Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Nevydařený výlet na Ještěd

Nevydařený výlet na Ještěd
21. 04. 2018 Vaše příběhy
Blížily se bratrovy narozeniny a já nevěděla, co mu mám darovat. Nakonec jsem se rozhodla, že ho vezmu na nějaký výlet. Jako cíl cesty jsem vybrala Ještěd. Byli jsme tam naposledy jako děti a já  …více»

Nejdražší párek na světě

Nejdražší párek na světě
21. 04. 2018 Vaše příběhy
S několika přáteli jsem se dohodla, že navštívíme Maďarsko. Lákaly nás výhodné wellness pobyty se vstupy do termálů v ceně. A tak jsme si my čtyři, kamarádka, její přítel, kamarád Martin a já  …více»

Rozvod a hypotéka? Jak ji vyřešit a prodělat přitom co nejméně

Rozvod a hypotéka? Jak ji vyřešit a prodělat přitom co nejméně
19. 04. 2018 Finance
Když si manželé berou hypotéku na dům nebo byt, sjednávají ji zpravidla na několik desítek let dopředu. Za tu dobu se ale může stát cokoli a vyvázat se pak z hypotečního úvěru nemusí být vůbec  …více»

Návštěva kina po letech

Návštěva kina po letech
15. 04. 2018 Vaše příběhy
Nedávno mě kamarád pozval do kina. Pozval mě na pohádku, a to nově natočenou Zdeňkem Troškou - Čertoviny. Ač jsem se trochu ošívala, že na pohádku do kina nechci, kamarád ji chtěl vidět, a tak jsme  …více»

Nejsou dárečky jenom příjemné

Nejsou dárečky jenom příjemné
14. 04. 2018 Vaše příběhy
Chodila jsem s Tomášem půl roku a oba jsme byli šíleně zamilovaní. Už od října jsem vymýšlela láskyplný vánoční dárek a nakonec jsem mu nechala zarámovat fotku ze dne, kdy jsme se seznámili. Čekala j  …více»
 

Jak správně krmit psa s nemocnými nebo vypadanými zuby

Jak správně krmit psa s nemocnými nebo vypadanými zuby
14. 04. 2018 Zvířátka
Mnoho pejsků především ve stáří trápí při přijímání potravy zkažené či vypadané zuby. Jejich majitelé si pak často kladou otázkou, jak v těchto případech nejlépe krmit. Zůstat u granulí? Přejít  …více»

Zvěřinec

Zvěřinec
14. 04. 2018 Vaše příběhy
Když jsem se s ženou a malou dcerkou nastěhoval do panelákového domu, s radostí jsme zjistili, že v bytě pod námi bydlí muž v našem věku. To je moc fajn, Franta je taky mladý, bude chtít mít jistě  …více»

Tak to byla ale pořádná masáž!

Tak to byla ale pořádná masáž!
8. 04. 2018 Vaše příběhy
S Liborem jsme si docela rozuměli. Znali jsme se přes tři měsíce a měli jsme podobné zájmy. Libor byl sice v intimní oblasti trochu chladnější, rád se mazlil, hladil, ale víc nevyhledával, já ale byla  …více»

Dovolená ve Francii

Dovolená ve Francii
8. 04. 2018 Vaše příběhy
S kamarádkou jsme si moc přály navštívit Francii. „Tak si objednáme nějaký pobyt,“ navrhla jsem. A hned jsem se probírala nabídkami slevových portálů. „Slyšela jsem, že nejlépe vyjde pobyt, když si  …více»

Pyžamo

Pyžamo
7. 04. 2018 Vaše příběhy
Nedávno mě oslovila kamarádka z Olomouce, jestli bych k ní nemohla přijet a s něčím jí pomoct. Před měsícem jí zemřel manžel a ona nebyla schopná až doteď nic udělat s jeho věcmi. Potřebovala pomoct  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !