Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.02. 2019
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Rybízové víno

Rybízové víno
3. 01. 2019 Vaše příběhy
Seznámili jsme se v říjnu. Pavel byl sám už několik let a mně manžel zemřel před pěti lety. Měla jsem sice jeden vztah předtím, než jsem Pavla poznala, byl to ale vyžírka a alkoholik. Takže náš vztah  …více»

Jedna máma se postará i o tucet dětí, ale někdy ani jedno dítě se nepostará o mámu

Jedna máma se postará i o tucet dětí, ale někdy ani jedno dítě se nepostará o mámu
30. 12. 2018 Vaše příběhy
Toto je, bohužel, skutečný příběh. Stal se mým sousedům, kteří v našem domě bydleli, než je dětičky „odložily“ do domova seniorů. Manželé, říkejme jim třeba Pospíšilovi, vychovali tři děti. Přestože  …více»

Jak jsem přestala objednávat zboží přes internet

Jak jsem přestala objednávat zboží přes internet
29. 12. 2018 Vaše příběhy
Před časem jsem objevila internetový portál, kde se dalo za hodně dobré ceny nakoupit zboží ze zahraničí, především z Číny. Lákavé na onom internetovém obchodě bylo to, že se zde neplatilo vůbec žádné  …více»

Smutné psí vyprávění

Smutné psí vyprávění
26. 12. 2018 Vaše příběhy
Manželé Kratochvílovi se k nám do domu přistěhovali zhruba před třemi lety. Jednalo se o milé a přátelské starší manžele, kteří měli ve své péči odrůstající vnučku. Jak mi paní Kratochvílová řekla,  …více»

Dárek, co se vrátil domů

Dárek, co se vrátil domů
24. 12. 2018 Vaše příběhy
Přítelova maminka se nám kdysi u kávy zmínila o tom, že by si jednou přála Britskou modrou kočičku. A tak se vyrojil nápad na dárek k narozeninám, které měla následující měsíc. Jenže to opravdu nebylo  …více»
 

Milanovo hledání dokonalé práce

Milanovo hledání dokonalé práce
22. 12. 2018 Vaše příběhy
Můj spolužák ze základní školy pracoval v jedné korejské firmě už od jejího vzniku, což bylo dobrých dvanáct let. Pracovník to byl průměrný, ale jako žák byl spíše podprůměrný, a tak mu práce celé  …více»

Vánoční ples

Vánoční ples
16. 12. 2018 Vaše příběhy
Je to už několik let, kdy jsme se s přítelem chtěli zúčastnit vánočního plesu. Vstupenky jsme měli už koupené, když přítele odvezla sanitka do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. Přítel Martin  …více»

Oddanost

Oddanost
16. 12. 2018 Vaše příběhy
Když jsme si s manželem přivedli domů Rokyho, netušila jsem, jak důležité místo v naší rodině tento čtyřnohý kamarád zaujme. Byl to právě rok od chvíle, kdy obě děti vylétly z hnízda a osamostatnily  …více»

Nález pro zasmání

Nález pro zasmání
15. 12. 2018 Vaše příběhy
Své zaměstnání mám ráda. Není to zrovna lehká práce, ale všude se dá nalézt i to krásné. I u nás střídají těžší práci chvíle odpočinku a dá se říct, že i my máme své „zašívárny“. Pracujeme ve dvou  …více»

Svatomartinská

Svatomartinská
9. 12. 2018 Vaše příběhy
Letos nám, jako vždy, nepřijel Martin na bílém koni. Počasí připomínalo spíše jaro, než přicházející zimu, a snad právě proto jsem měla špatný pocit, že se mi břicho, stehna i zadek nevlezou do  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !