Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.11. 2017
Dnes má svátek Cecílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Když byl vnuk malý, často jsem ho hlídala. Petřík byl hodné a zvídavé dítě. Často jsme spolu chodili na procházky, učila jsem ho dětské říkanky i písničky a snažila jsem se, ať je mu u mě dobře.  …více»

Žádost o řidičský průkaz

Žádost o řidičský průkaz
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Do autoškoly jsem nastoupila jako čerstvě osmnáctiletá dívka ještě se svou kamarádkou. Řízení mě velice bavilo a já se těšila na závěrečnou zkoušku i na to, až budu mít svůj vlastní řidičský průkaz.  …více»

Služební cesta

Služební cesta
25. 07. 2017 Vaše příběhy
Jistý čas jsem byl osobou samostatně výdělečně činnou a vlastnil jsem soukromou taxislužbu. Autem jsem také jezdil, a proto když jsem nebyl v práci, měl jsem své služební vozidlo často zaparkované  …více»

Psi a kočky

Psi a kočky
24. 07. 2017 Vaše příběhy
Svým starým rodičům během dvou let pořizuji už jedenáctou kočku. Ne, že by jim utekla nebo ji někdo ukradl, to ne, ale důvod je jiný a horší... Naproti mamce a tátovi bydlí sousedi, kteří jsou taky  …více»

Ondřej

Ondřej
23. 07. 2017 Vaše příběhy
Když k nám do zaměstnání nastoupil Ondřej, všechny ženy se do něj rázem zamilovaly. Mladý usměvavý a urostlý sympaťák si musel získat srdce všech žen, i kdyby nechtěly. A co teprve, když někdo v práci  …více»
 

Strach má často velké oči

Strach má často velké oči
22. 07. 2017 Vaše příběhy
V pubertě jsme s kamarády a kamarádkami trávili hodně času na zahrádce mých rodičů. Společně jsme tam grilovali, zpívali večer písničky a jinak se bavili. Jednou jsme se rozhodli, že na zahrádce také  …více»

Náhoda, která se vyplatila

Náhoda, která se vyplatila
21. 07. 2017 Vaše příběhy
Loni v létě byla velká horka a my jsme trávili spoustu času na zahrádce. Při jedné takové návštěvě jsme si s sebou na zahradu vzali také doma vychlazený vodní meloun.  …více»

Překvapení dovezené z Anglie

Překvapení dovezené z Anglie
20. 07. 2017 Vaše příběhy
Když se má téměř dospělá dcera rozhodla pokračovat dál ve studiu na vysoké škole v zahraničí, konkrétně ve Velké Británii, byla jsem na jednu stranu ráda, že se dostala na velmi žádanou londýnskou  …více»

Zamilované Jeseníky

Zamilované Jeseníky
19. 07. 2017 Vaše příběhy
Loňský rok byl pro mě velmi těžký a taktéž pro celou naší rodinu. Událo se mnoho situací, které mě utvrdily v tom, že nic se neděje zcela náhodně a že veliká a těžká trápení, vystřídá slunce  …více»

Oslava plnoletosti

Oslava plnoletosti
18. 07. 2017 Vaše příběhy
Na své osmnácté narozeniny nikdy nezapomenu. Chtěla jsem je oslavit, mimo rodinu, jen se třemi svými nejlepšími kamarádkami. Rozhodly jsme se, že pro oslavu použijeme zahrádku našich rodičů.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !