Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.11. 2017
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Úřednický šiml

Úřednický šiml
3. 11. 2017 Vaše příběhy
V roce 2009 jsem se začala starat o svou starší sousedku. V té době jsem vykonávala práci z domu a měla jsem dostatek času na výpomoc staré paní. Má sousedka v tom roce ovdověla a neměla nikoho, kdo  …více»

Dnešní svět

Dnešní svět
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Tak už nevím, kde je pravda a proč se to sakra furt musí všechno řešit? Poslední dobou pozoruji, že maminky se rozdělily do dvou skupin. Jedna je zastánkyně zdravé stravy a všeho eko a bio, druhá  …více»

Jó, to máš, holka, blbý

Jó, to máš, holka, blbý
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Jako mladá, ještě před narozením svého syna, jsem podstoupila odstranění melanomu. Mám velmi světlou pleť a v místě, kde jsem se nejčastěji spálila od sluníčka, se mi udělal nepatrný pupínek. Vůbec  …více»

Vážka ze zlata

Vážka ze zlata
27. 10. 2017 Vaše příběhy
Kdysi jsem dostala od své tchyně dárek. Byla jím obrovská zlatá brož ve tvaru vážky. Ta brož byla tak ošklivá, že jsem ji nikdy nenosila. Věděla jsem ale, že byla drahá, protože tělo vážky bylo v  …více»

Chania a Elafonisi (Kréta)

Chania a Elafonisi (Kréta)
25. 10. 2017 Vaše příběhy
Romantické starobylé město s 108 000 obyvateli leží západně od Bali. Ze severu ho omývají vody Egejského moře, z jihu se za ním zvedají do dvoutisícové výšky vrcholy Bílých hor, které zůstávají kromě  …více»
 

Změna, která se nepovedla

Změna, která se nepovedla
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Také někdy přemýšlíte nad svým vzhledem, respektive změnou účesu? Nemyslím zkrátit konečky, nebo udělat jen melír. Myslím fakt změnu. Třeba takovou, že si necháte udělat krátký účes, i když jste  …více»

Obyčejná cesta autobusem

Obyčejná cesta autobusem
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Dnes jsem navštívila svou mamku v nedalekém městě. Popovídaly jsme si, poseděly u kávy se zákusky, které jsem přivezla, a byl čas se vrátit domů. Od doby, co linkové autobusy do města nevjíždějí a já  …více»

Preveli (jižní Kréta)

Preveli (jižní Kréta)
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Preveli je jméno pravoslavného kláštera i jedné nádherné, dalo by se říct „tichomořské“, pláže na jihu Kréty. Do Preveli jsme jeli na jednodenní zájezd z našeho pobytového místa Bali na severním  …více»

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Jsem už důchodkyně. Mé dvě dospělé dcery bydlí v jiném městě, než já a obě mají časově náročnou práci, proto se navštěvujeme méně, než bychom chtěly.  …více»

Dovolená na Krétě

Dovolená na Krétě
17. 10. 2017 Vaše příběhy
Po několika letech jsem se rozhodla zalenošit si zase jednou v létě u moře. Protože nesnáším červencová a srpnová horka, a navíc ještě někde na jihu (opaluji se zásadně do rudo červena), je pro mě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !