Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.07. 2017
Dnes má svátek Věroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole
27. 07. 2017 Výchova
Máte doma malého adepta na první kolo? Poradíme vám, jak vybrat takové, na kterém se mu bude dobře jezdit, i jak ho to hravou formou naučit. Vybrat správné dětské kolo není nijak jednoduchá záležitost  …více»

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Když byl vnuk malý, často jsem ho hlídala. Petřík byl hodné a zvídavé dítě. Často jsme spolu chodili na procházky, učila jsem ho dětské říkanky i písničky a snažila jsem se, ať je mu u mě dobře.  …více»

Žádost o řidičský průkaz

Žádost o řidičský průkaz
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Do autoškoly jsem nastoupila jako čerstvě osmnáctiletá dívka ještě se svou kamarádkou. Řízení mě velice bavilo a já se těšila na závěrečnou zkoušku i na to, až budu mít svůj vlastní řidičský průkaz.  …více»

O tažných psech

O tažných psech
26. 07. 2017 Zvířátka
Aljašský malamut, jak už je patrné z názvu, pochází z Aljašky. Používá se především jako tažný pes do saní a je též vhodný do rodiny. Psi dorůstají do výšky v kohoutku 64 cm a feny okolo 58 cm  …více»

Sezónní práce, jak pracovat legálně a zároveň platit co nejmenší daně

Sezónní práce, jak pracovat legálně a zároveň platit co nejmenší daně
25. 07. 2017 Finance
S příchodem léta vzrostl počet nabídek k sezónním pracím. Ve velkém počtu je využívají studenti, dlouhodobě nezaměstnaní i lidé hledající přivýdělek ke svému hlavnímu zaměstnání. Ne všichni se ale  …více»
 

Služební cesta

Služební cesta
25. 07. 2017 Vaše příběhy
Jistý čas jsem byl osobou samostatně výdělečně činnou a vlastnil jsem soukromou taxislužbu. Autem jsem také jezdil, a proto když jsem nebyl v práci, měl jsem své služební vozidlo často zaparkované  …více»

5 tipů, jak s dětmi procvičovat angličtinu během prázdnin a dovolené

5 tipů, jak s dětmi procvičovat angličtinu během prázdnin a dovolené
24. 07. 2017 Výchova
Většina dětí se během roku věnuje angličtině v kurzech a při školní výuce. V létě pak cestují s rodiči do zahraničí, kdy přichází správná chvíle pro procvičení jazykových znalostí.  …více»

Psi a kočky

Psi a kočky
24. 07. 2017 Vaše příběhy
Svým starým rodičům během dvou let pořizuji už jedenáctou kočku. Ne, že by jim utekla nebo ji někdo ukradl, to ne, ale důvod je jiný a horší... Naproti mamce a tátovi bydlí sousedi, kteří jsou taky  …více»

Ondřej

Ondřej
23. 07. 2017 Vaše příběhy
Když k nám do zaměstnání nastoupil Ondřej, všechny ženy se do něj rázem zamilovaly. Mladý usměvavý a urostlý sympaťák si musel získat srdce všech žen, i kdyby nechtěly. A co teprve, když někdo v práci  …více»

Strach má často velké oči

Strach má často velké oči
22. 07. 2017 Vaše příběhy
V pubertě jsme s kamarády a kamarádkami trávili hodně času na zahrádce mých rodičů. Společně jsme tam grilovali, zpívali večer písničky a jinak se bavili. Jednou jsme se rozhodli, že na zahrádce také  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !