Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 28.05. 2020
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Cesta na hory

Cesta na hory
24. 05. 2020 Vaše příběhy
Moc ráda jezdím na hory, chodím na výšlapy. Poslední dobou nemám ale s kým jezdit. Jela bych i sama, ale v dnešní době se mi opravdu nechce cestovat vlakem a sama neřídím. A tak hodně sedím doma  …více»

Mezigenerační problémy? Co to je?

Mezigenerační problémy? Co to je?
23. 05. 2020 Vaše příběhy
Jsem už osmdesátiletý stařík, ale síly ještě mám dost. Rád jezdím na výlety, cestuji a poznávám své okolí. Do ciziny už nejezdím. Co jsem sám, nepřipadám si tak využitý, jako v minulosti. Ano, byl  …více»

Zahrádka za oknem

Zahrádka za oknem
22. 05. 2020 Vaše příběhy
Zjara jsem se rozhodla vysadit si do truhlíku pár rostlinek balkónových rajčátek a chilli papriček. Pěstuji je každý rok, a tak ten letošní nemůže být výjimkou. Nakoupila jsem semínka, která jsou rok  …více»

Se psem v dlouhých chvílích: Buďte spolu aktivně

Se psem v dlouhých chvílích: Buďte spolu aktivně
21. 05. 2020 Zvířátka
V těchto dnech se více než kdy jindy ukazuje, jak úzce propojení jsme s přírodou a jak jsme závislí na zdravém pohybu pod širým nebem. A s přibývajícími slunečními paprsky můžete i vy spojit čas  …více»

Psí život

Psí život
21. 05. 2020 Vaše příběhy
Potkala jsem známou. Neviděla jsem ji už přes rok. Vedla si na vodítku krásnou fenečku. Byl to malý kříženeček, rozčepýřený, rošťáctví mu koukalo z očí. Bylo vidět, že jde o mladou a nejspíš zdravou  …více»
 

Vzpomínka na dovolenou u Balatonu

Vzpomínka na dovolenou u Balatonu
20. 05. 2020 Vaše příběhy
V době dávno minulé jsem se vypravil se svým bratrancem k Balatonu. Jeli jsme Mirkovým autem, protože on tehdy už auto vlastnil, zatímco já měl jen motorku. Chtěli jsme totiž na břehu maďarského  …více»

11 zajímavostí o včelách a medu

11 zajímavostí o včelách a medu
19. 05. 2020 Zajímavosti
Včely jsou vyloženě obdivuhodná a pracovitá stvoření – ne nadarmo se říká: „Je pilný jako včelka!“ O důležitosti tohoto inteligentního a pro přírodu a člověka nepostradatelného hmyzu se toho už  …více»

Co je za všechny peníze

Co je za všechny peníze
18. 05. 2020 Vaše příběhy
Jistě se mnou budete souhlasit, že všichni touto dobou vinou koronaviru prožíváme více či méně těžké období. Komu by přidal na klidu nebo spokojenosti stav nouze a všechna opatření, která z něj  …více»

Byznys je byznys

Byznys je byznys
16. 05. 2020 Vaše příběhy
Po noční směně jsem si uvědomila, že doma nemám mléko, ani pečivo a další potraviny. Rozhodla jsem se nakoupit. Byla jsem neskutečně unavená ze šichty, protože jsem měla za sebou dvanáctku. Musím  …více»

Všechno zlé je pro něco dobré

Všechno zlé je pro něco dobré
15. 05. 2020 Vaše příběhy
Jsem už deset let ženatý. Deset dlouhých let. S ženou jsme vychovali dvě dcery, které se už blíží dospívání. Zažili jsme deset letních a deset zimních dovolených, několik rodinných výletů, ty ovšem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !