Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.11. 2018
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Štěstí z druhé ruky

Štěstí z druhé ruky
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Roky jsem dělala asistentku prodeje pro jednu nadnárodní společnost. Milovala jsem svou práci. Ještě víc jsem milovala svého manžela, a láska k mým dvěma dětem, tehdy tříleté Luise a osmiletému  …více»

Polní květiny

Polní květiny
4. 05. 2018 Vaše příběhy
Pamatuji, že když jsem byla dítě, tak když jsem já se sourozenci, dědou a babičkou jezdili na mez sekat trávu, tak všude v okolí byl takový ten plevel, většinou kopretiny, kominíčci, fialky, pršavky  …více»

Vlasy jako kuře

Vlasy jako kuře
3. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se vám všem „pochlubit“, jak jsem si doma barvila vlasy. Určitě už všichni dopředu tušíte, že to dopadlo katastrofálně, což taky dopadlo. Moje přírodní barva vlasů je tmavě hnědá, nosila  …více»

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon
29. 04. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o vtipný příběh, který se mi stal před pár lety. Sice mě ze začátku málem ranila mrtvice, ale dnes se tomu jen směju :) Byla jsem pár měsíců bez partnera a neměla jsem  …více»

PC hry

PC hry
28. 04. 2018 Vaše příběhy
Už jsem jednou psala o patologickém hráči, ale musím ještě jednou. Nejedná se totiž o toho samého člověka, ale o jiného. No vlastně oni mají tak něco do sebe, protože bydlí na stejné vesnici a díky PC  …více»
 

Zpackaný zločin

Zpackaný zločin
28. 04. 2018 Vaše příběhy
S Lubošem nám to už delší dobu nefungovalo. Nikdo by neřekl, když nás dva náhodou spatřil spolu, že jsme byli kdysi mladí, do sebe zamilovaní a naše manželství přetrvalo víc než patnáct let. Během  …více»

Aprílový dárek pro důchodce

Aprílový dárek pro důchodce
27. 04. 2018 Vaše příběhy
Poslyšte, milí přátelé, mou nedávnou příhodu, která se opravdu stala. A tak, jak se stala, ji tady vylíčím... V našem městě, jako v řadě dalších v naší zemi, mají důchodci ve věku nad sedmdesát let  …více»

Nákup psí pláštěnky

Nákup psí pláštěnky
26. 04. 2018 Vaše příběhy
Mám svého psa moc ráda. Je to už starší pán, bude mu v květnu třináct let. Přestože Ben bez problémů dovádí venku za každého počasí, rozhodla jsem se mu koupit pláštěnku. Jezdíme často na hory na  …více»

Nevydařený výlet na Ještěd

Nevydařený výlet na Ještěd
21. 04. 2018 Vaše příběhy
Blížily se bratrovy narozeniny a já nevěděla, co mu mám darovat. Nakonec jsem se rozhodla, že ho vezmu na nějaký výlet. Jako cíl cesty jsem vybrala Ještěd. Byli jsme tam naposledy jako děti a já  …více»

Nejdražší párek na světě

Nejdražší párek na světě
21. 04. 2018 Vaše příběhy
S několika přáteli jsem se dohodla, že navštívíme Maďarsko. Lákaly nás výhodné wellness pobyty se vstupy do termálů v ceně. A tak jsme si my čtyři, kamarádka, její přítel, kamarád Martin a já  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !