Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.02. 2018
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Veselý výlet na hory

Veselý výlet na hory
21. 01. 2018 Vaše příběhy
Pravidelně každý rok v zimě jezdíme na jednodenní výlety na hory se skupinou místních turistů. Každý si zde zvolí, zda půjde lyžovat na sjezdovku nebo na běžky. Bývá zde i několik pěších, kteří se  …více»

Pomsta sedmé B

Pomsta sedmé B
13. 01. 2018 Vaše příběhy
Mám kamarádku, učitelku na základní škole. Je to zkušená kantorka, třídní učitelka sedmáků. Když jely sedmé třídy na lyžařský výcvik, náhle onemocněly dvě kantorky, které měly tvořit odborný dozor  …více»

Vzpomínka na dětství

Vzpomínka na dětství
4. 01. 2018 Vaše příběhy
Taky to máte tak, že vás občas přepadne touha podívat se na místa, která jsou spojena s vaším dětstvím? Mě tahle myšlenka napadá s přibývajícím věkem stále častěji. Letos mi manžel splnil jedno  …více»

Jako když nůž projíždí máslem

Jako když nůž projíždí máslem
3. 01. 2018 Vaše příběhy
Mhouřím oči, z kterých vylétají nové a nové gejzíry slz. A nové, a nové slzy dopadají do umyvadla plného vody. V zrcadle vidím svou pomačkanou tvář. Je zkřivena bolestí. Jsem stará na další začátek  …více»

Náušnice

Náušnice
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Blížící se vánoční svátky, ten nádherný čas klidu, míru a pokoje v lidských duších, ve mně probudil vzpomínku na mou první lásku. Lásku, která se po roce vzájemného poznávání stala mou drahou  …více»
 

Projeli jsme celý svět

Projeli jsme celý svět
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Jednu letní sobotu se nám podařil pěkný kousek :-) a my máme neskutečný zážitek na celý život. Projeli jsme celý svět, a to nám stačilo odjet jen 40 km do městečka na Plzeňsku, které se jmenuje Plasy  …více»

Mobilová máma

Mobilová máma
27. 12. 2017 Vaše příběhy
Je podzim, bacily útočí na lidi ze všech stran, někdo se jim ubrání, někdo méně. A tak i já jsem včera musela syna odvézt k dětskému lékaři. K mé radosti jsme přišli do čekárny, kde to vypadalo, že  …více»

Zimní děs

Zimní děs
26. 12. 2017 Vaše příběhy
Jela jsem k prarodičům společně s naším psem Benjim a jela jsem autobusem. Dříve jsem chodila pěšky, cesta není tak moc dlouhá a během hodiny jsem byla vždy u nich doma a pochutnávala si na kafíčku.  …více»

Seznamky - věčné téma

Seznamky - věčné téma
25. 12. 2017 Vaše příběhy
Už nějakou dobu se snažím seznámit. Hledám vážnou známost, jsem už ve středním věku. Nejsem bohužel ten typ ženy, za kterou se muži otáčí a sami ji balí. Prostě jsem spíš taková ta šedá myš. Žádná  …více»

Sen, představa a skutečnost

Sen, představa a skutečnost
24. 12. 2017 Vaše příběhy
Naivita i mladická nerozvážnost mých devatenácti let určily zcela přesně rovnici další části života čerstvé absolventky gymnázia. Mateřství = sňatek + nástup do zaměstnání. Tímto zjištěním se zcela  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !