Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.10. 2019
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

I bez koupání v ledové vodě můžete žít bez rýmy a otravného nachlazení

I bez koupání v ledové vodě můžete žít bez rýmy a otravného nachlazení
13. 10. 2019 Zajímavosti
S přicházejícím podzimem se stává otužování velmi aktuálním tématem. Mnoho z rodičů ale v téhle oblasti tápe. Opravdu pomůže lehké oblečení a sprchování studenou vodou zahnat dětské nemoci? Jak často  …více»

Prémiové a lahodné masové speciality pro všechny kategorie psů

Prémiové a lahodné masové speciality pro všechny kategorie psů
8. 10. 2019 Zvířátka
Psí misky si zaslouží trochu šťávy. Nové prémiové konzervy Brit Premium by Nature fungují nejen jako chutný a krásně voňavý doplněk granulí, ale také jako kompletní krmivo nebo odpolední svačinka  …více»

Pejskaři nebo kočkomilové?

Pejskaři nebo kočkomilové?
5. 10. 2019 Zvířátka
Nějakého domácího mazlíčka vlastní 71 % obyvatel České republiky – nejčastěji psy (44 %), kočky (29 %) a rybičky (13 %). V případě pomoci zvířatům v nouzi na tom ale nezáleží, všichni pomáhají stejně  …více»

Obchodní dům láká do chytré herny

Obchodní dům láká do chytré herny
4. 10. 2019 Zajímavosti
Příznivci všemožných stavebnic, stolních her a chytrých hraček si přijdou na své v Obchodním domě Zlín. Od 1. do 31. října se tu koná interaktivní výstava To nej z Festivalu IQ Play. Vstup je zdarma.  …více»

Dochází Vám nápady na školní svačiny? Co vyzkoušet Fit SMOOTHIE?

Dochází Vám nápady na školní svačiny? Co vyzkoušet Fit SMOOTHIE?
2. 10. 2019 Zajímavosti
Letním prázdninovým radovánkám už definitivně odzvonilo. Spolu s podzimem přišel i čas pravidelné školní docházky. Návrat do školních lavic přineslo pro maminky období plné povinností. Výprava dětí  …více»
 

Trable s melounem

Trable s melounem
29. 09. 2019 Vaše příběhy
Můj přítel ke mně přijel na kole. Než zazvonil na můj domovní zvonek, stavil se do nedalekého hypermarketu, kde měli melouny v akci, a jeden koupil. Protože ten den nebyly malé melouny k mání, musel  …více»

Pozor na srážku s blbcem!

Pozor na srážku s blbcem!
28. 09. 2019 Vaše příběhy
Nastoupila jsem do nového zaměstnání poté, co firma, ve které jsem pracovala několik let, ukončila svou činnost. Původně jsem hledala práci odpovídající mému vzdělání, nebo alespoň práci pro  …více»

Záchrana života

Záchrana života
22. 09. 2019 Vaše příběhy
Celý život jsem měla spíše samaritánskou povahu. Vždy jsem pomáhala znevýhodněným, ve škole jsem se kamarádila s dětmi, které ostatní šikanovali, pomáhala jsem starším lidem, soucítila  …více»

Pizza

Pizza
21. 09. 2019 Vaše příběhy
Byli jsme s přítelem na procházce a po ní jsme se stavili do pizzerie na pizzu. Během pochutnávání si na slané pochoutce jsem si povšimla, jak majitel pizzerie vynáší něco ven za pizzerii. V krabici  …více»

Hadí dobrodružství v Beskydech

Hadí dobrodružství v Beskydech
19. 09. 2019 Vaše příběhy
Již od dob, kdy byla Sárinka schopna sama ujít víc než pár kroků, a také se náležitě kochat nabízenými zážitky, podnikáme spolu naše „babské“ výlety. Do přírody, do muzeí, za bludnými balvany  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !