Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2020
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pomsta jedné slonice

Pomsta jedné slonice
13. 03. 2020 Vaše příběhy
Svého budoucího manžela jsem potkala už na střední škole. To jsme ještě nevěděli, že se z nás stanou jednou manželé. Byli jsme kamarádi několik let, a až pak přeskočila jiskřička lásky, a byl z toho n  …více»

Mladí versus staří

Mladí versus staří
12. 03. 2020 Vaše příběhy
K tomuto zamyšlení mě přivedl článek, který jsem si dneska přečetla na internetu, babička se dost často stará o 9letého vnuka, kterého podle jejích slov nezvládá ona ani jeho rodiče. Jednou za ní  …více»

Koronavirus mě připravil o lásku

Koronavirus mě připravil o lásku
11. 03. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel můj milovaný manžel, byly děti ještě malé. Pro celou naši rodinu to byla krutá rána, která se nikdy nezacelí. Dlouho jsem vedle sebe nechtěla jiného muže. Neuměla jsem si představit,  …více»

Slovenská pohodová dovolená

Slovenská pohodová dovolená
8. 03. 2020 Vaše příběhy
Vloni se mi poštěstilo jet s děvčaty z klubu seniorů do Slovenské vesničky blízko termálních lázní Dudince. Měly jsme týden s plnou penzí, s procedurami a také s výlety. Jelikož nás vše nadchlo  …více»

Mé seznamování, Jan

Mé seznamování, Jan
7. 03. 2020 Vaše příběhy
Jednoho večera jsem opět usedla k počítači a najela na seznamku, kde jsem registrovaná. Po pár vesměs šílených zážitcích znovu zvítězila touha po tom nebýt sama před strachem z možného nebezpečí  …více»
 

Mé seznamování, Michal

Mé seznamování, Michal
1. 03. 2020 Vaše příběhy
Bylo před Vánoci a já pomalu přicházela k přesvědčení svůj inzerát na seznamce, který nevedl k žádnému normálnímu a smysluplnému seznámení, smazat, když napsal Michal.  …více»

Poslední kompotová miska

Poslední kompotová miska
29. 02. 2020 Vaše příběhy
Popadla mne náhle - nebývá to často - uklízecí mánie. Začal jsem, nevím proč, přerovnávat dlouho opomíjené regály kuchyňské linky, snad s cílem, vyřadit nepotřebné a bác ho - objevil jsem - skoro by  …více»

Nefňukej a změň to

Nefňukej a změň to
29. 02. 2020 Vaše příběhy
Když mi syn odrostl a odstěhoval se z domu, připadala jsem si strašně sama. Dokud jsem ho vychovávala po úmrtí manžela sama, neměla jsem čas se nudit a přemýšlet o svém životě. Den začínal s probuzení  …více»

Buďme hodní na zvířata, oni nám to vrátí

Buďme hodní na zvířata, oni nám to vrátí
28. 02. 2020 Vaše příběhy
Každý den se dočítáme a slýcháme v médiích, jak jsou lidé ke zvířatům zlí. Nelíbí se mi to a nechápu, jak si někdo, kdo si říká člověk, může pořídit psa, kočku nebo jiného zvířecího mazlíčka jen  …více»

Pokroková doba

Pokroková doba
23. 02. 2020 Vaše příběhy
Rozbil se mi počítač. Pustila jsem ho, ale obrazovka zůstala černá, nespustil se, ani nehučel. Byla jsem zoufalá stejně, jako vždy, kdež počítač stávkuje. Mám ho sice asi čtyři roky, ale jsem s ním  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !