Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.05. 2020
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Zůstala jsem u polévek

Zůstala jsem u polévek
5. 05. 2020 Vaše příběhy
Jsem vdova. S manželem jsme vychovali dvě děti, dceru Martinu a syna Tomáše, a pak manžel náhle zemřel na srdeční selhání, přestože nikdy nebyl vážně nemocný a netrpěl žádnou zdravotní vadou  …více»

Než se mládí vydovádí…

Než se mládí vydovádí…
3. 05. 2020 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem na vesnici, kde byl život celkem stereotypní. Já však byla z těch jedinců, kteří si umí život opepřit a ozvláštnit, a to nejen sobě. Mnoho času jsem trávila s kamarádkou, která byla  …více»

Napsal jsem už všechno, co jsem chtěl?

Napsal jsem už všechno, co jsem chtěl?
2. 05. 2020 Vaše příběhy
A vůbec - bude to zajímat mé PT čtenářstvo? Posuďte sam -y,-i - dnes se tu, v necelých sedmi letech, troufale objevuji po jedenaosmdesáté, prošvihl jsem tedy minulé povídání označit jako, řekněme  …více»

Modrá osuška

Modrá osuška
2. 05. 2020 Vaše příběhy
Tento příběh/trapas se nestal mně, ale mému příteli, ale stejně vám ho napíšu. S přítelem jsme se rozhodli, že vyrazíme na první společnou dovolenou k moři. Dlouho jsme se nemohli shodnout na  …více»

Na vše myslet nemůžu

Na vše myslet nemůžu
2. 05. 2020 Vaše příběhy
Měla jsem ranní. Má neoblíbená směna. Máme směny posunuté oproti běžným provozům, a tak začínám pracovat již ve čtyři ráno. To obnáší velice brzké, takřka noční vstávání. Musím vyvenčit také našeho  …více»
 

Výlet v karanténě

Výlet v karanténě
1. 05. 2020 Vaše příběhy
Když už jsem hlasitě večer vynadal i své ponožce, že se po jednom použití roztrhala, a ještě jsem se naštval, že mi neodpověděla, poznal jsem, že mi karanténa opravdu neprospívá. Ono je něco jiného  …více»

Jak si můj otec šel koupit chleba

Jak si můj otec šel koupit chleba
1. 05. 2020 Vaše příběhy
Dnes ráno mi můj otec volal, že mu nechtějí prodat chleba. „Jak, nechtějí?“ divila jsem se. Bylo krátce po osmé hodině ráno, doba, kdy jsou větší prodejny vyhrazeny právě pro seniory. Taťka bude mít  …více»

Den matek

Den matek
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Mé mamince už nemohu dát dárek ke Dni matek. Můžu jí jen zapálit svíčku a věnovat jí vzpomínku. Myslím na ni ale, i když není Den matek, i když není den jejích narozenin, jmenin, nejsou Vánoce nebo  …více»

Vzpomínka na dovolenou v Bulharsku

Vzpomínka na dovolenou v Bulharsku
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Je to už spousta let, co jsme s kamarády navštívili tuto krásnou zemi. Zamířili jsme na jih země a ubytováni jsme byli v malých útulných apartmánech. Apartmány stály v krásném a udržovaném parku  …více»

Další příběh z doby rouškové, na odlehčení

Další příběh z doby rouškové, na odlehčení
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Pomalu jsem si zvykla, že od chvíle, kdy všichni musíme mít nos i ústa zahaleny ústenkou, šátkem, nebo jinou textilií, jsem pomalu slepá. Nosím totiž brýle, a ty se mi permanentně zamlžují. Nepomáhá  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !