Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak číst informace na vejcích

Jak číst informace na vejcích
19. 04. 2019 Zajímavosti
Pomlázka, beránek a vajíčko, typické symboly českých Velikonoc, bez kterých to zkrátka nejde. Za několik let by to mělo ale vypadat jinak, ač změna nebude patrná na první pohled. Dnes je totiž  …více»

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života

Dasty a Ben, největší čtyřnohé lásky mého života
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Vždy jsem chtěla mít psa. No, já a má sestra, jsme chtěly nejen psa, ale i koně, opici, lva, tygra a další a další zvířata. Touha po psovi ale přetrvala až do dospívání. Rodiče psa do bytu nechtěli  …více»

Proč?

Proč?
18. 04. 2019 Vaše příběhy
Své děti jsem vždy vedla k lásce ke zvířatům. Měli jsme doma psy, kočky, křečky, jeden čas mi syn nosil domů i šneky. Dnes jsem už babičkou a moje vnoučata zvířata milují taky. Nedávno mi snacha p  …více»

Využijte sílu vodního pouta mezi sourozenci!

Využijte sílu vodního pouta mezi sourozenci!
10. 04. 2019 Zajímavosti
Společně prožité chvilky utužují vztahy v rodině. A to platí stejně tak na souši, jako ve vodě. Právě vodní skotačení je skvělou příležitostí, jak odmalička sbližovat sourozence, i rozdílného věku, a  …více»

Rok otcovské dovolené: S novorozencem zůstaly doma desítky tisíc otců

Rok otcovské dovolené: S novorozencem zůstaly doma desítky tisíc otců
9. 04. 2019 Finance
Už více než rok mají Češi možnost čerpat takzvanou otcovskou dávku, která umožňuje novopečeným otcům zůstat na pár dní doma spolu s miminkem a matkou. Za minulý rok tuto možnost využily desítky tisíc  …více»
 

Nikdy není nad vlastní…

Nikdy není nad vlastní…
7. 04. 2019 Vaše příběhy
Mám kamaráda Radka. Asi to nikdy s ústní hygienou nepřeháněl, protože ve svých padesáti letech zůstal téměř bez zubů. Já ho poznala už v době, kdy se počet zubů v jeho ústech rapidně blížil nule  …více»

Některé ztráty jsou trvalé

Některé ztráty jsou trvalé
6. 04. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se s Milanem seznámila, bylo vše tak krásné. Milan byl už osm let rozvedený. K rozvodu přispěla jeho žena tím, že postupně zadlužila celou rodinu. Když si Milan bral Simonu za ženu, byli  …více»

Dárek za všechny peníze

Dárek za všechny peníze
31. 03. 2019 Vaše příběhy
Snad v každé domácnosti se za život sejdou různí domácí pomocníci. Nejvíc se jich sejde asi v kuchyni. Jsou to různé toustovače, topinkovače, zmrzlinovače, šunkovary, jogurtovače, rýžovary, mlýnky  …více»

Skútr

Skútr
30. 03. 2019 Vaše příběhy
Byl čas, kdy jsem velmi toužila po skútru, malém vozítku, který zvládne městský provoz, moc nežere a celkově mi ulehčí život. Dokonce jsem si na něj začala šetřit. A pak jsem si přečetla pravidla  …více»

Na cibulku

Na cibulku
24. 03. 2019 Vaše příběhy
Dlouhé roky jsem měla dlouhé vlasy. Měla jsem svou kadeřnici, která mi o ně pečovala, často jsem ale chodila také do pánského holičství. To když jsem chtěla jen zastřihnout konečky nebo prostřihnout  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !