Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Kanadské žertíky aneb jak mě napálili?

Kanadské žertíky aneb jak mě napálili?
14. 06. 2020 Vaše příběhy
POSLALI MI FOTKU JEHO DÍTĚTE. Pár dní po zasnoubení s Jakubem mi přišel dopis. Z obálky vypadla fotografie malého chlapce, který se Jakubovi podobal jako vejce vejci. U ní ležel lístek od Jakubova  …více»

Dracena. PS: Hledám domov.

Dracena. PS: Hledám domov.
12. 06. 2020 Vaše příběhy
Jednoho dne se na mezipatře našeho vchodu v našem domě objevila dracena. Stála tam u výtahu, vysoká, štíhlá a opuštěná ve velkém květináči. Nejdříve jsem si myslela, že ji tam umístil někdo, kdo si  …více»

Jak jsem udělala šťastnou babičku mého prvního přítele

Jak jsem udělala šťastnou babičku mého prvního přítele
7. 06. 2020 Vaše příběhy
V dobách dávno minulých, kdy ještě lidé trávili spolu hodně času a nedívali se přitom do mobilů, tabletů a podobných zařízení, muži oslovovali ženy na ulici a před každým panelákem stála lavička  …více»

Šachový turnaj

Šachový turnaj
7. 06. 2020 Vaše příběhy
Byl jsem se svou ženou už dva roky a dlouho jsem plánoval s kamarády velký šachový turnaj. Moc mi na něm záleželo. Hrál jsem šachy od dětství, už se svým tatínkem, ale tento turnaj byl jiný. Přijel  …více»

Traktůrek

Traktůrek
6. 06. 2020 Vaše příběhy
bertice-trakturekVyrůstala jsem na vesnici, vždy jsem spíše inklinovala k jednoduchým dřevěným stavením, kde byla příroda na dosah. Již jako malé dítko jsem tátu přemluvila a on mi postavil na  …více»
 

Nesplněný sen

Nesplněný sen
6. 06. 2020 Vaše příběhy
Když jsem se po skončení střední školy - jedenáctiletky - rozhodovala o budoucnosti, bylo mně teprve 17 let. Neměla jsem vyhraněné zájmy, přihlášku jsem si vzhledem k prospěchu mohla podat  …více»

Cesty do spřátelených zemí před r.1989

Cesty do spřátelených zemí před r.1989
5. 06. 2020 Vaše příběhy
Za mého mládí či produktivního věku před rokem 1989 odbory pořádaly ze svých fondů i zahraniční zájezdy. Územně byly zúžené jen na země socialistického /nově se asi používá východního/ bloku. Mám na  …více»

Klec na lišku

Klec na lišku
31. 05. 2020 Vaše příběhy
Žijeme na vesnici a jako správná vesnická rodina chováme spoustu zvířátek. Máme psa, několik koček, slepice, krůty a jeden čas jsme chovali i prasátko. Máme ten náš malý zvěřinec rádi. Když jsme  …více»

O věcech, které by se možná ani nestaly

O věcech, které by se možná ani nestaly
29. 05. 2020 Vaše příběhy
Před sedmi lety jsem se seznámil s Janou. Do té doby jsem se snažil najít si partnerku přes různé seznamky i přes známé, ale bezvýsledně. V té době jsem byl už čtyři roky rozvedený, dcery a syn byli  …více»

Cesta na hory

Cesta na hory
24. 05. 2020 Vaše příběhy
Moc ráda jezdím na hory, chodím na výšlapy. Poslední dobou nemám ale s kým jezdit. Jela bych i sama, ale v dnešní době se mi opravdu nechce cestovat vlakem a sama neřídím. A tak hodně sedím doma  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !