě, až po třicátých narozeninách. Já vlastně s ženami začal obecně dost pozdě. Ještě ve dvaceti jsem měl spoustu koníčků a zálib a na to, že ženy existují,  …více»

Pomsta jedné slonice

Pomsta jedné slonice
13. 03. 2020 Vaše příběhy
Svého budoucího manžela jsem potkala už na střední škole. To jsme ještě nevěděli, že se z nás stanou jednou manželé. Byli jsme kamarádi několik let, a až pak přeskočila jiskřička lásky, a byl z toho n  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !