Čas malinČas malin Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.09. 2018
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon
29. 04. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o vtipný příběh, který se mi stal před pár lety. Sice mě ze začátku málem ranila mrtvice, ale dnes se tomu jen směju :) Byla jsem pár měsíců bez partnera a neměla jsem  …více»

PC hry

PC hry
28. 04. 2018 Vaše příběhy
Už jsem jednou psala o patologickém hráči, ale musím ještě jednou. Nejedná se totiž o toho samého člověka, ale o jiného. No vlastně oni mají tak něco do sebe, protože bydlí na stejné vesnici a díky PC  …více»

Zpackaný zločin

Zpackaný zločin
28. 04. 2018 Vaše příběhy
S Lubošem nám to už delší dobu nefungovalo. Nikdo by neřekl, když nás dva náhodou spatřil spolu, že jsme byli kdysi mladí, do sebe zamilovaní a naše manželství přetrvalo víc než patnáct let. Během  …více»

Aprílový dárek pro důchodce

Aprílový dárek pro důchodce
27. 04. 2018 Vaše příběhy
Poslyšte, milí přátelé, mou nedávnou příhodu, která se opravdu stala. A tak, jak se stala, ji tady vylíčím... V našem městě, jako v řadě dalších v naší zemi, mají důchodci ve věku nad sedmdesát let  …více»

Nákup psí pláštěnky

Nákup psí pláštěnky
26. 04. 2018 Vaše příběhy
Mám svého psa moc ráda. Je to už starší pán, bude mu v květnu třináct let. Přestože Ben bez problémů dovádí venku za každého počasí, rozhodla jsem se mu koupit pláštěnku. Jezdíme často na hory na  …více»
 

Nevydařený výlet na Ještěd

Nevydařený výlet na Ještěd
21. 04. 2018 Vaše příběhy
Blížily se bratrovy narozeniny a já nevěděla, co mu mám darovat. Nakonec jsem se rozhodla, že ho vezmu na nějaký výlet. Jako cíl cesty jsem vybrala Ještěd. Byli jsme tam naposledy jako děti a já  …více»

Nejdražší párek na světě

Nejdražší párek na světě
21. 04. 2018 Vaše příběhy
S několika přáteli jsem se dohodla, že navštívíme Maďarsko. Lákaly nás výhodné wellness pobyty se vstupy do termálů v ceně. A tak jsme si my čtyři, kamarádka, její přítel, kamarád Martin a já  …více»

Návštěva kina po letech

Návštěva kina po letech
15. 04. 2018 Vaše příběhy
Nedávno mě kamarád pozval do kina. Pozval mě na pohádku, a to nově natočenou Zdeňkem Troškou - Čertoviny. Ač jsem se trochu ošívala, že na pohádku do kina nechci, kamarád ji chtěl vidět, a tak jsme  …více»

Nejsou dárečky jenom příjemné

Nejsou dárečky jenom příjemné
14. 04. 2018 Vaše příběhy
Chodila jsem s Tomášem půl roku a oba jsme byli šíleně zamilovaní. Už od října jsem vymýšlela láskyplný vánoční dárek a nakonec jsem mu nechala zarámovat fotku ze dne, kdy jsme se seznámili. Čekala j  …více»

Zvěřinec

Zvěřinec
14. 04. 2018 Vaše příběhy
Když jsem se s ženou a malou dcerkou nastěhoval do panelákového domu, s radostí jsme zjistili, že v bytě pod námi bydlí muž v našem věku. To je moc fajn, Franta je taky mladý, bude chtít mít jistě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !