Slunečná - 12. díl - Ženské zbraněSlunečná - 12. díl - Ženské zbraně Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.02. 2020
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Martin

Martin
15. 02. 2020 Vaše příběhy
Šla jsem z práce a měla jsem dobrou náladu. Šéfová mě pochválila, byl Mikuláš, předvánoční čas. Stromečky ve městě už svítily. Z reproduktoru na náměstí se linuly písně pojící se k adventu. Bylo mi kr  …více»

Počty někdy nevychází

Počty někdy nevychází
14. 02. 2020 Vaše příběhy
Romana jsem znala ze sousedství. Potkávali jsme se v obchodě, při venčení našich mazlíčků, měl stejně jako já fenku jorkšíra, a pak i na autobusové zastávce. Já jela do naší firmy, kde jsem pracovala  …více»

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem
11. 02. 2020 Svatba
Sotva skončila jedna svatební sezóna, už se nezadržitelně blíží další. Moderní nevěsty si velmi dobře uvědomují, že plánování dokonalého dne D zabere nemalé množství času, a proto si své vysněné  …více»

Jaká je doba platnosti lékařských předpisů?

Jaká je doba platnosti lékařských předpisů?
7. 02. 2020 Zajímavosti
Nejkratší dobu – jen jeden den – stále platí recept vystavený lékařskou pohotovostní službou nebo pohotovostní službou v oboru zubního lékařství. Na něj si léky musíte vyzvednout nejdéle do konce  …více»

Jarek

Jarek
4. 02. 2020 Vaše příběhy
V práci jsme měli kolegu, Jarka. Když jsem do zaměstnání před dvěma lety nastoupila, brala jsem Jarka jako příjemného muže. Byl ochotný pomoci, choval se galantně. Po několika týdnech mi nemohlo unikn  …více»
 

Slečna na hlídání

Slečna na hlídání
2. 02. 2020 Vaše příběhy
Na své první vnouče jsem se těšila tak, jako každá babička. Když se má dcera Lenka dozvěděla, že je těhotná, měli jsme z toho všichni radost. Zdálo se, že radost má i Lenčin přítel Martin. Začala se  …více»

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes
1. 02. 2020 Finance
Mohou přijít nečekané potíže, výdaje, které nejsou oblíbeným hostem, ale bohužel je musíte vzít na vědomí a začít neprodleně řešit. Stejně tak si ale můžete pomoci elegantním řešením přesně na míru  …více»

Zavařování dýně

Zavařování dýně
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Před Vánoci jsem byla v lázních a když jsem se vrátila domů, čekala na mě veliká dýně na zavařování. Sama jsem ji nevypěstovala, tak jsem ji alespoň nechávala dojít na sluníčku a když se mě soused  …více»

Zbabělec

Zbabělec
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Říká se, že když chceš poznat, jaký je tvůj nový přítel, máš jít na večeři s jeho bývalou přítelkyní, případně bývalou manželkou. Je to krásné a pravdivé tvrzení, kterého se my ženy, když jsme zamilov  …více»

Markétino svědomí

Markétino svědomí
24. 01. 2020 Vaše příběhy
S Markétou jsem vyrůstala pomalu jako se sestrou. Horákovi totiž bydleli ve stejném domě, jako my. A tak jsem s malou Markétkou Horákovou plácala na pískovišti bábovky, později jsme se spolu učily  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !