Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.02. 2018
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Preveli (jižní Kréta)

Preveli (jižní Kréta)
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Preveli je jméno pravoslavného kláštera i jedné nádherné, dalo by se říct „tichomořské“, pláže na jihu Kréty. Do Preveli jsme jeli na jednodenní zájezd z našeho pobytového místa Bali na severním  …více»

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Jsem už důchodkyně. Mé dvě dospělé dcery bydlí v jiném městě, než já a obě mají časově náročnou práci, proto se navštěvujeme méně, než bychom chtěly.  …více»

Dovolená na Krétě

Dovolená na Krétě
17. 10. 2017 Vaše příběhy
Po několika letech jsem se rozhodla zalenošit si zase jednou v létě u moře. Protože nesnáším červencová a srpnová horka, a navíc ještě někde na jihu (opaluji se zásadně do rudo červena), je pro mě  …více»

Vztah skončil - co dál

Vztah skončil - co dál
15. 10. 2017 Vaše příběhy
Vztahy přicházejí a odcházejí, tak to bývá. V drtivé většině případů s tím aktéři, respektive minimálně jeden z nich, nepočítá. Ovšem když se tak stane, vyplývá otázka, jak se z toho pokud možno co  …více»

Vegetariánatví a veganství

Vegetariánatví a veganství
14. 10. 2017 Vaše příběhy
Vegetariánství, životní styl nebo módní trend? V dřívějších dobách byli vegetariáni a vegani velmi odsuzovaní lidé, avšak dnes je tomu jinak! Může za to současná moderní doba a propagace zdravého  …více»
 

Kamarádčino rozhodnutí

Kamarádčino rozhodnutí
14. 10. 2017 Vaše příběhy
Podzim je moje nejoblíbenější období, protože jsem se v říjnu vdávala z veliké lásky a rok na to, začátkem listopadu, se nám narodil první syn Dominiček. A navíc jsem se vdávala hodně mladá, bylo mi  …více»

Nalezená peněženka

Nalezená peněženka
13. 10. 2017 Vaše příběhy
Když něco najdete, máte povinnost to vrátit majiteli. Tak zní zákon. Já v sobotu našla peněženku, a nebyla prázdná. Byly v ní dva tisíce korun a nějaké drobné, několik stravenek, řidičský průkaz, malý  …více»

Jakub

Jakub
1. 10. 2017 Vaše příběhy
Do mého současného zaměstnání nás nastupovalo pět. Jediný, kdo měl, stejně jako já, také vysokoškolské vzdělání, byl Jakub. Ostatní byli jen vyučení. Na práci ve fabrice to stačilo. Jakub mě na první  …více»

Jak se nám Casper ztratil

Jak se nám Casper ztratil
30. 09. 2017 Vaše příběhy
Chovali jsme roky papouška alexandra, kterého jsme pojmenovali Casper. Casper byl velmi chytrý ptáček. Brzy se naučil mluvit a stal se dokonalým mazlíkem celé naší rodiny. Miloval především léto, kdy  …více»

Zloděj ze základní školy

Zloděj ze základní školy
10. 09. 2017 Vaše příběhy
Cestou z práce jsem potkala Mirka, spolužáka ze základní školy. „Jé, tebe jsem už dlouho neviděla,“ řekla jsem, když mě pozdravil. Dali jsme se do řeči. Povídali jsme o tom, jak žijeme, kolik máme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !