Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Ženy v jednom kole

Ženy v jednom kole
25. 11. 2020 Manželství
Stres, který je v souvislosti s koronavirem a omezeními všudypřítomný, může být spouštěčem řady psychosomatických zdravotních problémů, nejčastěji bolestí hlavy, poruch spánku, bolestí zad, zažívacích  …více»

Knihobudka

Knihobudka
24. 11. 2020 Vaše příběhy
Můj otec hrozně rád čte. Co také dělat v osmdesáti letech? V televizi nic pořádného není, nebo se u ní člověk jen rozčílí, o zahrádku se už taťka po operacích kolenou nezvládal starat a ven  …více»

Přátelství mezi mužem a ženou

Přátelství mezi mužem a ženou
22. 11. 2020 Vaše příběhy
Říká se, že přátelství mezi mužem a ženou nemůže fungovat. Jsem živý důkaz toho, že za určitých podmínek funguje, a to dobře. Marka jsem poznala v době, kdy se vrátil z Ameriky, kde žil čtrnáct let  …více»

Má cesta na západ

Má cesta na západ
21. 11. 2020 Vaše příběhy
svehlava-ma-cesta-na-zapV současné době, kdy se moc nedá cestovat, leda tak prstem po mapě, rád vzpomínám na své cestovatelské zážitky z krajin více či méně vzdálených. Některé byly veselé, jiné  …více»

Čtyři tlapky na bolístky

Čtyři tlapky na bolístky
21. 11. 2020 Vaše příběhy
Má babička byla vážně nemocná. Tak vážně, že jí lékaři už nedávali šanci na uzdravení. Dle jejich verdiktu měla žít nejdéle půl roku. Měla už metastázy po celém těle a nedokázala se zrádnou  …více»
 

Dušičky, svátek zesnulých

Dušičky, svátek zesnulých
20. 11. 2020 Vaše příběhy
Jako každý rok, vypravil jsem se v den Památky zesnulých na hřbitov. Pořádně jsem se předzásobil. Už s týdenním předstihem jsem navštívil supermarket a v něm vybral deset svíček v ozdobném skleněném  …více»

Tančím jako víla

Tančím jako víla
17. 11. 2020 Vaše příběhy
Když byl náš syn ještě maličký, měl asi tři roky, moc nám s manželem chyběly plesy a další zábavy. Byly to tři roky, co jsme nikde nebyli sami. Tři roky, kdy jsme buď trávili čas s dítětem, nebo jeden  …více»

Běh života

Běh života
15. 11. 2020 Vaše příběhy
V zaměstnání jsme měli dobrý kolektiv. Rozuměla jsme si se všemi, práce mě bavila a chodila jsem do ní ráda. Mezi mými spolupracovníky byla i Alena. Ta byla o něco starší, než já. Právě překročil  …více»

Nedůvěřuj, ale prověřuj

Nedůvěřuj, ale prověřuj
14. 11. 2020 Vaše příběhy
Žena mi říkala už hodně dlouho, že potřebuje navrtat doma pár poliček. Nechala si vyrobit sadu poliček na míru. Bylo to pět malých poliček, které se věšely nad sebou a sloužily na odkládání drobností  …více»

Sváteční houby

Sváteční houby
13. 11. 2020 Vaše příběhy
Letošní 28. říjen, Den vzniku samostatného Československa, byl svátek jako každý rok, a přesto tolik jiný. I letos to byl pro mě den volna. Netěšila jsem se ovšem, tak jako každý rok, na odpočinek  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !