Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 07.12. 2019
Dnes má svátek Ambrož a Benjamín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Kdo chce kam, pomozme mu tam

Kdo chce kam, pomozme mu tam
7. 12. 2019 Vaše příběhy
Kolega z práce, Leoš, už před delší dobou propadl alkoholu. Když byly jeho děti dospělé, odešla od Leoše manželka. Snášela jeho pití jen kvůli dětem, a v okamžiku jejich dospění už nebyl důvod  …více»

Musíme si pomáhat

Musíme si pomáhat
6. 12. 2019 Vaše příběhy
Můj syn Lukáš vyrůstal od svého narození se psem. Naším prvním pejskem byl Dasty, hodný a poslušný kříženec, kterého jsem si pořídila jako štěně. Bohužel, o Dastyho jsme přišli vinou nezodpovědného  …více»

Zaručené lepidlo

Zaručené lepidlo
5. 12. 2019 Vaše příběhy
Kamarádka a také sousedka v jedné osobě, Hanka, měla rozlepenou botu. Rozhodla se, že si ji sama slepí sekundovým lepidlem. Lepidlo měla odzkoušené, nikdy ji nezklamalo. Natřela plochu boty  …více»

Koloběžky s malými kolečky jsou pro děti spíše zlo, míní odborníci

Koloběžky s malými kolečky jsou pro děti spíše zlo, míní odborníci
2. 12. 2019 Výchova
Koloběžky jsou pro děti i pro dospělé naprosto skvělý a lékaři či odborníky na pohyb doporučovaný sport. Jako ve všech oborech lidského konání zde ovšem platí, že není koloběžka jako koloběžka a kdo  …více»

Dnešní doba

Dnešní doba
1. 12. 2019 Vaše příběhy
Žijeme ve zvláštní době. V době, kdy lidský život nemá pražádnou cenu. Jak jinak si vysvětlit vyprávění mého kamaráda? Vracel se se svým známým z návštěvy restauračního zařízení. Dali si po dvou,  …více»
 

Příliš drahá sleva

Příliš drahá sleva
30. 11. 2019 Vaše příběhy
Koupila jsem si čerstvé vydání nového časopisu, a při jeho pročítání na mě vypadla kartička. Byl to kupon na slevu v pro mě dosud neznámém e-shopu. Po jeho prostudování jsem zjistila, že na číslo  …více»

Pěstounská péče...

Pěstounská péče...
28. 11. 2019 Vaše příběhy
Dobrý den. Je mi 45 let, po dlouhé úvaze, zda jít do toho, nebo ne jsem se nakonec rozhodla, že si zažádám o pěstounskou péči. Začalo to jedním úřadem, kde jsem podala žádost. Po schválení žádosti  …více»

Sazka Olympijský víceboj rozdává odměny, zapojte se včas!

Sazka Olympijský víceboj rozdává odměny, zapojte se včas!
27. 11. 2019 Výchova
Máte dítě na základní škole? Kontaktujte tělocvikáře a zapojte společně vaši školu do Sazka Olympijského víceboje. Jedná se o projekt, který dětem ukazuje sportovní všestrannost a odhaluje jim jejich  …více»

V Česku přibývá škol, které bojují proti obezitě dětí netypickými metodami.

V Česku přibývá škol, které bojují proti obezitě dětí netypickými metodami.
26. 11. 2019 Výchova
V Česku přibývá škol, které se rozhodly změnit konvenční podobu tělocviku a zavádějí do praxe novou a netypickou metodu – jízdu na koloběžce jako nástroj v boji proti dětské obezitě. Opatření škol re  …více»

Mé svědomí je jako černá můra

Mé svědomí je jako černá můra
25. 11. 2019 Vaše příběhy
S Nikolou jsem se znal už od střední školy. Byla to veselá a docela pěkná holka. Brzy se ukázalo, že ani já jí nejsem lhostejný, a tak jsme ještě před maturitou spolu začali chodit. Náš vztah vydržel  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !