Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Už nejsem tramp samotář

Už nejsem tramp samotář
7. 11. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel manžel, byla jsem zoufalá. Naše manželství trvalo víc než dvacet let. Děti v té době odrůstaly a připravovaly se na samostatný život, já byla víc a víc sama, až se to stalo… Nejdřív  …více»

Spravedlivá sklizeň

Spravedlivá sklizeň
7. 11. 2020 Vaše příběhy
Do Milana jsem se zamilovala jako hodně mladá dívka. Ač nám všichni předpovídali, že náš vztah dlouho nevydrží, protože láska z mládí nikdy není trvalá, nám to klapalo. Nakonec jsme se vzali.  …více»

Bobík

Bobík
31. 10. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel děda, babička byla velmi smutná. S dědou žila od svých dvaceti let, vychovali spolu tři vlastní dcery, mezi kterými byla i má maminka, a adoptovali si chlapce z dětského domova, protože  …více»

Okouzlující maxi žena

Okouzlující maxi žena
17. 10. 2020 Vaše příběhy
Zúčastnily jsme se s kamarádkou jednodenního autobusového zájezdu. Osazenstvo autobusu bylo v různém věkovém rozmezí, byli zde muži, ženy i děti. Jedna účastnice ale vynikala mezi ostatními. Byla to  …více»

Hlídací plyšový pejsek

Hlídací plyšový pejsek
10. 10. 2020 Vaše příběhy
Když byl můj syn malý, měl plyšového pejska – usínáčka. Rád s ním spal, a tak se pejsek zabydlel v jeho postýlce. Časem nás napadlo, že do pejska vystřihneme otvor, který opatříme zipem, a do něho  …více»
 

Pohlednice z Paříže

Pohlednice z Paříže
4. 10. 2020 Vaše příběhy
Když jsem si brala svého muže, byla to láska jako trám. Vždy jsem toužila po návštěvě Paříže, ale na svatební cestu jsme jeli do Krkonoš. I tak to byla velmi pěkná dovolená. Na naši první posvatební  …více»

Don

Don
27. 09. 2020 Vaše příběhy
Jela jsem na kole na svou pravidelnou projížďku za město. Jsem zvláštní cyklista, protože většinou jezdím po silnici, nikoli po cyklostezkách. Vím, že je to nebezpečné, ale po silnici se mi dobře  …více»

Bibi

Bibi
26. 09. 2020 Vaše příběhy
Bydlím v panelovém domě už spoustu let a jsem s bydlením spokojená. Mám dobré sousedy, s kterými udržuji přátelské vztahy. Proto jsem neváhala, když mě sousedka, nastupující do nemocnice na akutní  …více»

Krok správným směrem

Krok správným směrem
23. 09. 2020 Vaše příběhy
Vždy jsem byl velký jedlík. Žil jsem doslova pro jídlo. Nechápal jsem, že jiné lidi baví lézt po horách, plavat, jezdit na kole a jinak sportovat. Já měl místo tenisové rakety knedlík a místo výletů  …více»

Sourozenci

Sourozenci
22. 09. 2020 Vaše příběhy
Nikdy jsem nechápala, že nějaká matka upřednostňuje jedno dítě před druhým, stejně tak, jako jsem nemohla pochopit případy, kdy se rodiče přou po rozvodu o dítě, nebo ho používají jako hromosvod při  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !